capitalbook.com.pl- Logo - Opinie

capitalbook.com.pl

Opinie (760) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3611)

nie podobało mi się tylko to, że skorzystałam z pocztexu. Cały dzień byliśmy w domu a mimo to dostałam sms od kuriera, że mam udać się na pocztę, co oznacza, że muszę odstać swoje by odebrać przesyłkę. Z informacji na poczcie wynika, ze pocztex z zasady wrzuca przesyłki na pocztę, która jest odrębnym podmiotem prawnym i nic nie może z tym zrobić. Proszę wykreślić pocztex z oferty i korzystać z innych kurierów. Nie używam płatności internetowych więc b. interesuje mnie tylko płatność za pobraniem. Poza tym wszystko na bdb +

Dzień dobry Państwu, Opłaciłem zamówienie 26 lutego, do dziś - 11 marca nie otrzymałem ani zamówienia ani żadnej informacji zwrotnej co do jego losu! Okropnie! Nieprofesjonalnie! Proszę natychmiast wysłać książkę albo zwrócić pieniądze!

Opinie nt. sklepu capitalbook.com.pl

Dobra komunikacja z Capital Book!.Skorzystalam z upustu .!Szybka realizacja zamówienia!.Razem z książkami otrzymałam katalog 2023/2014 ze wspaniałymi propozycjami !! Pozdrawiam wszystkich Autorów i czytelników tego wydawnictwa!!!

znakomita obsługa i solidność

łatwość zamówienia, czytelny, łatwy w obsłudze sklep, szybka wysyłka, świetnie spakowane książki, dobre tytuły, księgarnia istotnie Patriotyczna! dziękuję, chętnie u Was kupuję:)
1 kwi 2024
Kupujcie ludzie książki zwłaszcza antysystemowe otwierają oczy, dla niektórych prawda może być nie do udźwignięcia. 🫨🖐️👍🤯
7 kwi 2024
Wszystko super, wspaniała niezależna polska strona gdzie można kupić prawdziwe książki jakich coraz mniej.
Książka jest napisana bardzo starannie i opisuje historię niemieckich obozów śmierci

Dobry zakup

Wszystko przysłane b szybko, nawet przed określonym na str internetowej terminie
Szybka realizacja zamówienia, przedmioty dobrze zabezpieczone.
Wszystko było bardzo dobre i nic już lepiej się nie da zrobić.
Profesjonalnie, szybko, przystępnie. Naprawdę polecam.
7 kwi 2024
Przystępne ceny i bardzo szybka realizacja zamówienia.
to jedyne wydawnictwo z książkami mówiącymi prawdę.
Bardzo rozbudowana oferta i profesjonalna obsługa
Profesjonalna szybka obsługa i wysyłka
Polecam książki z Państwa wydawnictwa
wszystko było ok, tania przesyłka
Polecam najlepsze wydawnictwo!
7 kwi 2024
Jestem zadowolona z usługi.
Szybka obsługa
Wszystko.