Dr Ambroziak Laboratorium- Logo - Opinie

Dr Ambroziak Laboratorium

Opinie (160) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (160)

Ważny od: 23 lut 2024
Dr Ambroziak Laboratorium spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Witam bardzo długo się zastanawiałam 🤔 słuchałam i czytałam o waszych kremach, bo już niestety tak mam niczym coś kupię to przemyślę I się nie zawiodłam 🙂 ❤️ z czego jestem ogromnie zadowolona i wdzięczna,kremy muszą pasować do naszej cery i tak właśnie jest,używam od 2 tygodni i się już zakochałam w waszych kremach Dziękuję dr.Ambriziak ❤️

10 mar 2024
Wysyłka zamówienia bardzo szybka. Natomiast moje zamówienie zostało pomylone - otrzymałam 2 takie same kremy, mimo, że jeden miał być Rich a drugi Light. Pomyłkę od razu zgłosiłam i zapewniano mnie, że kurier po odbiór i z nowym kremem zostanie zamówiony nie później niż na drugi dzień. Minęło kilka dni i nie widać ani kuriera ani kremu. Brak informacji o ewentualnym opóźnieniu. Były to moje pierwsze zakupy i wraz z kosmetykami na razie pozostaje wielki niesmak, bo spodziewałam się obsługi na najwyższym poziomie

Opinie nt. sklepu Dr Ambroziak Laboratorium

28 kwi 2024
Niestety tym razem nie jestem zadowolona - zamowilam i oplacilam za 2 pianki do mycia a w paczce byla 1
Odpowiedź ze sklepu Dr Ambroziak Laboratorium
Dzień dobry, bardzo przepraszamy za zaistniały błąd podczas pakowania, z tego co widzimy w systemie następnego dnia został wysłany brakujący towar.
Odpowiedź ze sklepu Dr Ambroziak Laboratorium
Dzień dobry, dziękujemy za opinie. Czy możemy prosić o wiadomość, co spowodowało, że ocena jest tak niska?
24 kwi 2024
10 mar 2024

Słaba obsługa klienta

Odpowiedź ze sklepu Dr Ambroziak Laboratorium
Dzień dobry, bardzo przepraszamy za zaistniała sytuacje. Z tego co widzimy w systemie w ramach rekompensaty otrzymała Pani krem o wartości 420zł w prezencie który omyłkowo do Pani wysłaliśmy.
16 mar 2024

Bardzo niski poziom obsługi klienta i zamówienia.

Otrzymałam serum z terminem ważności jeszcze 2 miesiące, pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło. Pudełko z zamówieniem jest z bardzo cienkiego papieru i moja paczka praktycznie była całkowicie rozgnieciona. Poprosiłam o przesłanie konkretnych próbek, a otrzymałam trzy te same z spf'em, których nie zamawiałam. Produktów nie mogę ocenić, bo potrzeba na to czasu. Jednak obsługa klienta na bardzo niskim poziomie.