Sklep z Telefonami Komórkowymi i Tabletami firmy SAMSUNG- Logo - Opinie

Sklep z Telefonami Komórkowymi i Tabletami firmy SAMSUNG

Opinie (115) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (291)

Ważny od: 9 wrz 2019
Sklep z Telefonami Komórkowymi i Tabletami firmy SAMSUNG spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

25 lip 2023
Dzień dobry, potrzebowałam kupić tablet w ramach prezentu. Zależało mi na tym, aby sprzęt dotarł przed weekendem. Bardzo pomocny i uprzejmy Pan z obsługi nie tylko pomógł mi i odpowiedział na wszelkie moje pytania ale też pozostawał ze mną w kontakcie i znalazł rozwiązanie na dotarcie przesyłki w potrzebnym dla mnie czasie. Dzięki temu niespodzianka udała się, za co jeszcze raz dziękuję. Sam sprzęt przyjechał w stanie idealnym. Polecam!

Wbrew temu co twierdzi sprzedawca, to nie jest nowy sprzęt. Oryginalna plomba jest przecięta nożem do tapet i zaklejona nalepką imitującą plombę.

Opinie nt. sklepu Sklep z Telefonami Komórkowymi i Tabletami firmy SAMSUNG

Solidna firma

Pierwszy zakup w tej firmie, więc trochę miałem obawy. Tym bardziej, że cena była bardzo atrakcyjna (Samsung Galaxy Tab Activ 3). Jednak jak się okazało niesłusznie. Świetny kontakt telefoniczny, zakup prze ich stronę i kurier był już u mnie z paczką na drugi dzień. Tablet nowy z fabrycznymi plombami i z europejskiej dystrybucji (tak jak w opisie). Polecam firmę z czystym sumieniem.
Profesjonalna obsługa. Bardzo szybka realizacja zamówienia. Nowy Samsung spełnił wszystkie oczekiwania. Gwarancja Samsunga w oryginalnie zamkniętym opakowaniu. Polecam sklep.
Kolejny udany zakup w R-kom. Telefon idealny a obsługa klienta bardzo pomocna i uprzejma. Na pewno tu wrócę przy następnych zakupach!

Bardzo szybka wysyłka, telefon zapakowany bardzo dobrze, wszystko było w porządku, plomby nie naruszone. Polecam ten sklep
Zamówienie smartphone. Realizacja błyskawiczną, zgodnie z opisem. Polecam

Samsung s 24+

Wszystko w jaknalepszym porządku. Szybka wysyłka, polecam serdecznie :)
Rewelacyjna obsługa klienta oraz błyskawiczna wysyłka towaru.
Szybka dostawa, smartfon zabezpieczony profesjonalnie.

Sklep na 10!!!

Szybko, bezpieczne, oryginalne produkty, super cena!!
Super, wszystko zgodne z opisem - szybka wysyłka
Szybką dostawą. Produkt zgodny z zamówieniem.
2 mar 2024
Wszystko sprawnie i prawidłowo
Polecam, szybko i sprawnie.
Polecam w 100% 💪
18 lut 2024