4IQ w domu i ogrodzie- Logo - Opinie

4IQ w domu i ogrodzieOpinie

: 228Dobry

ważny od: 22.05.2017
Sklep 4IQ w domu i ogrodzie został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie 4IQ w domu i ogrodzie można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 22.05.2017

Opinie nt. sklepu 4IQ w domu i ogrodzie

Przed trzema miesiącami zakupiłam: 2x 4iQ Super Rozciągliwy Wąż Ogrodowy 30 m Latex. Od początku sezonu podlewania użytkuję oba węże połączone ze sobą (mam ogródek z przodu i z tyłu domu) - do chwili obecnej jestem bardzo zadowolona z jakości węży. Pewnym mankamentem jest jedynie ich ciężar. Nie wiem jaka będzie ich żywotność- czas pokaże - ale póki co mogę szczerze polecić innym ten produkt :).

Dostawa opóźniona o prawie miesiąc. Jakość drewna skandaliczna jak na wyrób przeznaczony dla dzieci (nieheblowane fragmenty, duże sęki, drzazgi). Wymaga dużo pracy, szlifowania, malowania przed montażem aby w ogóle można było domek udostępnić dla dzieci. Pokrycie dachowe to po prostu żart. Trzeba kupić dodatkowo papodachówkę. W okienkach cienka folia nie mająca nic wspólnego z szybami z plexi.

Opinie nt. sklepu 4IQ w domu i ogrodzie

Instrukcja zawiera błędy, brak wystarczającej ilości wkrętów, deska z wadą (wyszarpany otwór z boku) który trzeba było wymienić
Wczoraj
Dzieci bardzo zadowolone :) nie było problemu z montażem, fajnie że w zestawie jest papa na dach do pokrycia. Polecam!
Świetny sklep i obsługa
Super obsługa - techniczna pomoc w doborze produktu Kupiony produkt na przedsprzedaży - był wysłany wcześniej o czym zostałem poinformowany Zgodnie z zapewnieniem otrzymywałem informacje drogą elektroniczną co dzieje się z moim zamówieniem Czuję się usatysfakcjonowany!
Świetny fotel ogrodowy wiek w nim miejsca na 2 os wykonanie solidne , tapicerka bardzo porządna odszyta mega Do niczego się nie czepiam Cena wysoka ale to nie jest Półka marketowa -warto zainwestować
na infolinii super ludzie ! dziękuję za wszelkie doradztwo wrócę tu na zakupy - wnuki szaleją na placu zabaw :) Pozdrawiam Barbara
Dobry produkt. Odpowiednie opcje zakupu/płatność. Szybka dostawa. Bardzo dobry kontakt @. Pozdrawiam Event Obsługa Imprez
Pan o prezydenckim nazwisku niezmiernie mi pomógł, mimo widocznej niemocy wobec swoich zwierzchników
dziękuję za pomoc
wszystko super
infolinia - pierwszy raz się spotkałam z tak świetną obsługą
Wszystko było w porządku bez zastrzeżeń.
Projekt domku świetny, przystępna cena,rozmiar też jest imponujący, jednak wykonanie pozosiada parę mankamentów. Deski podczas heblowania zostały powyrywane, barierki pozbijane gwoździami i na dodatek robione z obrzynkow desek bo na kantach jest kora. Swierze niewysuszone drewno.
Odpowiedź ze sklepu 4IQ w domu i ogrodzie
Tak, drewno jest świeże i surowe - impregnacja ciśnieniowa, jaką stosujemy, nie miałaby sensu przy drewnie suszonym. Impregnacja ciśnieniowa polega na wtłoczeniu pod ciśnieniem impregnatu w samą strukturę drewna, co zapewnia jego wieloletnią ochronę przed szkodnikami drewna :) Koszt suszenia drewna powodowałby, że gdybyśmy decydowali się na jego użycie, to cena domku musiałaby być kilkukrotnie większa, a kwestia impregnacji musiałaby zostać przeniesiona na Kupujących, którzy domowymi warunkami nie mają szans na uzyskanie takiej ochrony drewna, jaką zapewnia impregnacja ciśnieniowa.