ugearsmodels.pl- Logo - Opinie

ugearsmodels.plOpinie

ważny od: 20 maj 2021
data aktualizacji: 7 paź 2022
Sklep ugearsmodels.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie ugearsmodels.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 20 maj 2021
data aktualizacji: 7 paź 2022

Opinie nt. sklepu ugearsmodels.pl

3 sty 2022
Wszystko pięknie, ładnie. Ale jedną gwiazdkę odejmuję, bo po złożeniu napęd nie działa tak jak trzeba. Tryby przeskakują, zmiana napędu (przód, luz, cofanie) idzię topornie. Rozbierałem, przesmarowywałem wszystko jeszcze raz, ale nie ma poprawy. Ale ogólnie jestem zadowolony, wszystko intuicyjnie się składa, instrukcja dokładna i przejrzysta. Na pewno jeszcze skorzystam z oferty i zamówię coś innego, bo daję frajdę.

29 gru 2021
Zamówiłam prezent na święta specjalnie z odbiorem osobistym. Po moich telefonach z zapytaniem kiedy ewentualnie będzie produkt do odbioru pani potrafiła mi tylko powiedzieć ze nie wie. Nie spróbowała się dowiedzieć jaki jest starus zamówienia cokolwiek mi odpowiedzieć. Na pytanie czy jest szansa ze dojdzie przed świetami bo to prezent gwiazdkowy tez uzysklamam odpowiedz ze przecież mi już mówiła ze nie wie i muszę czekać. Rozumiem ze to jest czas wzmożonego ruchu kurierskiego, ale dla klienta liczy się w takiej sytuacji zrozumienie, weryfikacja i odpowiedz konkretna nawet jeżeli oznacza ze produkt nie dotrze ma czas. Także obsługa trudnych sytuacji i kontakt z klientem oceniam negatywnie.

Opinie nt. sklepu ugearsmodels.pl

Fantastyczna zabawa .... i zaraźliwa :-))) Dostałem w prezencie wciągnik stopniowy, zalogowałem się i dokupiłem spiralny i poziomy. Teraz czekam na przesyłkę, bo żona patrząc na moją fascynację zamówiła łańcuchowy. Czy na tym koniec? .... obawiam się, że nie :-)))
fajne fajne ;)
dostawa
15 wrz 2022
16 sie 2022
Początkowe problemy z dostawą zamówionego towaru spowodowane okresem urlopowym ( co jest uzasadnione o tej porze roku ) i firmę kurierską InPost. Jednakże po zgłoszeniu problemu bardzo szybko została rozwiązana. Okazało się, że w InPoscie zostało uszkodzone opakowanie a o tym fakcie nie został poinformowany sprzedawca. Została uzgodniono alternatywna forma odbioru produktu.
22 sie 2022
Jestem fanem tych robótek z drewnem i polecam wszystkim w celu odstresowania. Ja zapewne sprawię sobie następny model do złożenia. Życzę powodzenia. Piotr
30 sie 2022
Wszystko w porządku.
23 sie 2022
14 sie 2022
27 lip 2022
Przesyłka dotarła do mnie w ok. 18h od zamówienia -> szanuję organizację pracy. Produkt zamówiony na prezent więc jeszcze nie otwierany:)
26 lip 2022
Polecam polecam i polecam. Super zabawa. 100 razy lepsze niz skladanie modeli plastikowych na kleju :)
25 lip 2022
Sprawność działania, terminowość i szybkość dostawy, jakość produktu
4 sie 2022
Bardzo szybko zrealizowane zamówienie. Polecam
18 lip 2022
Super sprawa, prezent urodzinowy się podobał :)
29 lip 2022
Bardzo szybka dostawa