uniformix.pl

Opinie (2141) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8793)

6 lis 2023
Na plus-Szybka dostawa, dobre jakościowo ubrania. Na minus-trochę drogie i trzeba czekać na promocję. Chociaż kupiłam teraz 2 bluzeczki po 168 zł bez promocji i myślę, że cena trochę za wysoka

20 wrz 2023
Żakiet zamówiony idzie już tydzień :( ponieważ kurier, którego Państwo zamówili jest nierzetelny. Przyszedł nie w tych godzinach co miał, nie odbiera telefonu, kolejny raz zostawił paczkę w magazynie. Zobaczymy kiedy w końcu produkt dojedzie. Jeśli nie dotrze do jutra zrezygnuję z zakupu.

Opinie nt. sklepu uniformix.pl

23 mar 2024
Bez uwag krytycznych. Zamówienie bez reklamacji, szybko dostarczone
Podawać właściwe wymiary.
Firma potrąca za transport zwrotu który jest niezgodny z opisem i zdjęciem ! Rozmiary nie mieszczą się w jakichkolwiek tolerancjach. Zakupiłam komplet medyczny w rozmiarze "L" który na zdjęciach ma dopasowane spodnie o niskim stanie. W rzeczywistości to "worek" co najmniej w rozmiarze XXL. Pomimo informacji wysłanej do sklepu, transport zwrotu został mi potrącony.
21 sty 2024

Rozmiar niezgodny z wymiarami, tragiczna jakość materialu

Niestety rozmiar spodni jest mniejszy niż podane wymiary. Do tego jakość materiału jest tragiczna, za spodnie w takiej cenie czegoś lepszego.
20 wrz 2023
2 paź 2023
Musiałam modyfikować zamówienie ponieważ nie mieliście produkty który zamówiłam, OPLACILAM i dostałam informacje zwrotna ze zamówienie jest realizowane. Czyli kupiłam coś czego wy nie macie. Albo kiepski system na którym funkcjonuje Państwa sklep albo macie gdzieś takie sytuacje i frustracje klientów. Oprócz automatycznego przepraszam nic więcej od siebie. Następne zakupy przemyśle, bo jestem do was zniechęcona.
8 gru 2023
Skład 55%bawelny ale tego nie czuć. Spodnie śliskie, jakby 100 % poliestru. Czepia się do nich wszystko. Przy przebieraniu pościeli całe spodnie obklejone. Gdybym pilnie ich nie potrzebowała dokonałabym zwrotu.
3 maj 2023
Rozmiary są nie spójne z tabelą rozmiarów. Po mimo tego że się dokładnie wymierzyłam to rozmiar i tak się nie zgadza. To była 2 próba zamówienia w Uniformix, trzeciej nie będzie.
21 wrz 2023
Krój i wygląd super. Materiał w ogóle nie oddycha. Jak plandeka.
2 cze 2023
Sprzedaz calych kompletow medycznych