lapis-gold.pl- Logo - Opinie

lapis-gold.pl

Opinie (239) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (343)

Ważny od: 8 gru 2021
lapis-gold.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

16 mar 2024
Bardzo sprawna obsługa zamówienia. Informacje na bieżąco o stanie zamówienia. Terminowa dostawa z wcześniejszym uprzedzeniem ,o której nastąpi. Bardzo miła obsługa. Atrakcyjne ceny. Towar spełnia oczekiwania

Zakupiłam 4 granitowe parapety (3 parapety granitowy Multicolor Red 2cm i 1 Parapet granitowy Shivakashi 3cm). Ze względu na czas wybrałam produkty z zakładki "Produkty od ręki", aby w ten sposób skrócić optymalnie czas dostawy. Specjalnie sprawdzałam, że na stonie internetowej jest zapis, że wszystkie granitowe parapety są zaopatrzone w kapinos. Niestety byłam naiwna. Kierowca miły, sprawnie przepakował zamówiony i opłacony towar, a na budowie, gdy trzeba było osadzić parapety - okazało się, że 3 szt. parapetu o grubości 2cm pozbawione były kapinosa. Nie jest to żart. Nie jest to przeoczenie. Wyraźny napis czerwonym markerem na spodzie: bez kapinosa. Musiałam go załatwić we własnym zakresie za dodatkową opłatą. Oceńcie sami: ..... dla mnie mało profesjonalnie i mało etycznie pod względem handlowym. Po prostu nie szanują klienta, byle sprzedać co im zostało.

Opinie nt. sklepu lapis-gold.pl

Polecam.

Czytelna strona internetowa. Przystępne ceny. Sprawny kontakt.
Turbo szybka dostawa, wszystko zgodnie z zamówieniem. Jeden produkt nie doszedł z zamówieniem i został od razu wysłany kurierem. Obsługa klienta na najwyższym poziomie. Polecam!
Bardzo dobra jakość towaru,szybka realizacja!!!to już moje 3 zamówienie 😁 z tego sklepu 👍
Możliwość samodzielnej konfiguracji i poznania ceny. Szybki czas realizacji i dostawy.
Polecam, parapety bardzo ładne
Wszystko było super!
OK
Bardzo dobra komunikacja, szybkość transakcji i dostawy.
Super firma. Kamienie dociente perfekcyjnie, najlepsza jakosc i super kontakt. POLECAM

Same pozytywy

Bardzo proste i intuicyjne zamówienie przez kreator. Parapety super jakości. Wszystko proste i bardzo ładnie wykończone. Nawet 250 cm parapet 2fcm grubości z aglomarmuru dojechał bez jakichkolwiek uszczerbków. Aglomarmuru dodatkowo zabezpieczony folią z wierzchu, co widać na zdjęciach. Szczerze polecam.
LŻ
Bardzo dobry kontakt,szybka dostawa parapety super.