sklep.feba.pl- Logo - Opinie

sklep.feba.pl

Opinie (173) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (752)

23 cze 2023
Strój kąpielowy ładnie się prezentuje, ładnie maskuje brzuszek jeśli ktoś ma trochę nadmiar ciałka.Jakość wykonania jak i sam materiał jest wręcz idealna.Jeśli chodzi o dobór rozmiaru tabelka rozmiarów też jest okej.Ogolnie z zakupu jestem bardzo zadowolona.Cena jest adekwatna do wykonania jakości.Pozdrawiam.
ID
Iwona D.
Iława

13 sty 2024
W moim przypadku rozmiar dostarczonej sukienki był niezgodny z zamówieniem. A to podstawowy błąd sklepu, sprawiający wrażenie"wpychania towaru na siłę" Teraz muszę szukać krawcowej do przeróbki. Przesyłka nie zawierała kwestionariusza zwrotu! Sprytnie!!!

Opinie nt. sklepu sklep.feba.pl

16 maj 2024
Szybka realizacja zamowienia,nie mialam problemu ze zwrotem,gdyz kostium okazal sie za maly.Mam juz dwa kostiumy super sie sprawdzily ,nic sie z nimi nie dzieje.wlasnie zamowilam trzeci.pozdrawiam
21 maj 2024
Szanowna Pani, Bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię i wysoką ocenę! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych produktów i usług. Szybka realizacja zamówień oraz łatwy proces zwrotów są dla nas priorytetem, dlatego cieszy nas, że sprostaliśmy Pani oczekiwaniom. To wspaniale słyszeć, że nasze kostiumy kąpielowe doskonale się sprawdzają i że zdecydowała się Pani na kolejny zakup. Serdecznie pozdrawiamy i życzymy dalszych udanych zakupów! Z poważaniem, Zespół Feba
Kostium najwyższej jakości. Rozmiar idealnie dopasowany. To już mój drugi kostium i na pewno nie ostatni. Szybka przesyłka. Polecam
Szybka profesjonalna obsługa. Super kostium który zamówiłam, niestety nie trafiłam w rozmiar, wrócę do zakupu. Pozdrawiam
23 maj 2024
Towar zgodny z opisem. Rozmiar też odpowiedni. Jakość b.dobra.
24 maj 2024
Dziękujemy serdecznie za fantastyczną opinię i 5 gwiazdkową pcenę! Cieszymy się, że nasze stroje kapielowe spełniły Pani oczekiwania pod względem zgodności z opisem, odpowiedniego rozmiaru i wysokiej jakości. Satysfakcja naszych Klientów jest dla nas priorytetem. Życzymy wielu udanych, słonecznych chwil i zapraszamy ponownie na zakupy! FEBA
Chęć pomocy klientom przez pracowników FEBA🌹
17 maj 2024
Zakup udany.Bede dobrze się prezentować
21 maj 2024
Szanowna Klientko, Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoją opinią oraz za pięciogwiazdkową ocenę! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z zakupu i że nasze stroje kąpielowe spełniają Pani oczekiwania. Życzymy Pani wielu udanych chwil spędzonych w nowym stroju i mamy nadzieję, że będzie Pani do nas wracać po kolejne modowe inspiracje. Serdecznie pozdrawiamy, Feba
27 maj 2024
Obsługa na infolinii i szybka wysyłka
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Pani Katarzyno, serdecznie dziękujemy za wystawienie opinii oraz za przyznanie nam 5 gwiazdek za zakup kostiumu kąpielowego! Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie i bardzo nas cieszy, że nasze starania są doceniane. Zachęcamy do ponownych zakupów i mamy nadzieję, że kolejne doświadczenia z naszym sklepem będą równie satysfakcjonujące. Zespół Feba
28 maj 2024
szybka realizacja zamówienia
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Droga Klientko, Serdecznie dziękujemy za wystawienie nam 5-gwiazdkowej opinii! Cieszymy się, że była Pani zadowolona z szybkiej realizacji zamówienia oraz z zakupionego kostiumu kąpielowego. Pani pozytywna opinia jest dla nas motywacją do dalszej pracy na najwyższym poziomie. Zapraszamy ponownie do skorzystania z naszych usług i życzymy samych wspaniałych chwil w nowym kostiumie, Feba
MM
Monika M.
Wałbrzych
20 maj 2024
Obsługa profesjonalna :)
21 maj 2024
Szanowna Pani, Serdecznie dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoją opinią oraz za przyznanie nam najwyższej oceny. Bardzo cieszy nas fakt, że jest Pani zadowolona z naszej obsługi. To dla nas niezwykle ważne, aby każda Klientka czuła się doceniona i dobrze obsłużona. Mamy nadzieję, że nasze stroje kąpielowe spełniły Pani oczekiwania i będą służyły podczas wielu letnich przygód. Jeśli miałaby Pani jakiekolwiek dodatkowe pytania lub potrzebowała pomocy, jesteśmy do dyspozycji. Pozdrawiamy serdecznie, Feba
31 maj 2024
Wszystko było OK.
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Droga Klientko, Serdecznie dziękujemy za podzielenie się swoją opinią oraz za wystawienie pięciu gwiazdek. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z zakupu kostiumu kąpielowego i że wszystko przebiegło zgodnie z oczekiwaniami. Liczymy na to, że będziemy mogli jeszcze niejednokrotnie realizować dla Pani zamówienia. Feba
Jakość
EK