4IQ w domu i ogrodzieOpinie

4IQ w domu i ogrodzie - Domki dla dzieci, place zabaw, drzwi, schody.

Sklep internetowy 4IQ oferuje bogatą gamę domków dla dzieci, placów zabaw oraz wszelkich niezbędnych akcesoriów aby taki plac zabaw zbudować. Oferta nie ogranicza się wyłącznie do domków. Znajdziesz tutaj również, schody strychowe, drzwi drewniane wewnętrzne i zewnętrzne, drzwi stalowe, barierki dla dzieci, meble ogrodowe, schody młynarskie, systemy kotwienia i wiele innych atrakcyjnych produktów.
4iQ Group Sp. z o. o.

Opinie nt. sklepu 4IQ w domu i ogrodzie

4.55/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu 4IQ w domu i ogrodzie

super ok

Sklep obiecywał rabat na zakup domku MARIA, Sklep zaproponował obniżkę o około 8%, podając cenę po rabacie. Gdy się zgodziłam, nagle okazało się, że to pomyłka, że otrzymam 100 zł rabatu, a sam transport kosztował prawie 300zł. Zaznaczę, że w sklepie OBI powyższy domek jest tańszy, a transport darmowy! Nie usłyszałam słowa: przepraszam.

Odpowiedź ze sklepu 4IQ w domu i ogrodzie
1 tydzień temu
Pani Doroto. Zaproponowano Pani rabat w kwocie 100zł. Podkreślaliśmy wielokrotnie KWOTĘ rabatu, nie %. Pani jednak próbowała wykorzystać ewidentną literówkę popełnioną przez pracownicę w podsumowaniu całej kwoty, pomimo telefonu i maili do Pani z ponowną informacją o KWOCIE rabatu-100 zł. Wyjątkowo nieeleganckie zachowanie, zwłaszcza w wykonaniu (sama Pani podkreślała) emerytowanej nauczycielki)
Wszystko przebiegło sprawnie

Wszystko super. Bez jakichkolwiek problemów

Super Express polecam

Oki

polecam tego sprzedawcę

Wszystko ok polecam

wszystko ok

Polecam produkt

Powinna istnieć możliwość opłaty kartą kredytową w miejscu odbioru towaru - Kurier powinien dysponować terminalem internetowym.

Odpowiedź ze sklepu 4IQ w domu i ogrodzie
Płatność kartą jest jak najbardziej możliwa, zarówno w naszej siedzibie, jak i poprzez stronę Sklepu. Wyposażenie kurierów w terminale nie należy już do nas a do firm kurierskich :) Dziękujemy za zakupy i pozdrawiamy!
Schody swietnie zapakowane. Ich jakosc ok. Gdybym mial kupic raz jeszcze, wybralbym ten sam model.

Profesjonalna obsługa. Polecam.

Na dziś ciężko powiedzieć, czy zamówiony towar (schodu strychowe) są na miarę oczekiwań, ale to okaże się po paru latach użytkowania. Natomiast sama obsługa sklepu - jak najbardziej bez zarzutów.

Klient godny polecenia

Bardzo dobra oferta i obsługa klienta.

Bardzo dobry kontakt, informacje o realizacji zamówienia przekazywane na bieżąco (gdy było nieznaczne opóźnienie otrzymałam sms z przeprosinami i informacją dlaczego i jakie będzie opóźnienie). Towar dotarł bez uszkodzeń, bardzo dobrze i w przemyślany sposób zapakowany. Polecam.

Wszystko zgodnie z opisem. Szybka realizacja zamówienia.