nobobags.com

Opinie (171) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (463)

10 mar 2023
Pierwsza torba nie miała metki i była uszkodzona, wyglądała trochę jak z innego zwrotu, ale sama polityka zwrotów bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła, kurier z nową torebką był już kolejnego dnia, cała procedura przebiegła sprawniej niż gdybym robił to w jakimkolwiek innym sklepie stacjonarnie w swoim mieście. Super obsługa zamówienia :)

11 maj 2023
Torebki są piękne i wytrzymałe. Mam już kilka modeli. Niestety ten który zamawiałam jako ostatni posiada nieestetyczne wgniecenia na przedniej klapie torebki.

Opinie nt. sklepu nobobags.com

10 mar 2023
Bardzo nam miło, dziękujemy za miły komentarz! Zawsze staramy się problem rozwiązać tak aby wspólnie dojść do pozytywnego rozwiązania. Zapraszamy ponownie do naszego sklepu online, pozdrawiamy.
13 sie 2023
Szybka wysyłka, torba bardzo fajna. Jedyny minus to zapakowanie w słabo zaklejony karton bez wypełnienia folią bąbelkową czy papierem.Przesyłka dotarła do mnie w strzępach, całe szczęście że nie uległa uszkodzeniu oprócz załamania na rogu.
16 sie 2023
Dziękujemy za opinię, od nas karton i zamówienie wysłane jest w dobrym stanie, niestety na dalsze losy przesyłki po opuszczeniu magazynu nie mamy wpływu. To już firma kurierka zabezpiecza towar. Jeśli widać jakieś zagniecenia, uszkodzenie prosimy o kontakt a my złożymy reklamację. Pozdrawiamy.
12 sie 2023
Zakup udany , torebka ba zdjęciu wydawała się mniejsza , a w rzeczywistości jest całkiem duża co mnie ucieszyło , spokojnie wchodzi butelka z woda 0,5 litra i kalendarz A5 . Trochę za długi pasek , ale to nie problem . Polecam zakupy
16 sie 2023
Bardzo dziękujemy za opinię, cieszymy się , że zakup spełnił Pani oczekiwania. Pozdrawiamy.
3 sie 2023
Świetny producent torebek, mam już kilka sztuk tej firmy i nie ukrywam, że to moje ulubione torby. Szybka wysyłka .Zamówiłam rano a już na drugi dzień miałam do odbioru w paczkomacie zamówienie. Brawo!
4 sie 2023
Bardzo dziękujemy za miłą opinię, zapraszamy ponownie do naszego sklepu internetowego. Pozdrawiamy!
SS
Sara S.
Sępólno Krajeńskie
1 sie 2023

Devil

Polecam zakupy na stronie nobobags, Jestem bardzo zadowolona z szerokiej gamy wyboru torebek oraz bardzo dobrych cen. Torebki posłużą na długie lata.
1 sie 2023
Jest nam niezmiernie miło, cieszymy się , że dołączyła do nas kolejna sympatyczna klientka. Pozdrawiamy.
9 cze 2023
Kupiłam świetną torebkę listonoszkę w ciekawym kolorze, nie za dużą, ale pojemną i lekką. Wzór super i , co ważne, bardzo uniwersalna w użytkowaniu.
12 cze 2023
Bardzo serdecznie dziękujemy za miła opinię, zachęcamy do śledzenia naszej strony. Pozdrawiamy
25 mar 2023
Uwielbiam produkty tej firmy. Zawsze ładnie spakowane zamówienie i przede wszystkim nie czeka się długo na kuriera.Wielkie brawa dla Was
27 mar 2023
Bardzo nam miło i dziękujemy za taką opinię, Pozdrawiamy serdecznie.
19 sie 2023
Super Profesjonalna obsługa i bardzo szybka towar taki jak Zamówiłam Dziękuję jestem bardzo zadowolona i szybko została zrealizowana
21 sie 2023
Bardzo nam miło , naprawdę taki komentarz jest dla nas motywujący do dalszej pracy. Zapraszamy ponownie na naszą stronę internetową. Pozdrawiamy gorąco.
10 sie 2023
Szybka wysyłka, to moja druga torebka z tej firmy, mam nadzieję że będzie się tak dobrze sprawować jak ta pierwsza. Polecam.
11 sie 2023
Bardzo nam miło, że nasze produkty spełniły Pani oczekiwania. Satysfakcja i zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetową sprawą. Zapraszamy ponownie do naszego sklepu. Pozdrawiamy.
12 maj 2023
Zakup zgodny z opisem. Polecam, super sklep i duży wybór. Każdy znajdzie coś dla siebie. Mnóstwo promocji. Polecam
15 maj 2023
Dziękujemy gorąco za opinię, cieszymy się , że spełniamy oczekiwania naszych klientów. Pozdrawiamy.
15 cze 2023

Jestem bardzo zadowolona

Jestem zadowolona z zakupu torebki. Pasuje do wielu stylizacji. Kontakt ze sklepem bardzo dobry. Polecam .
26 cze 2023
Bardzo serdecznie dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie .
21 lut 2023
Nie pierwsza moja NOBO ❤️ Bardzo lubię ten styl a jakość i trwałość przewyższają cenę. Solidny sprzedawca.
22 lut 2023
Bardzo dziękujemy za ocenę. Staramy się by nasi klienci byli usatysfakcjonowani najbardziej jak się da. Zapraszamy do naszego sklepu serdecznie.
18 mar 2023
Torebka jest ładnie i estetycznie wykończona , realizacja zamówienia bardzo szybka. Polecam ten sklep
20 mar 2023
Bardzo dziękujemy za ocenę. Zapraszamy ponownie na naszą stronę internetową, Pozdrawiamy.

Bardzo fajne plecaki!

Plecak prezent bardzo się spodobał, fajne wykonanie i fajne kolory, oraz szybka dostawa. Polecam!
3 sie 2023
Bardzo dziękujemy za wspaniałą opinię! Jest to dla nas ważne, gdy klientki są usatysfakcjonowane i zadowolone dokonując zakupów w naszym sklepie. Pozdrawiamy gorąco i zapraszamy ponownie.
18 kwi 2023

Bardzo szybka dostawa i bardzo dobra jakość

Bardzo szybka dostawa. Na drugi dzień miałam już torebke u siebie. Bardzo dobra jakość materialu
19 kwi 2023
Bardzo dziękujemy za miłą opinię, staramy się robić wysyłki jak najszybciej by nasi klienci byli usatysfakcjonowani. Zapraszamy ponownie do naszego sklepu internetowego. Pozdrawiamy.
19 kwi 2023

Nobo nerka

Wykonanie generalnie ok, jedyny mankament to po pierwszym dniu odpadła zawieszka przy zamku.
20 kwi 2023
Dziękujemy za opinię , gdyby coś nie się działo z torbą ponownie prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi. Postaramy się pomóc. Pozdrawiamy.
24 maj 2023
Bardzo dobra jakość, ekspresowa wysyłka- na drugi dzień już był u mnie kurier. Polecam !
24 maj 2023
Dziękujemy za ocenę, pozdrawiamy serdecznie.
18 mar 2023
świetna torebka bardzo dobrze wykonana,dobrze spakowana paczka oraz szybka wysyłka
20 mar 2023
Cieszymy się , że zakup spełnił oczekiwania. Zapraszamy ponownie i bardzo dziękujemy za miłą opinię.
14 sie 2023
Piękna torba, jeszcze ładniej wygląda na żywo. Dostawa bardzo szybka. Polecam!
16 sie 2023
Bardzo dziękujemy za opinię, zapraszamy ponownie do naszego sklepu internetowego. Pozdrawiamy
29 mar 2023
Szybka i sprawna dostawa, torebka zgodna z opisem jak i kolor, przepiękna 🤩
30 mar 2023
Staramy się realizować zamówienia szybko aby klientki były usatysfakcjonowane. :-) Pozdrawiamy