uniformix.pl

Opinie (2143) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8798)

6 lis 2023
Na plus-Szybka dostawa, dobre jakościowo ubrania. Na minus-trochę drogie i trzeba czekać na promocję. Chociaż kupiłam teraz 2 bluzeczki po 168 zł bez promocji i myślę, że cena trochę za wysoka

20 wrz 2023
Żakiet zamówiony idzie już tydzień :( ponieważ kurier, którego Państwo zamówili jest nierzetelny. Przyszedł nie w tych godzinach co miał, nie odbiera telefonu, kolejny raz zostawił paczkę w magazynie. Zobaczymy kiedy w końcu produkt dojedzie. Jeśli nie dotrze do jutra zrezygnuję z zakupu.

Opinie nt. sklepu uniformix.pl

Materiał jest mega sztywny i nie przepuszcza powietrza, mówiąc szczerze człowiek się w nim mega poci
Piękny kolor. Sztywny materiał
9 lut 2024
14 sty 2024
Materiał niezbyt dobrej jakości
12 lip 2023
Rozmiarówka niezgodna nawet z innymi produktami na tej stronie; w porównaniu z standardową jest czasem zawyżona, zazwyczaj zaniżona. Ubrania są z raczej cienkiego, sztywnego materiału. Widać, że ubrania nie są przeglądane ręcznie przed wysyłką (wystające nitki). Krój dobry
21 paź 2023
Staranie uszyta, ładnie wygląda, trochę wąska w klatce jak na 38. Wykonana z bardzo sztywnego materiału.
26 maj 2023
Mocniejsze szwy i obszycia, na zakładkach nitki się oderwały przy pierwszym ubraniu
Brak odpowiedzi na maila dotyczącego reklamacji polaru
8 cze 2023
Stanowczo za wysoki koszt dostawy!
21 maj 2023
Niższą cene kosztów przesyłki!
17 paź 2023
12 paź 2023