lapis-gold.pl- Logo - Opinie

lapis-gold.pl

Opinie (216) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (320)

Ważny od: 8 gru 2021
lapis-gold.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Jestem bardzo zadowolony/a z usług firmy Lapis Gold dostarczającej parapety i blaty na wymiar. Obsługa klienta okazała się niezwykle profesjonalna, szybka i przyjazna. Zadawane przeze mnie pytania były zawsze kompetentnie i cierpliwie rozwiązane, co znacząco ułatwiło mi proces wyboru odpowiednich produktów. Niezwykle pozytywnie oceniam przejrzystość oferty oraz prostotę korzystania z strony internetowej firmy. Przejrzyste informacje na temat dostępnych rozmiarów, materiałów i kolorów sprawiły, że znalezienie idealnych parapetów i blatów było szybkie i bezproblemowe. Dodatkowo, korzystając z usług tej firmy, udało mi się zaoszczędzić znaczną sumę pieniędzy w porównaniu z ofertami bezpośrednich kamieniarzy. Ceny są naprawdę konkurencyjne, a jakość produktów nie pozostawia żadnych wątpliwości. Dużym atutem jest również szybkość realizacji zamówienia. Produkty zostały dostarczone zgodnie z ustalonym terminem, co jest niezwykle istotne, zwłaszcza gdy zależy nam na sprawnym przeprowadzeniu prac remontowych. Podsumowując, polecam tę firmę każdemu, kto poszukuje wysokiej jakości parapetów i blatów na wymiar. Profesjonalna obsługa, przejrzysta oferta, konkurencyjne ceny i szybka realizacja zamówienia to cechy, które wyróżniają tę firmę na rynku.

Zakupiłam 4 granitowe parapety (3 parapety granitowy Multicolor Red 2cm i 1 Parapet granitowy Shivakashi 3cm). Ze względu na czas wybrałam produkty z zakładki "Produkty od ręki", aby w ten sposób skrócić optymalnie czas dostawy. Specjalnie sprawdzałam, że na stonie internetowej jest zapis, że wszystkie granitowe parapety są zaopatrzone w kapinos. Niestety byłam naiwna. Kierowca miły, sprawnie przepakował zamówiony i opłacony towar, a na budowie, gdy trzeba było osadzić parapety - okazało się, że 3 szt. parapetu o grubości 2cm pozbawione były kapinosa. Nie jest to żart. Nie jest to przeoczenie. Wyraźny napis czerwonym markerem na spodzie: bez kapinosa. Musiałam go załatwić we własnym zakresie za dodatkową opłatą. Oceńcie sami: ..... dla mnie mało profesjonalnie i mało etycznie pod względem handlowym. Po prostu nie szanują klienta, byle sprzedać co im zostało.

Opinie nt. sklepu lapis-gold.pl

MF
Marcin F.
Łódź
szybka dostawa, towar zgodny z opisem
16 mar 2024
Bardzo sprawna obsługa zamówienia. Informacje na bieżąco o stanie zamówienia. Terminowa dostawa z wcześniejszym uprzedzeniem ,o której nastąpi. Bardzo miła obsługa. Atrakcyjne ceny. Towar spełnia oczekiwania
Parapety ładne, co ważniejsze wykonane dokładnie, zgodnie z podanymi wymiarami - co do milimetra. Drobne uwagi z mojej strony to: 1) przekroczony termin 2) transport parapetów odbywał się w pionie przez co parapety był jakby "lekko wygięte". Natomiast poleżały kilka dni na płaskim i przy montażu wyszło prosto.
Odpowiedź ze sklepu lapis-gold.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię! To dla nas ogromny zaszczyt. Państwa wsparcie i zaufanie są dla nas niezwykle ważne. Zapewniamy, że nadal będziemy dążyć do doskonalenia naszych usług. Dziękujemy za wybór naszej firmy i mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję służyć Państwu w przyszłości. Lapis
Bardzo dobry kontakt, wszechstronną pomoc, dostawa na bardzo dobrym poziomie, parapety zgodnie z zamówieniem, terminowość dostawy bez zarzutu, serdecznie polecam

polecam

parapety wykonane z najwyższą jakoscią. w zestawie pianka , kliny impregnat czyli wszystko gotowe do montażu. w porównaniu z innymi konkurencyjna cena
FM
Folga M.
Chrzanów

Bardzo dobra firma.

Całe zamówienie jak w najlepszym porządku. Realizacja w terminie. Jakość parapetów bardzo dobra. Dobrze zabezpieczone na czas transportu. Polecam.

Wszystko super

Kontakt przemiły, terminowość, dostawa dosłownie co do sekundy. a to wszystko w dobrej cenie. polecam serdecznie
Odpowiedź ze sklepu lapis-gold.pl
Szybka dostawa parapetów- w ciagu 4 dni. Parapety bardzo ładne, dobrej jakości . Polecam ten sklep

Wszystko ok

Super kontakt ,wykonanie i czas wykonania zlecenia , dzięki , polecam tę firmę
Odpowiedź ze sklepu lapis-gold.pl
Życzliwa i pomocna obsługa,jakość dostarczonego towaru-bez zastrzeżeń
Odpowiedź ze sklepu lapis-gold.pl
szybko i bezproblemowo, otrzymalem zamowienie terminowo. Wszystko ok.
Odpowiedź ze sklepu lapis-gold.pl
Polecam, w pełni profesjonalne podejście i ogarnięcie zamówienia!
Odpowiedź ze sklepu lapis-gold.pl
Polecam szybka wysyłka i bardzo dobry produkt.
Polecam!Silidna firma ,dobre ceny
Odpowiedź ze sklepu lapis-gold.pl
Polecam, szybka i fachowa obsługa
wszystko ok, ekspresowa dostawa
Bez zastrzeżeń. Polecam w 100%
WSZYSTKO BYŁO OK. POZDROWIENIA
Odpowiedź ze sklepu lapis-gold.pl

dostarczone na budowe na czas

dostarczone na budowę na czas
Odpowiedź ze sklepu lapis-gold.pl
Super kamień i szybka dostawa