e-marilyn.pl- Logo - Opinie

e-marilyn.pl

Opinie (196) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1683)

Ważny od: 30 wrz 2021
e-marilyn.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

25 lut 2024
Hello! The ordered panties were wonderful, exactly as on the photos from website. Thank you! I had an issue with proceeding the payment during weekends, however, on Monday I finally managed to pay via GooglePay. One more note from my side: I was a bit disappointed to know that despite there is a shop here in Gdansk, but I cannot use my gift voucher directly there, in the shop. And I must use it only using the online order (from the website) option. But generally, very nice stuff for ladies and their men 😉 Thank you! Maryna G.

23 maj 2023
Niestety produkt do mnie nie dotarł, gdyż kurier nie dostarczył mi przesyłki, nie raczył nawet zadzwonić. Poinformowano mnie, że paczka na mnie czeka 30 km od miejsca zamieszkania... Logiczne, że nie po to zamawiam kuriera i za tę usługę płacę, by później ganiać za tą przesyłką, pomijając koszt benzyny, to tracąc jeszcze czas. Przykre, że nie umieją Państwo zadbać o prawidłowe dostarczenie paczek, to powoduje, że zniechęcają Państwo klientów do siebie...

Opinie nt. sklepu e-marilyn.pl

11 paź 2023
Wszystko super
Dziękujemy za ocenę. 😊
11 paź 2023
Pieknę opakowanie szynka przesyłka i bardzo dobry gatunkowo produkt
Odpowiedź ze sklepu e-marilyn.pl
Dziękujemy za pozytywny komentarz. Cieszymy się kolejnej zadowolonej klientki. 😊 Zapraszamy ponownie.
DN
6 paź 2023

delikatność

delikatny, piękne wykończenie, krój, materiał
Cieszymy się, że produkt spełnia Pani oczekiwania. Zapraszamy ponownie. 😊
4 paź 2023
22 paź 2023
😘 dziękujemy za ocenę i zapraszamy ponownie.
2 paź 2023
22 paź 2023
Dziękujemy za ocenę. Jeżeli to możliwe prosimy o kontakt na biuro@e-marilyn.pl i informację co sprawiło iż nie otrzymaliśmy maksymalnej oceny. Chcemy ciągle się doskonalić, aby zakupy klientów w naszym sklepie były na jak najwyższym poziomie.
30 wrz 2023
Wszystko zgodnie z zamówieniem. Wysyłka bardzo szybka.
22 paź 2023
Dziękujemy za opinię ❤️ Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom jak najlepszych doświadczeń zakupowych, dlatego bardzo nam miło, że byliście Państwo zadowoleni z naszych usług. Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do ponownych zakupów w przyszłości.
29 wrz 2023
Możliwość wyboru towaru i jego rozmiaru. Dobrej jakości zdjęcia, bez większych różnic porównując z towarem. Jakość towaru też jest dobra.
22 paź 2023
😘 Dziękujemy za ocenę jest nam bardzo miło, liczy się dla nas zadowolenie naszych klientów. ZAPRSZAMY PONOWNIE
25 wrz 2023
26 wrz 2023
😊 Dziękujemy i zapraszamy ponownie
14 wrz 2023
Szybka przesyłka, estetyczne i solidne opakowanie
❤️❤️❤️ Dziękujemy za ocenę
11 wrz 2023
super wszystko
17 wrz 2023
😘 dziękujemy za ocenę jest nam bardzo miło
Szybka dostawa
17 wrz 2023
Życzymy miłego korzystania z naszego produktu i zapraszamy ponownie w przyszłości!
10 wrz 2023
Szybkosc realizacji zamówienia ,towar zgodny z opisem
17 wrz 2023
Bardzo nam miło, że jest Pan tak zadowolony z naszej szybkości realizacji zamówienia, oraz zgodności towaru z opisem! Panie Marcinie pięciogwiazdkowa ocena jest dla nas ogromnym wyróżnieniem. Staramy się zawsze dostarczać naszym klientom najlepsze doświadczenia zakupowe. ZAPRASZAMY PONOWNIE
10 wrz 2023
Świetna jakość bielizny :) TOP!
Dziękujemy za pozytywny komentarz. Zapraszamy ponownie. 😊
9 wrz 2023

Ordynarne, nieporęczne opakowanie.

Zamówiono 2 miękkie, przezroczyste biustonosze, wykonane z tiulu oraz 2 pary stringów z identycznego materiału. Zamówienie dotarło w nieporęcznym, niemal półmetrowym kartonie. Wewnątrz znajdował się niewiele mniejszy karton w tym samym kolorze, po którym pałętała się bielizna. Podsumowując, bardzo ordynarnie jak na zamówienie za pół tysiąca. Czas przyjrzeć się innym, w jakim stylu dostarczają i prezentują swój towar.
17 wrz 2023
Pani Anno bardzo nam przykro słyszeć, że jest Pani niezadowolona z naszego opakowania i prezentacji zamówienia. Chcielibyśmy przeprosić za wszelkie niedogodności, jakie mogły się pojawić. Doceniamy Pani opinię i będziemy pracować nad ulepszeniem naszych usług.
DD
6 wrz 2023
8 wrz 2023
😘 dziękujemy za ocenę
6 wrz 2023
Jestem stałą klientką tej marki. Zawsze znajduje dla siebie coś efektownego, dobrej jakości, delikatną, mega wygodną i zmysłową...bo taka jest bielizna z Marlin. Do tego wiele promocji, zawsze w pełni profesjonalna obsługa gotowa do pomocy, błyskawiczne, bezproblemowe transakcje. Polecam szczerze;)
8 wrz 2023
Dziękujemy serdecznie za tak ciepłe słowa❤️! To dla nas ogromna radość, że nasza bielizna spełnia Pani oczekiwania. Cenimy sobie Pani lojalność jako stałej klientki i zawsze staramy się dostarczać najwyższą jakość w każdym aspekcie naszej działalności. Dziękujemy za polecanie Pani Ewo i czekamy na kolejne odwiedziny! 😊😘❤️