sklep.feba.pl- Logo - Opinie

sklep.feba.pl

Opinie (177) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (756)

23 cze 2023
Strój kąpielowy ładnie się prezentuje, ładnie maskuje brzuszek jeśli ktoś ma trochę nadmiar ciałka.Jakość wykonania jak i sam materiał jest wręcz idealna.Jeśli chodzi o dobór rozmiaru tabelka rozmiarów też jest okej.Ogolnie z zakupu jestem bardzo zadowolona.Cena jest adekwatna do wykonania jakości.Pozdrawiam.
ID
Iwona D.
Iława

Witam. Szybko i sprawnie otrzymałam zam. nr 83111- czarny strój kąpielowy modelujący sylwetkę F 32/509 roz. 44 C niestety strój nie posiada pląby umożliwiającej zwrot brak również formularza zwrotu ( wiem że to nie problem jest internet).Uważam, że moje zamówienie zostało przygotowane z dużym błędem, nieprofesjonalnie. Pozdrawiam

Opinie nt. sklepu sklep.feba.pl

Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Droga Pani Tereso, Dziękujemy za pozytywną opinię i pięć gwiazdek! Jesteśmy dumni, że nasz kostium kąpielowy spełnił Pani oczekiwania. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby każde zamówienie było realizowane sprawnie i profesjonalnie. Z niecierpliwością czekamy na możliwość realizacji kolejnych zamówień w przyszłości. Życzymy wielu wspaniałych chwil w naszym kostiumie kąpielowym! Zespół Feba
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Szanowna Klientko, Bardzo dziękujemy za pozytywną ocenę i przyznanie oceny 5 gwiazdek ! Jest nam niezmiernie miło, że jest Pani zadowolona z naszych strojów kąpielowych. Satysfakcja naszych klientów jest dla nas najważniejsza. Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję realizować dla Pani kolejne zamówienia w przyszłości. Feba
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Droga Pani Zofio, Bardzo dziękujemy za Pani pozytywną ocenę! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych strojów kąpielowych. Dla nas najważniejsze jest, aby nasze produkty przynosiły radość i komfort klientom. Liczymy na to, że będziemy mogli jeszcze niejednokrotnie realizować dla Pani zamówienia. Feba
2 cze 2024
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Drogi Klientko, Serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię oraz najwyższą ocenę! Cieszymy się, że zakupiony kostium kąpielowy spełnił Pani oczekiwania. Zapraszamy do ponownych zakupów w naszym sklepie online i mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli ponownie obsłużyć Pani zamówienia. Feba Z poważaniem, Zespół Feba
27 maj 2024
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Droga Klientko, Bardzo dziękujemy za Pani pozytywną ocenę! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych strojów kąpielowych. Dla nas najważniejsze jest, aby nasze produkty przynosiły radość i komfort klientom. Liczymy na to, że będziemy mogli jeszcze niejednokrotnie realizować dla Pani zamówienia. Feba
26 maj 2024
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Droga Klientko, Serdecznie dziękujemy za przyznanie 5 gwiazdek za zakupy w naszym sklepie online. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem. W razie pytań zachęcamy do kontaktu, chętnie pomożemy i zapraszamy ponownie na zakupy, Feba
26 maj 2024
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Serdecznie dziękujemy za przyznanie 5 gwiazek za zakupy w naszym sklepie online, Zespół Feba
25 maj 2024
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Szanowna Klientko Serdecznie dziękujemy za przyznanie nam 5 gwiazdek! Bardzo cieszymy się, że jest Pani zadowolona z zakupionego kostiumu kąpielowego. Satysfakcja naszych klientów jest dla nas priorytetem. Zachęcam do kolejnych zakupów, Feba
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Szanowna Pani Małgorzato, Bardzo dziękujemy za przyznanie nam oceny 5 gwiazdek. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z zakupionego kostiumu kąpielowego i że spełnił on Pani oczekiwania. Pani pozytywna ocena jest dla nas niezwykle motywująca. Zapraszamy do ponownych zakupów i w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt. Feba
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Szanowna Klientko, Serdecznie dziękujemy za wystawienie pozytywnej opinii na temat zakupionego kostiumu kąpielowego. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z zakupu i że spełnił on Pani oczekiwania. Jeśli w przyszłości będzie miała Pani jakiekolwiek pytania prosimy o kontakt. Z przyjemnością pomożemy. Zespół Feba
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Szanowna Pani Małgorzato, Serdecznie dziękujemy za wystawienie oceny 5 gwiazdek do zakupionego kostiumu kąpielowego. Jest nam niezmiernie miło, że jest Pani zadowolona z zakupu i że spełnił on Pani oczekiwania. Zapraszamy do ponownych zakupów i życzymy wielu przyjemnych chwil spędzonych w nowym kostiumie. Feba
19 maj 2024
21 maj 2024
Szanowna Klientko, Serdecznie dziękujemy za wystawienie nam opinii oraz za pięć gwiazdek! Jesteśmy niezwykle wdzięczni za Pani pozytywną ocenę naszych produktów. Cieszymy się, że nasze stroje kąpielowe spełniły Pani oczekiwania. Każda opinia jest dla nas niezwykle cenna, ponieważ motywuje nas do dalszego doskonalenia naszych produktów i usług. Zapraszamy do ponownych zakupów w naszym sklepie www.sklep.feba.pl Pozdrawiamy, Feba
BG
Beata G.
Koszęcin
17 maj 2024
21 maj 2024
Szanowna Klientko, Serdecznie dziękujemy za podzielenie się swoją opinią oraz za przyznanie nam pięciu gwiazdek! Cieszymy się, że nasze stroje kąpielowe spełniły Pani oczekiwania. Pani satysfakcja jest dla nas najważniejsza, dlatego każda pozytywna opinia motywuje nas do dalszej pracy i udoskonalania naszych produktów. Jesteśmy wdzięczni za zaufanie, jakim nas Pani obdarzyła. Mamy nadzieję, że nasze stroje kąpielowe będą Pani towarzyszyć podczas wielu niezapomnianych chwil nad wodą. Z wyrazami szacunku, Feba
16 maj 2024
21 maj 2024
Szanowna Pani, Serdecznie dziękujemy za pozostawienie tak pozytywnej opinii oraz za przyznanie nam pięciu gwiazdek! Cieszymy się, że nasze stroje kąpielowe spełniły Pani oczekiwania i że jest Pani zadowolona z zakupów w naszym sklepie www.sklep.feba.pl. Dokładamy wszelkich starań, aby oferować produkty najwyższej jakości, które nie tylko pięknie się prezentują, ale również są wygodne i trwałe. Pani opinia jest dla nas niezwykle cenna, ponieważ motywuje nas do dalszego rozwoju i doskonalenia naszych wyrobów. Z wyrazami szacunku, Zespól Feba
16 maj 2024
21 maj 2024
Szanowna Pani Sylwio, Serdecznie dziękujemy za pozostawienie tak wspaniałej opinii! Jesteśmy ogromnie wdzięczni za Pani zaufanie oraz za poświęcenie czasu na podzielenie się swoimi doświadczeniami z naszymi strojami kąpielowymi. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z jakości naszych produktów i mamy nadzieję, że będą one towarzyszyć Pani w wielu niezapomnianych chwilach. Pani satysfakcja jest dla nas najważniejsza i motywuje nas do dalszego doskonalenia naszej oferty. Jeżeli miałaby Pani jakiekolwiek sugestie lub pytania, jesteśmy do Pani dyspozycji. Z przyjemnością pomożemy i odpowiemy na każde zapytanie. Jeszcze raz dziękujemy za tak pozytywną recenzję. Życzymy wielu słonecznych dni i niezapomnianych chwil w naszych strojach kąpielowych! Z wyrazami szacunku, Zespół Feba
11 maj 2024
W tym sklepie kupuję nie pierwszy raz , produkty bardzo dobre jakościowo , dostawa w ciągu 24 godzin - pełen profesjonalizm polecam
20 maj 2024
Szanowna Klientko, Bardzo dziękujemy za tak pozytywną ocenę oraz zaufanie, jakim obdarza Pani nasz sklep. Jest nam niezmiernie miło, że nasze produkty spełniają Pani oczekiwania, a dostawa była realizowana zgodnie z Pani wymaganiami. Pani zadowolenie z jakości naszych strojów kąpielowych i profesjonalizmu naszej obsługi jest dla nas największą nagrodą i motywacją do dalszej pracy. Z poważaniem, Zespół Feba