Sklep z Telefonami Komórkowymi i Tabletami firmy SAMSUNG- Logo - Opinie

Sklep z Telefonami Komórkowymi i Tabletami firmy SAMSUNG

Opinie (140) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (321)

Ważny od: 9 wrz 2019
Sklep z Telefonami Komórkowymi i Tabletami firmy SAMSUNG spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

25 lip 2023
Dzień dobry, potrzebowałam kupić tablet w ramach prezentu. Zależało mi na tym, aby sprzęt dotarł przed weekendem. Bardzo pomocny i uprzejmy Pan z obsługi nie tylko pomógł mi i odpowiedział na wszelkie moje pytania ale też pozostawał ze mną w kontakcie i znalazł rozwiązanie na dotarcie przesyłki w potrzebnym dla mnie czasie. Dzięki temu niespodzianka udała się, za co jeszcze raz dziękuję. Sam sprzęt przyjechał w stanie idealnym. Polecam!

Wbrew temu co twierdzi sprzedawca, to nie jest nowy sprzęt. Oryginalna plomba jest przecięta nożem do tapet i zaklejona nalepką imitującą plombę.

Opinie nt. sklepu Sklep z Telefonami Komórkowymi i Tabletami firmy SAMSUNG

4 lut 2024
Jestem mega zadowolony w końcu porządny sklep Wiarygodność to co na stronie, to w rzeczywistości miła obsługa i szybka realizacja zamówienia Polecam
3 lut 2024
Zamówienie dotarło w 24h. Wszystko ok.
3 lut 2024
20 sty 2024
Zgodność towaru z opisem, szybka dostawa
18 sty 2024
Polecam, wszystko w najlepszym porządku.
ZW
Zygmunt W.
Katowice

Sklep godny uwagi!

Szybkość realizacji zamówień, profesjonalne spakowanie towaru przeznaczonego do wysyłki i wszystko zgodne z opisem. Szczerze polecam ten sklep.
13 sty 2024

Wszystko tak jak powinno być.

Wszystko tak jak powinno być, szybka wysyłka, sprzęt ok. zaplombowany . Pierwsze i prawdopodobnie nie ostatnie zakupy . Polecam.
13 sty 2024
Obsługa miła, cierpliwa i pomocna. Telefon świetnie zapakowany, szybka wysyłka. Sprzęt bez zarzutu
Polecam. Super kontakt. Cena kosmiczna. Obsługa na najwyższym poziome
6 sty 2024
Rewelacyjny kontakt i szybka realizacja Polecam i tak trzymac
6 sty 2024
Polecam! Wszystko zgodnie z opisem. Wysyłka szybka i sprawna, telefon dobrze zabezpieczony. Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym.
4 sty 2024
Szybko, sprawnie, profesjonalnie. Bardzo dobry, miły kontakt. Kupiłam Samsung galaxy Z 5 Flip 512 GB. Telefon cudny, bardzo dobrze zapakowany, zabezpieczony do transportu. Polecam firme i telefon.
3 sty 2024
Szybko i sprawnie
28 gru 2023
ZW
Zygmunt W.
Katowice

Sklep godny polecenia.

Szybkość realizacji i zgodność z opisem. Polecam!
22 gru 2023