nobobags.com

Opinie (102) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (463)

13 sie 2023
Szybka wysyłka, torba bardzo fajna. Jedyny minus to zapakowanie w słabo zaklejony karton bez wypełnienia folią bąbelkową czy papierem.Przesyłka dotarła do mnie w strzępach, całe szczęście że nie uległa uszkodzeniu oprócz załamania na rogu.

11 maj 2023
Torebki są piękne i wytrzymałe. Mam już kilka modeli. Niestety ten który zamawiałam jako ostatni posiada nieestetyczne wgniecenia na przedniej klapie torebki.

Opinie nt. sklepu nobobags.com

13 sie 2023
16 sie 2023
Dziękujemy za opinię, od nas karton i zamówienie wysłane jest w dobrym stanie, niestety na dalsze losy przesyłki po opuszczeniu magazynu nie mamy wpływu. To już firma kurierka zabezpiecza towar. Jeśli widać jakieś zagniecenia, uszkodzenie prosimy o kontakt a my złożymy reklamację. Pozdrawiamy.
12 sie 2023
Zakup udany , torebka ba zdjęciu wydawała się mniejsza , a w rzeczywistości jest całkiem duża co mnie ucieszyło , spokojnie wchodzi butelka z woda 0,5 litra i kalendarz A5 . Trochę za długi pasek , ale to nie problem . Polecam zakupy
16 sie 2023
Bardzo dziękujemy za opinię, cieszymy się , że zakup spełnił Pani oczekiwania. Pozdrawiamy.
3 sie 2023
Świetny producent torebek, mam już kilka sztuk tej firmy i nie ukrywam, że to moje ulubione torby. Szybka wysyłka .Zamówiłam rano a już na drugi dzień miałam do odbioru w paczkomacie zamówienie. Brawo!
4 sie 2023
Bardzo dziękujemy za miłą opinię, zapraszamy ponownie do naszego sklepu internetowego. Pozdrawiamy!
SS
Sara S.
Sępólno Krajeńskie
1 sie 2023

Devil

Polecam zakupy na stronie nobobags, Jestem bardzo zadowolona z szerokiej gamy wyboru torebek oraz bardzo dobrych cen. Torebki posłużą na długie lata.
1 sie 2023
Jest nam niezmiernie miło, cieszymy się , że dołączyła do nas kolejna sympatyczna klientka. Pozdrawiamy.
9 cze 2023
Kupiłam świetną torebkę listonoszkę w ciekawym kolorze, nie za dużą, ale pojemną i lekką. Wzór super i , co ważne, bardzo uniwersalna w użytkowaniu.
12 cze 2023
Bardzo serdecznie dziękujemy za miła opinię, zachęcamy do śledzenia naszej strony. Pozdrawiamy
19 sie 2023
Super Profesjonalna obsługa i bardzo szybka towar taki jak Zamówiłam Dziękuję jestem bardzo zadowolona i szybko została zrealizowana
21 sie 2023
Bardzo nam miło , naprawdę taki komentarz jest dla nas motywujący do dalszej pracy. Zapraszamy ponownie na naszą stronę internetową. Pozdrawiamy gorąco.
10 sie 2023
Szybka wysyłka, to moja druga torebka z tej firmy, mam nadzieję że będzie się tak dobrze sprawować jak ta pierwsza. Polecam.
11 sie 2023
Bardzo nam miło, że nasze produkty spełniły Pani oczekiwania. Satysfakcja i zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetową sprawą. Zapraszamy ponownie do naszego sklepu. Pozdrawiamy.
12 maj 2023
Zakup zgodny z opisem. Polecam, super sklep i duży wybór. Każdy znajdzie coś dla siebie. Mnóstwo promocji. Polecam
15 maj 2023
Dziękujemy gorąco za opinię, cieszymy się , że spełniamy oczekiwania naszych klientów. Pozdrawiamy.
15 cze 2023

Jestem bardzo zadowolona

Jestem zadowolona z zakupu torebki. Pasuje do wielu stylizacji. Kontakt ze sklepem bardzo dobry. Polecam .
26 cze 2023
Bardzo serdecznie dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie .

Bardzo fajne plecaki!

Plecak prezent bardzo się spodobał, fajne wykonanie i fajne kolory, oraz szybka dostawa. Polecam!
3 sie 2023
Bardzo dziękujemy za wspaniałą opinię! Jest to dla nas ważne, gdy klientki są usatysfakcjonowane i zadowolone dokonując zakupów w naszym sklepie. Pozdrawiamy gorąco i zapraszamy ponownie.
24 maj 2023
Bardzo dobra jakość, ekspresowa wysyłka- na drugi dzień już był u mnie kurier. Polecam !
24 maj 2023
Dziękujemy za ocenę, pozdrawiamy serdecznie.
Piękna torba, jeszcze ładniej wygląda na żywo. Dostawa bardzo szybka. Polecam!
16 sie 2023
Bardzo dziękujemy za opinię, zapraszamy ponownie do naszego sklepu internetowego. Pozdrawiamy
29 maj 2023
Bardzo ładne torby estetycznie wykonane w atrakcyjnych promocyjnych cenach
30 maj 2023
Serdecznie dziękujemy za opinię, dokładamy wszelkich starań do jakości naszych produktów, tak aby Klientki z przyjemnością do nas wracały . Pozdrawiamy.
6 wrz 2023
Cała torebka mi się podoba, jest praktyczna, duża i elegancka. Polecam !
7 wrz 2023
Dziękujemy za miły komentarz. Cieszymy się, że zakup okazał się trafiony. Zapraszamy ponownie na naszą stronę internetową. Pozdrawiamy.
20 wrz 2023

Wszystko zgodnie z opisem, świetne wykonanie, błyskawiczna dostawa
21 wrz 2023
Bardzo nam miło dziękujemy komentarz , zapraszamy do ponownego odwiedzenia naszego sklepu. Pozdrawiamy serdecznie.
27 kwi 2023
Bardzo ładna torebka. Pasek z regulacją, można dopasować. Polecam!
27 kwi 2023
Bardzo serdecznie dziękujemy za ocenę , cieszymy się że jest Pani zadowolona i usatysfakcjonowana. Dla nas jest to priorytetowa sprawa.
1 cze 2023
Szybka dostawa. Przy niektórych opisach torebek brak ich wymiarów.
1 cze 2023
Dziękujemy za opinię, postaramy się ustosunkować do sugestii o braku wymiarów, pozdrawiamy.
EW
28 sie 2023
Bardzo szybkie, sprawne i udane zakupy! Zgodnie z oczekiwaniami!
29 sie 2023
Dziękujemy bardzo za opinię. Zapraszamy do naszego sklepu ponownie. Pozdrawiamy.
8 maj 2023

Cudowne torebki

Szybka dostawa.Torebki są bardzo starannie wykonane.Bez zarzutu.
9 maj 2023
Jest nam niezmiernie miło i bardzo dziękujemy za opinię. Chcemy by nasi klienci bez zastanowienia do nas wracali , pozdrawiamy i zapraszamy do naszego sklepu internetowego ponownie.
25 sie 2023

Bardzo ładna torebka

Bardzo ładna torebka. Pasuje do wielu kolorów stroju. Świetna!
28 sie 2023
Bardzo gorąco dziękujemy za opinię. Zapraszamy ponownie do naszego sklepu internetowego. Pozdrawiamy.