esus-it.pl- Logo - Opinie

esus-it.pl

Opinie (219) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1376)

26 maj 2024
Sprawna i profesjonalna obsługa, wzbudzająca zaufanie oraz dobrze działająca strona internetowa. Produkty są dobrze zabezpieczone. Brakowało mi jednak podglądu czasu oczekiwania na produkty, które są kompletowane z zewnętrznego magazynu. Musiałem zaplanować zakup innych części i była to dla mnie kluczowa informacja. Problem udało się jednak rozwiązać poprzez skorzystanie z czatu dostępnego na stronie, a odpowiedź dostałem w około 20 minut. Niemniej, przydatnym byłoby dodanie podglądu, na który produkt się czeka, na jakim etapie jest i jaki jest przewidywany czas dostarczenia.

27 maj 2024
Dzwoniłem pytałem czy dobrze pakują, nawet mówie że dopłacę za super pakowanie - wszystko robimy super. No to kupiłem, przyszło. Pudełko malutkie takie patrze dysk owinięty ze trzy razy folią bombelkową i tak położony w kartonie - wypełniacze były obok. Dotarło jest całe i działa ale folia od producenta przyszła rozerwana - gdyby była zima i wilgoć by weszła to już po dysku mogło by być. Takie pakowanie to żadna ochrona przed rzucaniem paczki przez kuriera. Działa ale drugi raz nie kupie bo się boję.

Opinie nt. sklepu esus-it.pl

24 paź 2023

długi czas oczekiwania

Zbyt długi czas oczekiwania na zakupiony towar