e-marilyn.pl- Logo - Opinie

e-marilyn.pl

Opinie (175) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1693)

25 lut 2024
Hello! The ordered panties were wonderful, exactly as on the photos from website. Thank you! I had an issue with proceeding the payment during weekends, however, on Monday I finally managed to pay via GooglePay. One more note from my side: I was a bit disappointed to know that despite there is a shop here in Gdansk, but I cannot use my gift voucher directly there, in the shop. And I must use it only using the online order (from the website) option. But generally, very nice stuff for ladies and their men 😉 Thank you! Maryna G.

9 wrz 2023
Zamówiono 2 miękkie, przezroczyste biustonosze, wykonane z tiulu oraz 2 pary stringów z identycznego materiału. Zamówienie dotarło w nieporęcznym, niemal półmetrowym kartonie. Wewnątrz znajdował się niewiele mniejszy karton w tym samym kolorze, po którym pałętała się bielizna. Podsumowując, bardzo ordynarnie jak na zamówienie za pół tysiąca. Czas przyjrzeć się innym, w jakim stylu dostarczają i prezentują swój towar.

Opinie nt. sklepu e-marilyn.pl

Skarpetki super!😄👍
Odpowiedź ze sklepu e-marilyn.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię. 😊 Zapraszamy ponownie.
16 mar 2024
ok.
Dziękujemy za ocenę. 😊
Dziękujemy za pozytywną ocenę. Zapraszamy ponownie. 😊
Dziękujemy za pozytywną ocenę. Zapraszamy ponownie. 😊
30 mar 2024
29 maj 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię. 😊 Zapraszamy ponownie.
AS
Anna S.
Swiecie
17 mar 2024
Dziękujemy. Zapraszamy ponownie. 😊
Po raz kolejny szok, szał i niedowierzanie. Oni są niesamowici.
Odpowiedź ze sklepu e-marilyn.pl
Dziękujemy za miłe słowa, satysfakcja klientów jest dla nas ważna. 😊 Zapraszamy ponownie.
SK
17 lut 2024
Super produkt. Wspaniałe wygląda na tyłeczku mojej żonki. 😋😋😋
Odpowiedź ze sklepu e-marilyn.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że nasz produkt spełnia Państwa oczekiwania. Zapraszamy ponownie. 😊
Szybka dostawa. Jakosc produktu na 6
Odpowiedź ze sklepu e-marilyn.pl
Dziękujemy, robimy co w naszej mocy, żeby klienci byli zadowoleni. 😊 Zapraszamy ponownie.
Sprawna dostawa. Rajstopy prima.
Dziękujemy za pozytywną opinię. Zapraszamy ponownie. 😊
Dziękujemy za ocenę. Zapraszamy ponownie. 😊
Dziękujemy. Zapraszamy ponownie. 😊
9 mar 2024
Dziękujemy za pozytywna ocenę. 😊
Dziękujemy. 😊
25 lut 2024
Dziękujemy 😊
Produkty są bardzo dobrej jakości, mają ciekawe wzory. Polecam
Odpowiedź ze sklepu e-marilyn.pl
Dziękujemy za pozytywny komentarz i ocenę. Cieszymy się z kolejnej zadowolonej klientki. Zapraszamy ponownie na zakupy. 😊
5 sty 2024
Wszystko zostało załatwione . Polecam
Odpowiedź ze sklepu e-marilyn.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię. Zapraszamy do ponownych zakupów.
6 wrz 2023
Jestem stałą klientką tej marki. Zawsze znajduje dla siebie coś efektownego, dobrej jakości, delikatną, mega wygodną i zmysłową...bo taka jest bielizna z Marlin. Do tego wiele promocji, zawsze w pełni profesjonalna obsługa gotowa do pomocy, błyskawiczne, bezproblemowe transakcje. Polecam szczerze;)
8 wrz 2023
Dziękujemy serdecznie za tak ciepłe słowa❤️! To dla nas ogromna radość, że nasza bielizna spełnia Pani oczekiwania. Cenimy sobie Pani lojalność jako stałej klientki i zawsze staramy się dostarczać najwyższą jakość w każdym aspekcie naszej działalności. Dziękujemy za polecanie Pani Ewo i czekamy na kolejne odwiedziny! 😊😘❤️
6 lip 2023
Genialna obsługa klienta. Pomyliłem się w zamówieniu ale po kontakcie ze sklepem Marilyn panie pomogły skorygować moją omyłkę bez żadnych problemów. Przesyłka przyszła bez opóźnienia z prawidłową zawartością. Dziękuję Krzysztof
7 lip 2023
Cieszymy się, że nasza obsługa klienta mogła Ci pomóc i spełniła Twoje oczekiwania. Dla nas najważniejsze jest to, aby nasi klienci byli zadowoleni zarówno z naszych produktów, jak i z obsługi. Dziękujemy za ocenę i zapraszamy ponownie ❤️
19 sie 2023
Bardzo szybka wysyłka. Towar pięknie zapakowany, w jak najlepszej jakości. Szczerze polecam. Jeśli ktoś konstatuje pomiędzy dwoma rozmiarami, to proponowałabym wybierać ten mniejszy. Dziękuję, na pewno jeszcze zamówię.
21 sie 2023
Dziękujemy za tak wyczerpującą opinie jest nam bardzo miło❤️ Staramy się by nasi klienci byli zadowoleni i proszę pamiętać jeśli pojawią się problemy z doborem zawsze służymy pomocą