lapis-gold.pl- Logo - Opinie

lapis-gold.pl

Opinie (239) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (343)

Ważny od: 8 gru 2021
lapis-gold.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

16 mar 2024
Bardzo sprawna obsługa zamówienia. Informacje na bieżąco o stanie zamówienia. Terminowa dostawa z wcześniejszym uprzedzeniem ,o której nastąpi. Bardzo miła obsługa. Atrakcyjne ceny. Towar spełnia oczekiwania

Zakupiłam 4 granitowe parapety (3 parapety granitowy Multicolor Red 2cm i 1 Parapet granitowy Shivakashi 3cm). Ze względu na czas wybrałam produkty z zakładki "Produkty od ręki", aby w ten sposób skrócić optymalnie czas dostawy. Specjalnie sprawdzałam, że na stonie internetowej jest zapis, że wszystkie granitowe parapety są zaopatrzone w kapinos. Niestety byłam naiwna. Kierowca miły, sprawnie przepakował zamówiony i opłacony towar, a na budowie, gdy trzeba było osadzić parapety - okazało się, że 3 szt. parapetu o grubości 2cm pozbawione były kapinosa. Nie jest to żart. Nie jest to przeoczenie. Wyraźny napis czerwonym markerem na spodzie: bez kapinosa. Musiałam go załatwić we własnym zakresie za dodatkową opłatą. Oceńcie sami: ..... dla mnie mało profesjonalnie i mało etycznie pod względem handlowym. Po prostu nie szanują klienta, byle sprzedać co im zostało.

Opinie nt. sklepu lapis-gold.pl

13 cze 2023
Bardzo dlugi czas realizacji - a zamowilem tylko parapet
14 cze 2023

Wszystko super

Obsługa klienta w sklepie była świetna. Moje pytania i zapytania zostały szybko i profesjonalnie obsłużone. Pracownicy byli pomocni i uprzejmi, co sprawiło, że cały proces zakupowy przebiegł bez problemów. jakość parapetów, które otrzymałam, jest doskonała. Materiały są trwałe i solidnie wykonane. Parapety idealnie pasują do mojego wnętrza i dodają mu elegancji.
14 cze 2023
Dziękujemy za dobrą opinię! Doceniamy Państwa uprzejmość i czas, który poświęciliście na napisanie tego komentarza. Cieszymy się, że nasza firma spełniłaPaństwa oczekiwania. Wasze wsparcie jest dla nas niezwykle motywujące. Zapewniamy, że nadal będziemy dążyć do doskonalenia naszych usług i zapewnienia najwyższej jakości. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję obsłużyć Państwa w przyszłości. Lapis
13 cze 2023
Zamówienie oceniłem na 5 gwiazdek, ale zamowinego towaru jeszcze nie otrzymałem.
13 cze 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię! To dla nas ogromny zaszczyt. Państwa wsparcie i zaufanie są dla nas niezwykle ważne. Zapewniamy, że nadal będziemy dążyć do doskonalenia naszych usług. Dziękujemy za wybór naszej firmy i mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję służyć Państwu w przyszłości. Lapis
13 cze 2023
Parapety podobno miały być na wymiar a okazało się że jeden był o 4 cm za szeroki a reszta 5 szt była po około 1 cm za duże .
13 cze 2023
Przykro nam, że otrzymaliśmy od Państwa jedną gwiazdkę. Chcielibyśmy przeprosić za wszelkie niedogodności, jakie mogły wystąpić podczas Państwa doświadczenia z naszą firmą. Zależy nam na zapewnieniu pełnej satysfakcji naszych klientów, dlatego chętnie podejmiemy wszelkie starania, aby naprawić sytuację i spełnić Państwa oczekiwania. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek dodatkowe uwagi lub sugestie, prosimy o kontakt, abyśmy mogli działać w celu poprawy naszych usług. Jeszcze raz przepraszamy i dziękujemy za informację zwrotną. Z poważaniem,  Lapis

Same plusy

Możliwość wysłania próbek to duży plus. Drugi plus to oczywiście ceny
13 cze 2023
Czytelna strona internetowa, łatwość wypełniania formularza zamówień, szybkość dostawy.
13 cze 2023
Dziękujemy za dobrą opinię! Doceniamy Państwa uprzejmość i czas, który poświęciliście na napisanie tego komentarza. Cieszymy się, że nasza firma spełniła Państwa oczekiwania. Wasze wsparcie jest dla nas niezwykle motywujące. Zapewniamy, że nadal będziemy dążyć do doskonalenia naszych usług i zapewnienia najwyższej jakości. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję obsłużyć Państwa w przyszłości. Lapis
MK
13 cze 2023
Bardzo czytelna strona internetowa sklepu, szybki i łatwy proces składania zamówienia, bardzo miła obsługa sklepu, darmowa wysyłka mojego zamówienia. Parapety granitowe piękne!
13 cze 2023
Świetna jakość produktów, bardzo dobry kontakt, Darmowy transport, niska cena. Ogólnie polecam.
ER
ewa r.
berlin
13 cze 2023
Świetna jakość wyrobów i realizacja zamowienia
13 cze 2023
Sprawna realizacja, darmowa dostawa pod sam dom, troska - dodatkowy kontakt ze strony Lapis w związku z nietypowym zamówieniem, wszystko on-line.
13 cze 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię! To dla nas ogromny zaszczyt. Państwa wsparcie i zaufanie są dla nas niezwykle ważne. Zapewniamy, że nadal będziemy dążyć do doskonalenia naszych usług. Dziękujemy za wybór naszej firmy i mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję służyć Państwu w przyszłości. Lapis
13 cze 2023
Wszytko na czas. Jedna rzec została reklamowana, też nie było żadnego problemu
13 cze 2023
Dziękujemy za dobrą opinię! Doceniamy Państwa uprzejmość i czas, który poświęciliście na napisanie tego komentarza. Cieszymy się, że nasza firma spełniła Państwa oczekiwania. Wasze wsparcie jest dla nas niezwykle motywujące. Zapewniamy, że nadal będziemy dążyć do doskonalenia naszych usług i zapewnienia najwyższej jakości. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję obsłużyć Państwa w przyszłości. Lapis
GS
Grzegorz S.
Nowa Ruda
13 cze 2023
Jakość towaru i obsługa na najwyższym poziomie
Szybko,sprawnie profesjonalnie