sklep.feba.pl- Logo - Opinie

sklep.feba.pl

Opinie (230) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (824)

Zamówienie przyszło bardzo szybko. Wszystko zgodne z opisem. Jestem bardzo zadowolona i na pewno nie raz jeszcze dokonam tutaj zakupu

13 cze 2024
Witam. Szybko i sprawnie otrzymałam zam. nr 83111- czarny strój kąpielowy modelujący sylwetkę F 32/509 roz. 44 C niestety strój nie posiada pląby umożliwiającej zwrot brak również formularza zwrotu ( wiem że to nie problem jest internet).Uważam, że moje zamówienie zostało przygotowane z dużym błędem, nieprofesjonalnie. Pozdrawiam

Opinie nt. sklepu sklep.feba.pl

Wszystko ładne w bardzo dobrym gatunku świetnie odszyte.Mam już stroje z Waszej firmy od paru lat i wracam co roku po nowe.

czarne wysokie majtki

Kupilam czarne wysokie majtki, dla pań z brzuszkiem genialne, super wygodne, material miły. Kolejny udany zakup tej firmy
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Pani Magdaleno, sedrdecznie dziękujemy za pozostawienie tak wspaniałej opinii i 5 gwiazdek! Cieszymy się, że nasze czarne wysokie majtki spełniły Pani oczekiwania i okazały się być wygodne oraz przyjemne w noszeniu. To dla nas ogromna radość słyszeć, że kolejny zakup w naszej firmie był udany. Zapraszamy ponownie i życzymy samych pozytywnych doświadczeń z naszymi produktami! 🌟 Sklep Feba
5 lip 2024

Piękne stroje kąpielowe.

Stroje kąpielowe bardzo ładne. Każda kobieta będzie czuła się w nich wyjątkowo, oryginalnie i niepowtarzalnie.
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Pani Kingo, dziękujemy za tak wspaniałą opinię oraz 5 gwiazdek! Cieszymy się, że nasze stroje kąpielowe spełniły Pani oczekiwania i sprawiają, że każda kobieta czuje się w nich wyjątkowo, oryginalnie i niepowtarzalnie, to własnie zawsze jest naszym celem. To dla nas największa nagroda 🌸 FEBA
11 lip 2024
Bardzo ładny, nietuzinkowy kostium. Szeroka rozmiarówka więc można dopasować nawet na większy biust.
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Dziękujemy za wspaniałą opinię! Cieszymy się, że nasz kostium kąpielowy przypadł Pani do gustu. Staramy się, aby nasze produkty były zarówno estetyczne, jak i praktyczne, a szeroka rozmiarówka pozwala każdej z naszych Klientek znaleźć coś idealnego dla siebie. FEBA
29 cze 2024
Szybka i profesjonalna obsługa. Towar super zapakowany, szybka przesyłka. Polecam
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Pani Ewo, serdecznie dziękujemy za wspaniałą opinię! Cieszymy się, że nasza szybka i profesjonalna obsługa oraz starannie zapakowany towar spełniły Pani oczekiwania. Radość naszych klientów jest dla nas najcenniejsza. Dziękujemy za polecenie i zapraszamy ponownie! Sklep Feba
Mega ekspresowa wysyłka. Kostium najwyższej jakości.
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Dziękujemy za wspaniałą opinię! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z ekspresowej wysyłki i jakości naszych strojów kąpielowych. Pani satysfakcja jest dla nas najważniejsza. Zapraszamy ponownie na zakupy! 🌟 FEBA
28 cze 2024
Szybka dostawa i bardzo dobrze uszyty strój kapielowy
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Pani Anno, Bardzo dziękujemy za podzielenie się swoją opinią i przyznanie nam 5 gwiazdek! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z szybkiej dostawy oraz jakości naszego stroju kąpielowego. To dla nas niezwykle ważne. Serdecznie zapraszamy ponownie i życzymy udanego wypoczynku! Z poważaniem, Feba
8 lip 2024
Szybka distawa ,zamówiony orodukt zgodny z opisem
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Dziękujemy za Pani opinię i za pięć gwiazdek! Cieszymy się, że szybka dostawa oraz zgodność zamówionego produktu z opisem spełniły Pani oczekiwania. Zadowolenie naszych Klientek jest dla nas najważniejsze. Zapraszamy na kolejne zakupy! FEBA
13 lip 2024
Jakość wykonania bardzo wysoka. Szybka dostawa.
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Dziękujemy za tak wspaniałą opinię oraz 5 gwiazdek! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z jakości wykonania naszych strojów kąpielowych oraz szybkiej dostawy. Zapraszamy ponownie i życzymy miłego dnia! 🌟 Sklep Feba
Bardzo fajnie, szybko zrealizowane zamówienie.
6 lip 2024
Bardzo szybka realizacja zamówienia polecam
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Dziękujemy za fantastyczną opinię oraz 5 gwiazdkową opinię! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z szybkości realizacji zamówienia. Dziękujemy za polecenie i zapraszamy ponownie! Sklep Feba

Świetna jakość. Rozmiar idealnie pasuje.
AK
2 lip 2024
Dobra jakość pod każdym względem
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Serdecznie dziękujemy za Pani wspaniałą opinię i 5 gwiazdek! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z jakości naszych produktów. Takie słowa motywują nas do dalszej pracy i utrzymania wysokiego standardu. Pozdrawiamy serdecznie, FEBA
Super strój. Dziękuję bardzo.
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Dziękujemy za piękną opinię i 5 gwiazdkową ocenę! Cieszymy się, że nasz strój kąpielowy spełnił Pani oczekiwania. Zapraszamy ponownie na zakupy i życzymy mnóstwo radości z użytkowania! 🌞👙 FEBA
5 lip 2024
Jesteście najlepsi🌷🍀
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Paniu Katarzyno, serdecznie dziękujemy za pięć gwiazdek i miłe słowa! 🌷🍀 Cieszymy się, że nasze stroje kąpielowe spełniły Pani oczekiwania. Jesteśmy dumni, że możemy dostarczać produkty, które sprawiają radość naszym klientom. Pani satysfakcja jest dla nas największą nagrodą, Z pozdrowieniami, FEBA
4 lip 2024
Dziękujemy za wspaniałą recenzję i 5 gwiazdek! FEBA
6 lip 2024
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Pani Moniko, sedrecznie dziękujemy serdecznie za przyznanie nam 5 gwiazdek! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona, pani zadowolenie to dla nas największa nagroda. Do zobaczenia ponownie! 🌟 FEBA