Dr Ambroziak Laboratorium- Logo - Opinie

Dr Ambroziak Laboratorium

Opinie (65) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (65)

Ważny od: 23 lut 2024
Dr Ambroziak Laboratorium spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Witam bardzo długo się zastanawiałam 🤔 słuchałam i czytałam o waszych kremach, bo już niestety tak mam niczym coś kupię to przemyślę I się nie zawiodłam 🙂 ❤️ z czego jestem ogromnie zadowolona i wdzięczna,kremy muszą pasować do naszej cery i tak właśnie jest,używam od 2 tygodni i się już zakochałam w waszych kremach Dziękuję dr.Ambriziak ❤️

10 mar 2024
Wysyłka zamówienia bardzo szybka. Natomiast moje zamówienie zostało pomylone - otrzymałam 2 takie same kremy, mimo, że jeden miał być Rich a drugi Light. Pomyłkę od razu zgłosiłam i zapewniano mnie, że kurier po odbiór i z nowym kremem zostanie zamówiony nie później niż na drugi dzień. Minęło kilka dni i nie widać ani kuriera ani kremu. Brak informacji o ewentualnym opóźnieniu. Były to moje pierwsze zakupy i wraz z kosmetykami na razie pozostaje wielki niesmak, bo spodziewałam się obsługi na najwyższym poziomie

Opinie nt. sklepu Dr Ambroziak Laboratorium

21 mar 2024
Zakupiłam krem do twarzy i serum było w prezencie one są sztos,cera wygładzona jak pupcia niemowlaka,kolor pięknie wyrównany,bardzo się cieszę że zdobyłam się na zakup,dziękuję Dr.Ambrozisk 🙂
Jak dla mnie to jakiś fajny gratisik dla do wypróbowania i to chyba tyle,pozatym szybką wysyłka świetnie zapakowane i co najważniejsze efekty zamuwionego towaru,pozdrawiam
Cudowne kosmetyki ❤️uwielbiam ❤️polecam z całego serca pozdrawiam
Pełen profesjonalizm. Takie zakupy to prawdziwa przyjemność!!!
Takie zakupy to prawdziwa przyjemność!!!Pełen profesjonalizm.
4 kwi 2024
Z Łatwością zrobiłam zamowienie które przyszło bardzo szybko
Bardzo dobrze nawilża i wygładza skórę zgodnie z opisem
PRZESYŁKA BŁYSKAWICZNA, PRODUKT SUPER- POLECAM
Bardzo dobra jakość i skuteczność kosmetyków
Produkt rewelacja . szybka dostawa
3 kwi 2024