Sklep z Telefonami Komórkowymi i Tabletami firmy SAMSUNG- Logo - Opinie

Sklep z Telefonami Komórkowymi i Tabletami firmy SAMSUNG

Opinie (140) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (321)

Ważny od: 9 wrz 2019
Sklep z Telefonami Komórkowymi i Tabletami firmy SAMSUNG spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

25 lip 2023
Dzień dobry, potrzebowałam kupić tablet w ramach prezentu. Zależało mi na tym, aby sprzęt dotarł przed weekendem. Bardzo pomocny i uprzejmy Pan z obsługi nie tylko pomógł mi i odpowiedział na wszelkie moje pytania ale też pozostawał ze mną w kontakcie i znalazł rozwiązanie na dotarcie przesyłki w potrzebnym dla mnie czasie. Dzięki temu niespodzianka udała się, za co jeszcze raz dziękuję. Sam sprzęt przyjechał w stanie idealnym. Polecam!

Wbrew temu co twierdzi sprzedawca, to nie jest nowy sprzęt. Oryginalna plomba jest przecięta nożem do tapet i zaklejona nalepką imitującą plombę.

Opinie nt. sklepu Sklep z Telefonami Komórkowymi i Tabletami firmy SAMSUNG

18 lis 2023

Doskonała obsługa. Błyskawiczna przesyłka. Telefon bardzo dobrze zabezpieczony.

Doskonałą
17 lis 2023
15 lis 2023
ok zgodnie z zamóieniem
12 lis 2023

Polecam!

Wszystko w porządku, szybka wysyłka, bardzo dobrze zapakowana.
11 lis 2023
Kupiłem samsunga s23 ultra cena o 1000 zł niższa jak w marketach nie wieżyłem do końca pomimo zapewnień sprzedawcy że nie ma chaczyka telefon przyszedł super zapakowany na pudełku oryginalne plomby wszystko jest ok jest czysty beż dodatków z jakiejkolwiek sieci.polecam z czystym sumieniem do zakupu.pozdrawiam pana sprzedawcę.
10 lis 2023
3 lis 2023
31 paź 2023

Szybka i dobra obsługa

Dobra cena. Paczka dobrze zapakowana i szybko dostarczona. Wszystko zgodnie z opisem.
24 paź 2023

Uczciwa firma

Szybka wysyłka, oryginalny telefon, gorąco polecam
23 paź 2023
Telefon bardzo fajny, obsługa bardzo miła i szybka wysyłka.
21 paź 2023

Godny polecenia

To już mój trzeci smartfon zakupiony w tej firmie. Wszystko szybko, sprawnie i bez problemów. Polecam
21 paź 2023
Żadnych kłopotów błyskawiczna dostawa,ceny umiarkowane, polecam
15 paź 2023
9 paź 2023

Zdecydowanie polecam

Szybko i bezpiecznie zrealizowany zakup za dobrą cenę.
1 paź 2023
Wszystko w porządku Telefon super wszystko działa bez zazutu polecam wszystkim ten sklep którzy mają obawy
27 wrz 2023
SO
Szymon O.
Czechowice-Dziedzice
22 wrz 2023
17 wrz 2023
8 wrz 2023
Pełen profesjonalizm, oby było więcej takich sklepów. Dawno nie spotkałem się z tak rzetelnie wywiązującą się obsługą sklepu która robi wszystko by w pełni zadowolić klienta co odzwierciedla się w ilości pozytywnych komentarzy. Superrr i będę Was wszystkim polecał.
3 wrz 2023
wszystko ok polecam