sklep.maxhemp.pl- Logo - Opinie

sklep.maxhemp.pl

Opinie (407) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (882)

Suplement Neuroharmony niesamowite postępy widoczne u wnuka (jestem rodziną zastępczą opiekunem prawnym) podaje od lutego 2024 widzę jak się otworzył i jest radosny ja też dziecko Autyzm w przebiegu choroby dwubiegunowa oraz z pakietem innych chorób Dziękuję że jesteście ❤️

3 sty 2024
Koszyk na wieszaki jest ok.ale można by bło zrobić to tak aby był przesuwalny bo za cholerę nie można go łatwo potwierdzić.tylko trzeba się gimnastykować.
WS

Opinie nt. sklepu sklep.maxhemp.pl

Miejsce godne polecenia

Serdecznie polecam każdemu, kto decyduje się na wspomaganie swojego zdrowia i ogólnego funkcjonowania produktami z CBD. Obsługa klienta na najwyższym poziomie zarówno czas odpowiedzi jak i jakość w celu jak najlepszego doboru produktu do osoby i sytuacji. Kompletna obsługa od A do Z. Konsultanci to ludzie z holistycznym podejściem, potrafiący myśleć poza schematem, gdzie często lekarz zawodzi. Pozdrawiam ekipę Max Hemp
29 cze 2024
Cenię sobie produkty Rituals ze względu na ich działanie. Szybka dostawa to również na plus. Posmak z miętą pieprzową, jest dobrym urozmaiceniem od tradycyjnego Rituals na dobry sen.
MM
Produkt spełnił moje oczekiwania .Zestaw do badania łatwy do pobrania z dokładną instrukcją . Szybka wysyłka ,informacje na bieżąco odnośnie wysyłki . Serdecznie polecam
8 lip 2024
Jak zawsze wszystko na najwyższym poziomie. Bardzo dobry i miły kontakt, błyskawiczna dostawa, rabat dla stałych klientów i co najważniejsze produkt wysokiej jakości.
Zamówiony produkt otrzymałam bardzo szybko. Stosuje u córeczki dopiero 3 dzień więc na efekty jeszcze musimy poczekać
2 lip 2024
Jakość produktu, wyczerpujące informacje na temat zastosowania. Szybka realizacja zamówienia.
13 lip 2024
Szybko i sprawnie dostarczone zamówienie. Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym
Szybka przesyłka,fachową pomoc.Produkty bardzo dobrze zabezpieczone w paczce.

Gorąco polecam.

Ekspresowa przesyłka. Bardzo dobry kontakt z panem zajmującym się wysyłkami.
Odpowiedź ze sklepu sklep.maxhemp.pl
Serdeczne pozdrowienia 🌻🍀
MN
Mirka N.
Połajewo
11 lip 2024
Bardzo dobre produkty, polecam, zwłaszcza Neuro Harmony Kids.
Bardzo dobra obsługa , szybka dostawa
Super produkt. Działa
Bardzo szybka wysyłka.