it-shop24.pl- Logo - Opinie

it-shop24.pl

Opinie (574) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1190)

Ważny od: 14 lip 2021
it-shop24.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

6 wrz 2023
Tak trzymać!Zakup dokonany w środę w Rzeszowie około czternastej,następnego dnia o piętnastej otrzymałem w Warszawie.

Sprzedano mi towar, którego nie było na stanie sklepu. O terminie wydłużającej się dostawy dowiedziałąam sie dzwoniąc do sklepu, moje maile pozostawaly bez odpowiedzi. Bardzo słabo zorganizowana obsługa klienta. Nawet jeśli opóźnienie wystepuje nie z powodu sklepu nalezy niezwłocznie poinformować klienta. Tłumaczenia z innej epoki, ze odpisuja po kolei na maile, ze to kolega cos powiedzlam a nie Pai, z która rozmawiałam... żenada. Dzis, po 7 SIEDMIU dniach od mojej zapłaty ma nastapić dostawa.

Opinie nt. sklepu it-shop24.pl

#promocjatefal Frytkownica Tefal EY801D15

#promocjatefal Zakupiłam Frytkownica Tefal EY801D15 niecałe dwa tygodnie temu i moje pierwsze wrażenia na temat tego urządzenia są same pozytywne. Najbardziej zachwycona jestem jak ze sposobu przyrządzania mięsa w tym urządzeniu, nie dość, że czas przygotowania jest bardzo krótki, to mięso wychodzi kruche, soczyste, po prostu rozpływa się w ustach. Nawet moje dzieci niejadki, u których dotychczas mięso musiałam przemycać, zajadały się indykiem w curry. Frytki wychodzą rewelacyjnie, chrupiące, miękkie w środku, nie wysuszone jak z piekarnika. Warzywa mięciutkie, soczyste. Jestem bardzo ciekawa jak będzie wyglądało pieczenia ciasta na słodko lub pizzy, to jest w moich bliskich planach ;) Każdej Mamie cierpiącej na brak czasu serdecznie polecam to urządzenie, nie dość ze niezmiernie skraca czas przygotowania posiłku, to co najważniejsze dla mnie, przygotowany posiłek jest zdrowy, bez zbędnego tłuszczu. SMACZNIE, SZYBKO I ZDROWO! Czego chcieć więcej :)) #promocjatefal
Błyskawicza dostawa, z dnia na dzień. Oszczędne opakowanie: zamiast dużego pudła z mmnóstwem folii w środku, oryginalne opakowanie owinięte w twardy karton plus folię zabezpieczającą z adresem. Minimalizm i bezpieczeństwo jednocześnie.
Zakupy przebiegły bardzo sprawnie. Poprosiłam o szybkie wysłanie zakupy, jako prezent dla córki na urodziny. \ Wszystko dotarło na czas. polecam
Szybka realizacja zamówienia, towar zgodny z opisem, informacja na każdym etapie realizacji zamówienia, towar zgodny z opisem.
bardzo rzetelny sprzedawca. Zarówno sposób i czas realizacji, jak też jakość oferowanego towaru - super. Polecam.

Generalnie dobrze, ale...

Przesyłka miała być we wtorek a dotarła w czwartek. Zabrakło informacji o opóźnieniu. Poza tym wszystko ok.
Polecam, bardzo szybka dostawa, atrakcyjna cena. Napewno będę kupować bilety dalej tym sklepie
Odkurzacz DYSON produkt w pełni oryginalny, szybko dostarczony. Polecam z całego serca

pozytywnie

szybka wysyłka, dobry kontakt (infolinia odebrała po kilku sekundach połączenia)
Super szybka realizacja zamówienia i konkurencyjne ceny. Polecam ten sklep.
Bardzo dobry kontakt ,ekspresowa wysyłka.Wszystko zgodne z opisem.Polecam.
Sklep godny polecenia, towar zgodny z opisem i oczywiśćie super cena.
Bardzo sprawna obsługa i wysyłka. Towar zgodny z opisem. Polecam sklep
DM
Dorota M.
Lipnica

Super cena,szybka dostawa.Zamówienie dobrze zapakowane.polecam

Szybka wysyłka, rzetelny sprzedawca

Szybka wysyłka, produkt zgodny z opisem, rzetelny sprzedawca
Bardzo szybki czas realizacji, świetny kontakt ze sklepem.
Towar dotarł szybko, zgodny z opisem, polecam
ekspresowa wysyłka, wszystko zgodnie z opisem
Polecam, szybka obsługa i dostawa do klienta.
Szybka wysyłka, dobry kontakt telefoniczny 😊