fotouslugi.pl

Opinie (653) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1847)

Ważny od: 21 sie 2019
fotouslugi.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Duży wybór i sporo możliwości daje program do przygotowania foto książki. Bardzo elastyczne i dzięki temu można stworzyć prezent marzeń. Jedynie na minus to jak uzupełniłam o clipboardy to chociaż zapisywało się i ja sama zapisywałam kilka razy to na drugi dzień nie było ani jednego zapisanego i musiałam robić od nowa co już nie wyszło jak wcześniej. A tak to piękna fotoksiążka i kalendarze wyszły. Na pewno skorzystam nie raz. Realizacja w jeden dzień więc ekspres, a to tuż przed świtami. Rewelacja.

5 lip 2023
Katastrofa. Odbitki byly wykonane w tak zlej jakosci, ze nadaja sie do wyrzucenia. Zdjecia z Egiptu ukazywaly na komputerze piekne kolory, np. piasku lub intensywnie kolorowych piktogramow w grobow faraonskich. Na zdjeciach wszystko jest tak blade, ze niestety nie widac nawet, co to jest. Niektore zdjecia byly zrobione podwojnie, choc nie byly tak zamowione. Przesylka doszloa szybko (to pozytywny) aspekt, dziekuje. Niestety jakosc jest tak fatalna, ze zdjecia nie nadaja sie do albumu i do ogladania. Zamowilam ponad 400 zdjec, zaplacilam za usluge ok. 200 zl. To jest naprawde nie do przyjecia. Prosze o kontakt na arogowsk@gmail.com w celu omowienia reklamacji. Dziekuje i pozdrawiam Anna Rogowska

Opinie nt. sklepu fotouslugi.pl

Marna satysfakcja z całości

Jedno ze zdjęć zostało automatycznie wykadrowane tak, że obcięło kawałek głowy; nie nadaje się do niczego. Nie dostałam powiadomienia, że zdjęcia są do odbioru (ani w spamie, ani nigdzie), więc w desperacji musiałam prosić panią w rossmannie, żeby zechciała sprawdzić... Tak nie powinno być
21 wrz 2023
Uprzejmie informujemy, że w naszym serwisie oferujemy możliwość zamówienia zdjęć kadrowanych lub zdjęć zgodnych z oryginalną proporcją obrazu, w pełnym wymiarze. W przypadku wątpliwości dotyczących wyboru odpowiedniej opcji, jak również w kwestiach dostawy zamówienia konsultanci codziennie służą pomocą. Zapraszamy do kontaktu.
23 gru 2023

Brak zamówienia

Mimo, że zdjęcia zamówiłam tydzień przed świętami, a na stronie była gwarancja dostarczenia przed, to zdjęć nie otrzymałam, nie ma żadnej wiadomości, a ostatnia aktualizacja zamówienia była 20.12
Odpowiedź ze sklepu fotouslugi.pl
Bardzo nam przykro z powodu zaistniałych niedogodności. Wiadomość e-mail informująca o zakończeniu realizacji zlecenia oraz możliwości jego odbioru w ciągu 1-2 dni roboczych wysyłana jest z naszego systemu automatycznie. Z przyczyn od nas niezależnych bywa, że systemy pocztowe kwalifikują nasze wiadomości jako spam. Uprzejmie prosimy zatem o weryfikację programu pocztowego w przypadku braku informacji. Zlecenie zostało dostarczone do punku odbioru w terminie.
zamowiłem zdjęcia w różnych formatach, wszystkie zostały przygotowane w takim samym. dodatkowo urządzenie nie działało poprawnie, nie drukowało paragonów do kasy.
Odpowiedź ze sklepu fotouslugi.pl
Dziękujemy za wiadomość. Wszelkie informacje dotyczące sposobu zamawiania zdjęć oraz dostępnych w wydruku natychmiastowym formatów znajdują się na naszej stronie internetowej. Nasz Dział Obsługi Klienta chętnie pomoże w złożeniu zamówienia. Kontakt jest możliwy każdego dnia.
12 wrz 2023
kurier potwierdził dostawę mimo braku dostarczenia towaru do Rossmana. A ja na próżno przyjechałem i straciłem czas oraz pieniądze. Samo wykonanie produktu OK.
21 wrz 2023
Bardzo nam przykro z powodu zaistniałych niedogodności. Ze swojej strony przepraszamy za opóźnienie w dostawie zamówienia. Zapewniamy, że była to sytuacja incydentalna. Firma transportowa dołoży starań, aby się nie powtórzyła. Prosimy o wyrozumiałość.
1 lip 2023
Maszyna w sklepie nie działała, drukowała biały pasek na skraju Ale Panie w Rossmanie były bardzo miłe.
16 maj 2023
Zdjęcia już po raz kolejny zostały wydrukowane w złym formacie, jedne są większe, drugie mniejsze
9 cze 2023
Dziękujemy za umieszczoną opinię. Podczas zamawiania zdjęć przez nasz serwis internetowy istnieje możliwość określenia, czy zdjęcia mają być wykonane w formacie klasycznym, czy zgodnie z oryginalną proporcją, którą stworzył aparat. Nasza infolinia jest do dyspozycji codziennie do 22:00. Chętnie wyjaśnimy wszystkie kwestie i zaproponujemy dogodne rozwiązanie. Zapraszamy do kontaktu.
Drukować zdjęcia i nie obcinac obrazu. Dużo zdjęć było w duzym stopniu poodcinanych.
Odpowiedź ze sklepu fotouslugi.pl
Bardzo dziękujemy za przesłaną opinię. Dokładamy wszelkich starań aby warunki realizacji naszych usług były jasne i zrozumiałe. Pragniemy podkreślić, że wszelkie informacje dotyczące sposobu kadrowania są udostępnione na naszej stronie internetowej.
28 maj 2023

Zdjęcia były sklejone i są nierównej długości

Zdjęcia były sklejone, dodatkowo wycięte nierówno, miały różną długość.
9 cze 2023
Dziękujemy za podzielenie się opinią. W celu wyjaśnienia opisanej przez Panią sytuacji prosimy o złożenie reklamacji. Konsultanci w Biurze Obsługi Klienta chętnie zweryfikują Pani zgłoszenie. Serdecznie zapraszamy.
14 wrz 2023
Zdjecia z artefaktami. Blad druku. Wszystkie 6 zdjec TAK WYSZLY
21 wrz 2023
Dziękujemy za opinię. Wszystkie sugestie i uwagi są dla nas bardzo ważne. Jest nam niezmiernie przykro, że zdjęcia nie spełniły oczekiwań. Zapraszamy do kontaktu z kierownikiem sklepu, w którym usługa została zrealizowana. Z pewnością zostanie zaproponowane dogodne rozwiązanie zaistniałej sytuacji.
15 sie 2023
Długi czas realizacji plus niemiła obsługa w punkcie odbioru.
7 cze 2023
Każde zdjęcie wywołane w innym rozmiarze
26 cze 2023
Podczas zamawiania zdjęć przez nasz serwis internetowy istnieje możliwość określenia czy zdjęcia mają być wykonane w formacie klasycznym, czy zgodnie z oryginalną proporcją, którą stworzył aparat. Nasza infolinia jest codziennie do dyspozycji. Chętnie wyjaśnimy wszystkie kwestie i zaproponujemy dogodne rozwiązanie. Zapraszamy do kontaktu.
16 cze 2023
Bardzo długi czas oczekiwania
7 gru 2023
Towar bardzo niskiej jakości
5 lis 2023
Zbyt długi czas oczekiwania
29 lis 2023
W trosce o komfort i zadowolenie naszych Klientów dokładamy starań, aby realizować zamówienia w możliwe jak najkrótszym terminie. W przypadku Pani zamówienia udało się doręczyć przesyłkę już trzy dni przed planowaną datą dostawy. Jeśli nie otrzymała Pani potwierdzenia informującego o wysyłce zamówienia, prosimy o sprawdzenia wszystkich folderów w programie pocztowym.
Zgodne zamówienie