sklep.maxhemp.pl- Logo - Opinie

sklep.maxhemp.pl

Opinie (359) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (819)

Suplement Neuroharmony niesamowite postępy widoczne u wnuka (jestem rodziną zastępczą opiekunem prawnym) podaje od lutego 2024 widzę jak się otworzył i jest radosny ja też dziecko Autyzm w przebiegu choroby dwubiegunowa oraz z pakietem innych chorób Dziękuję że jesteście ❤️

3 sty 2024
Koszyk na wieszaki jest ok.ale można by bło zrobić to tak aby był przesuwalny bo za cholerę nie można go łatwo potwierdzić.tylko trzeba się gimnastykować.
WS

Opinie nt. sklepu sklep.maxhemp.pl

29 maj 2024
Olejki bardzo wspomagają moją 5 letnią córkę :) W wieku niecałych 2 lat wykryto u niej neuroblastomę w klatce piersiowej i lekarze zaproponowali jedyna opcję leczenia jej chemioterapią. Po trzech wlewach córkę ledwo uratowali po tygodniu podawaniu jej 12 antybiotyków na dobę..z gorączka 39 stopni, braku apetytu, niekończącego się bólu głowy, opuchlizny twarzy i odwodnieniu. Po 4 dniach lekarze stwierdzili, że trzeba podać jej mocniejszą chemię bo ta nie zareagowała na guza...odmówiłam i zostałam podana do sądu o odebranie praw do leczenia córki i ograniczenie praw rodzicielskich.. Na własną rękę zaczęłam szukać alternatywnej drogi i znalazlam się w gabinecie Max Hemp. Tam córkę zbadał lekarz i od razu przypisał olejki które stosowaliśmy 4 razy dziennie, dostałam również informacje o szpitalu w Monachium gdzie zajmują się usuwaniem takich guzów. Po kilku miesiącach Tola została zoperowana w Niemczech prywatnie i dzięki wsparciu między innymi pani Doroty i jej olejków CBD, córka przeszła operację bardzo dobrze i od tego czasu(ponad 3 lata minęly) wszystkie wyniki się polepszyły i corka jest zdrowa :) Obecnie konsultujemy się z panią Dorotą w celu odpowiedniego doboru olejków z których do dziś korzystamy :) Bardzo jesteśmy z Tolą wdzięczni pani Dorocie i lekarzowi za wsparcie na każdym etapie leczenia. Pozdrawiamy i polecamy :)))
Odpowiedź ze sklepu sklep.maxhemp.pl
29 maj 2024
Niezmiennie trzymamy kciuki za Tolę 🥰 dziękujemy za zaufanie i obszerne świadectwo 🍀
23 maj 2024
Jak zawsze szybko zrealizowane zamówienie moich absolutnie ulubionych produktów. Dają mi one spokój i niwelują moje bóle miesiączkowe, w to dla mnie absolutnie najważniejsze.
Stosujemy już drugie opakowanie, powoli pojawiają się pierwsze efekty. Syn lepiej zasypia, dłużej śpi. Przejawia pierwsze dłuższe zainteresowania zabawą.
31 maj 2024
moglyby częściej byc jakies rabaty. Tyle lat kupuje i nie trafilam na rabat . A ogólnie obsluga kontakt ok 👍
szybka wysyłka i produkt , godny polecenia , być może powinna być odrobinę niższa cena
21 maj 2024
Bardzo dobry kontakt, szybka wysyłka, bardzo dobrze zabezpieczona paczuszka.
Najlepsze produkty na rynku, szybko i sprawnie . Kocham Was 😉
Odpowiedź ze sklepu sklep.maxhemp.pl
🫶🥰😘🍀 dziękujemy za zaufanie i dobre słowo
23 maj 2024
Polecam bardzo szybka wysyłka , świetny kontakt ze sklepem.
szybko, sprawnie, ekologicznie, polecam tego sprzedawcę
31 maj 2024
Dziękuję za tak szybką i sprawną realizacje zamówienia.
Genialny produkt. Super jakośc. Mega obsługa. Polecam!
25 maj 2024
Wszystko ok, szybko i dokładnie to co zamowilem
19 maj 2024
Produkt jakościowo dobry, ale ceny ogromne.
24 maj 2024
Kontakt ze specjalistą, szybka wysyłka.
16 maj 2024
Szybko ,konktertnie jakościowo dobrze.

Wszystko ok, ekspresowa wysyłka.
16 maj 2024
Bardzo szybka dostawa produktów
Super, polecam
Wszystko ok