esus-it.pl

Opinie (198) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1337)

Ważny od: 20 sie 2013
esus-it.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

10 lip 2023
Fachowa, kulturalna kadra służąca pomocą o każdej sprawie, wysokie standardy jakości, szybka wysyłka, to tylko niektóre cechy tej firmy. Miałem okazję również skorzystać z procesu reklamacyjnego, który przebiegł bez problemów, byłem na bieżąco informowany o stanie reklamacji aż do jej zakończenia

Popracujcie nad czasem dostawy i nie wystawiajcie nic w swoim sklepie z terminem dostawy 1 dzień, jeśli tego fizycznie nie macie na stanie. Z jednego dnia zrobił się tydzień. Poza tym wszystko okej, kontakt wzorowy i sam sprzęt również.

Opinie nt. sklepu esus-it.pl

Polecam zakupy

Zamówiony towar taki jak uzgodniony oraz przyszedł wcześniej niż deklarowała data doręczenia :)
Odpowiedź ze sklepu esus-it.pl
Dziękujemy za pozytywne słowa, nie ukrywam, że nasza logistyka działa ekspresowo :) Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie do ESUS IT!

10/10

To już kolejne zakupy w ESUS-IT i jak zawsze wszystko na najwyższym poziomie. Pozdrawiam
1 sie 2023
Dzień dobry! Dziękujemy za pozytywny feedback, cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszego sklepu i stale Pan powraca, takie słowa bardzo Nas motywują do ciągłego rozwoju. Pozdrawiamy serdecznie ~ Ekipa ESUS IT! :)
6 sty 2024

Zamówienie dotarło ekspresowo

Bardzo szybka obsługa zamówień , zgodny z opisem, Ładnie i solidnie zapakowane. Polecam
10 sty 2024
Dziękujemy za Pana pozytywną opinię na temat naszej obsługi zamówień, dokładności opisu przedmiotu i opakowania. Staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę i miło nam słyszeć, że spełniliśmy Pana oczekiwania. Cenimy Pana zadowolenie i z niecierpliwością czekamy na możliwość obsługi Pana w przyszłości.
Dobrze opracowana strona sklepu. Łatwość doboru podzespołów. Szybka realizacja
16 sty 2024
Dziękujemy za miłą recenzję! Cieszymy się, że zakupy u nas sprawiły Panu przyjemność, a strona internetowa i łatwość zamawiania komponentów okazały się satysfakcjonujące. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci mieli przyjemne doświadczenia za każdym razem, gdy robią u nas zakupy, więc wiele dla nas znaczy, gdy otrzymujemy pozytywne opinie, takie jak ta. Jeszcze raz dziękuję za poświęcenie czasu na przedstawienie swoich spostrzeżeń.
16 sty 2024
Obsługa na najwyższym poziomie. Wszystko pasuje idealnie do serwera. POLECAM.
18 sty 2024
Dziękujemy za pozytywną recenzję. Cieszymy się, że nasze usługi przekroczyły Pana oczekiwania. W ESUS IT jesteśmy dumni z dostarczania najwyższej jakości obsługi klienta i zapewniania naszym klientom najlepszych możliwych doświadczeń. Doceniamy Pana rekomendację i dziękujemy za wybranie nas.

Polecam sprzedawce

Zamówiona pamięć ram zgodna z opisem wszystko działa, wysyłka szybka polecam
Odpowiedź ze sklepu esus-it.pl
Dziękujemy za pozytywny feedback, cieszymy się, że jest Pan zadowolony, pozdrawiamy serdecznie! :)
29 lis 2023
Bardzo dobry kontakt. Pomoc na każdym etapie... oraz szybko i rzeczowo.
Odpowiedź ze sklepu esus-it.pl
Dziękujemy, nasi eksperci chętnie służą pomocą, pozdrawiamy i zapraszamy ponownie! :)
Towar zgodny z opisem, bardzo szybka wysyłka, wszystko ok, polecam :)
14 lis 2023
Dziękujemy za pozytywną ocenę, cieszymy się, że jest Pan zadowolony, pozdrawiamy i zapraszamy ponownie! :)
11 paź 2023
Klarowny proces zakupu. Bieżące informacje o tym, co, gdzie i kiedy.
23 paź 2023
Dziękujemy za pięć gwiazdek, pozdrawiamy serdecznie! :)
29 sie 2023
Świetna komunikacja, profesjonalne podejście, wariantowość rozwiązań
4 wrz 2023
Dziękujemy za poświęcony czas, cieszymy się, że są Państwo zadowoleni, pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy ponownie do ESUS IT! :)

10/10

Pomocny support, szybka dostawa, wszystko ładnie zapakowane. 10/10
24 sty 2024
Dziękujemy za Państwa pozytywną recenzję. Staramy się zapewnić doskonałą obsługę klienta i szybką dostawę.Doceniamy Państwa opinie i będziemy nadal ciężko pracować, aby zapewnić jak najlepszą obsługę. Dziękujemy, że nas Państwo wybrali! Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie do ESUS IT! :)
9 lis 2023
Polecam serdecznie, szybko i profesjonalnie, bardzo dobry kontakt
9 lis 2023
Dziękujemy za poświęcony czas, zapraszamy ponownie do ESUS IT! :)
18 paź 2023
Bardzo szybki kontakt, fachowe doradztwo i natychmiastowa wysyłka.
23 paź 2023
Cieszymy się, że jest Pan zadowolony, nasi eksperci służą pomocą zarówno przed jak i po zakupie, a nasza logistyka działa ekspresowo. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie do ESUS IT! :)
25 wrz 2023
Sprzedawca potwierdzał aspekty techniczne z własnej inicjatywy! :)
3 paź 2023
Dziękujemy za poświęcony czas i ocenę, pozdrawiamy! :)
12 cze 2023
Bardzo dobry kontakt i bardzo dobre zabezpieczenie przesyłki.
26 cze 2023
Dzień dobry! Dziękujemy bardzo za pięć gwiazdek, nasi specjaliści zawsze służą pomocą mailową jak i telefoniczną. Cieszymy się, że zapakowanie paczki zdało egzamin, dokonujemy wszelkich starań, aby towar dojechał nienaruszony. Dziękujemy jeszcze raz i zapraszamy do ponownych zakupów! :)
14 lip 2023

Czytelna strona szybka wysyłka

Czytelna strona , łatwe dobieranie produktów, szybka wysyłka
1 sie 2023
Dziękujemy za pozytywny feedback, cieszymy się, że strona się podoba, włożyliśmy sporo pracy, aby strona była bardziej funkcjonalna i klient mógłby trafić na właściwy produkt. Serdecznie pozdrawiamy! :)
26 lip 2023
Obsługa klienta, szybkośc dostawy, obsługa postprzedażowa.
1 sie 2023
Dziękuje za 5 gwiazdek, Nasi Eksperci służą pomocą zarówno przed jak i po zakupie, a Nasza logistyka dokłada wszelkich starań, aby zamówienie dotarło na czas. Dziękujemy za poświęcony czas, pozdrawiamy! :)
14 paź 2023

Doradztwo, wysoka dostępność towaru i szybka wysyłka.
23 paź 2023
Dziękujemy za poświęcony czas, nasi eksperci służą pomocą zarówno przed jak i po zakupie, a logistyka działa ekspresowo. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy ponownie do ESUS IT! :)
Dobry kontakt, szybka realizacja zamówienia. Polecam.
Odpowiedź ze sklepu esus-it.pl
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na zamieszczenie recenzji i za miłe słowa - naprawdę to doceniamy. Cieszymy się, że mieli Państwo dobre doświadczenia z nami i że zamówienie zostało zrealizowane w szybki sposób. Staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę i cieszymy się, że udało nam się to osiągnąć w tym przypadku. Jeszcze raz dziękujemy za recenzję!
13 wrz 2023
Szybkie powiadomienia i całość realizacji zamówienia
3 paź 2023
Dziękujemy za poświęcony czas i ocenę, pozdrawiamy! :)