Dr Ambroziak Laboratorium- Logo - Opinie

Dr Ambroziak Laboratorium

Opinie (106) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (106)

Ważny od: 23 lut 2024
Dr Ambroziak Laboratorium spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Witam bardzo długo się zastanawiałam 🤔 słuchałam i czytałam o waszych kremach, bo już niestety tak mam niczym coś kupię to przemyślę I się nie zawiodłam 🙂 ❤️ z czego jestem ogromnie zadowolona i wdzięczna,kremy muszą pasować do naszej cery i tak właśnie jest,używam od 2 tygodni i się już zakochałam w waszych kremach Dziękuję dr.Ambriziak ❤️

10 mar 2024
Wysyłka zamówienia bardzo szybka. Natomiast moje zamówienie zostało pomylone - otrzymałam 2 takie same kremy, mimo, że jeden miał być Rich a drugi Light. Pomyłkę od razu zgłosiłam i zapewniano mnie, że kurier po odbiór i z nowym kremem zostanie zamówiony nie później niż na drugi dzień. Minęło kilka dni i nie widać ani kuriera ani kremu. Brak informacji o ewentualnym opóźnieniu. Były to moje pierwsze zakupy i wraz z kosmetykami na razie pozostaje wielki niesmak, bo spodziewałam się obsługi na najwyższym poziomie

Opinie nt. sklepu Dr Ambroziak Laboratorium

Ogólnie nie mam żadnych uwag. Kosmetyki czysta perfekcja i sama przyjemność stosowania a jeszcze lepsze efekty widoczne gołym okiem i zabezpieczenie przesyłki pomysł rewelacyjny 😘 dziękuję że jesteście❤️ może każdy zakupić produkt indywidualnie (prywatna osoba)🫶🏼serdecznie pozdrawiam ❤️❤️

Kosmetyki na miarę naszych czasów i potrzeb

Kosmetyki są rewelacyjne. Opisy zrozumiałe i czytelne. Dostawa expresowa. Osoba która przygotowuje paczkę zawsze czyta uwagi do zamówienia, które można napisać podczas jego składania. To duży plus ponieważ jest to rzadkość w dzisiejszych czasach.
Krem do twarzy Light Face Cream to strzał w 10, ma lekką konsystencję, ale bogatą w "środku", świetnie się wchłania i nie świeci mi się buzia pp nałożeniu makijażu. Co prawda to opinia po użyciu dwa razy, ale czuję, że będzie to mój ulubiony.
Jak dla mnie to jakiś fajny gratisik dla do wypróbowania i to chyba tyle,pozatym szybką wysyłka świetnie zapakowane i co najważniejsze efekty zamuwionego towaru,pozdrawiam
Szybka wysyłka w oryginalnym stylowym opakowaniu. Produkt wydaje się wart swojej ceny.
Kremy rewelacja. To nie pierwszy mój zakup i na pewno nie ostatni.
Cudowne kosmetyki ❤️uwielbiam ❤️polecam z całego serca pozdrawiam
Pełen profesjonalizm. Takie zakupy to prawdziwa przyjemność!!!
13 kwi 2024
Takie zakupy to prawdziwa przyjemność!!!Pełen profesjonalizm.
Z Łatwością zrobiłam zamowienie które przyszło bardzo szybko
13 kwi 2024
Bardzo dobrze nawilża i wygładza skórę zgodnie z opisem
PRZESYŁKA BŁYSKAWICZNA, PRODUKT SUPER- POLECAM
13 kwi 2024
Bardzo dobra jakość i skuteczność kosmetyków
Produkt rewelacja . szybka dostawa
Jestem bardzo zadowolona, polecam