cottonstories.pl

Opinie (98) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (296)

Ważny od: 7 lip 2022
cottonstories.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

2 sie 2023
Pierwszy raz dokonałam zakupu materiałów na tej stronie. Jestem bardzo zadowolona. Materiały sprawdziły się w przeznaczonych do nich odszyciach. Najbardziej jestem zadowolona z naklejek na każdym materiale. Pomoże mi to w doborze asortymentu w kolejnych zamówieniach.

5 lip 2023
otrzymałam materiał który miał plamę. Od razu wysłałam zdjęcie i opis mailowo. Zadzwoniłam również na podany numer gdzie zapewniono mnie ze ktoś za 2 dni odpowie na reklamacje. Po czym nic. Cisza. Brak odpowiedzi. A na materiale plama.

Opinie nt. sklepu cottonstories.pl

24 lut 2024
Bardzo ładnie wyeksponowane, dobry opis do każdego próbnika, szybka przesyłka. Wszystko bez zarzutu.
Szybko i sprawnie zrealizowane zamówienie dzianiny zgodnie z opisem Polecam i Pozdrawiam
4 lut 2024
Polecam, szybką wysylka , dobra jakosc
Wszystko zgodnie z oczekiwaniami
AS
Anna S.
Gdansk
9 lut 2024
Bardzo szybka wysyłka
24 lut 2024
Expresowa wysyłka, materiał bardzo ładny
BB
Bogumiła B.
Inowrocław
13 sty 2024

BB

Piękne kolory, świetna jakość :)
13 sty 2024
2 sie 2023

Pierwsze zakupy

13 lip 2023
Bardzo dobra jakość materiału i szybka dostawa. Bezproblemowy kontakt z firmą, telefoniczny i mailowy. Jestem bardzo zadowolona z zakupów i jeszcze tu wrócę!
4 cze 2023

Świetna jakość materiałów co się czuje i widać. Mam nadzieję, że w użytkowaniu będą się równie dobrze spisywać.
13 cze 2023
Najdelikatniejsze i najpiękniejsze ściągacze jakie kiedykolwiek miałam w rękach! Polecam z całego serca!
13 sie 2023

Bardzo polecam

Polecam. Zamówione dzianiny są zgodne z opisem bardzo dobrej jakości. Bardzo szybka wysyłka.