fotouslugi.pl

Opinie (653) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1847)

Ważny od: 21 sie 2019
fotouslugi.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Duży wybór i sporo możliwości daje program do przygotowania foto książki. Bardzo elastyczne i dzięki temu można stworzyć prezent marzeń. Jedynie na minus to jak uzupełniłam o clipboardy to chociaż zapisywało się i ja sama zapisywałam kilka razy to na drugi dzień nie było ani jednego zapisanego i musiałam robić od nowa co już nie wyszło jak wcześniej. A tak to piękna fotoksiążka i kalendarze wyszły. Na pewno skorzystam nie raz. Realizacja w jeden dzień więc ekspres, a to tuż przed świtami. Rewelacja.

5 lip 2023
Katastrofa. Odbitki byly wykonane w tak zlej jakosci, ze nadaja sie do wyrzucenia. Zdjecia z Egiptu ukazywaly na komputerze piekne kolory, np. piasku lub intensywnie kolorowych piktogramow w grobow faraonskich. Na zdjeciach wszystko jest tak blade, ze niestety nie widac nawet, co to jest. Niektore zdjecia byly zrobione podwojnie, choc nie byly tak zamowione. Przesylka doszloa szybko (to pozytywny) aspekt, dziekuje. Niestety jakosc jest tak fatalna, ze zdjecia nie nadaja sie do albumu i do ogladania. Zamowilam ponad 400 zdjec, zaplacilam za usluge ok. 200 zl. To jest naprawde nie do przyjecia. Prosze o kontakt na arogowsk@gmail.com w celu omowienia reklamacji. Dziekuje i pozdrawiam Anna Rogowska

Opinie nt. sklepu fotouslugi.pl

8 sie 2023

Uwaga na zdjęcia paszportowe

Jakość zdjec wydrukowanych w budce i sam proces ich robienia jest w porządku, ale rozdzielczość zdjęcia pobranego online jest dużo poniżej wymagań urzędu paszportowego przy składaniu wniosku przez internet dla dziecka. Musiałam wykonać pięć telefonów do firmy, by w końcu („zajmę się tym w ciągu 10 minut”) kolejnego dnia przysłano mi zdjecie o odpowiedniej jakości.
8 sie 2023
Mejl o dostarczeniu przesyłki do punktu odbioru mi nie przyszedł, dopiero od konsultantki Cewe dowiedziałam się, że mogę odebrać zdjęcia. W punkcie odbioru były 2 koperty zdjęć z zamówionych 3, ale udało się umówić na kolejny obiór tej ostatniej koperty. Plusik za to, że zdjęcia są ładne, dobry papier.
21 wrz 2023
Bardzo nam miło, że jakość wykonany zdjęć spełniła Pani oczekiwania. Mamy nadzieję, że kolejne zamówienia również będą udane. Chcielibyśmy poinformować, że z przyczyn niezależnych od naszego laboratorium zdarza się, że wysłana przez nas wiadomość jest kwalifikowana przez program pocztowy do innego niż główny folderu. W przypadku braku powiadomienia, uprzejmie prosimy o weryfikację dodatkowych folderów w programie pocztowym, np. spam.
28 gru 2023
Odbiór i płatność są problemowe. Oczekuję możliwości płatności w Internecie i jedynie odbioru towaru bez zbędnego liczenia zdjęć, drukowania potwierdzeń (nie było papieru w urządzeniu). Maszyna do odbioru zdjęć w głębi sklepu bez jakichkolwiek wskazówek dojścia.
26 lip 2023
Punkt Lwowska 80 - Nowy Sącz nie działa - brak papieru. Panie twierdzą, że nawet po wymianie nie będzie działać. Punkt Lwowska 60 - przesuwa marginesy o 2mm, zostawia białe rysy na zdjęciach równolegle do krótszego boku.
3 sie 2023
Bardzo dziękujemy za przesłaną opinię. Wszelkie informacje powodują, że mamy możliwość reakcji, w celu poprawienia błędów. Zapewniamy, że nie pozostaniemy obojętni na zgłoszone, bardzo konkretne sugestie.
20 wrz 2023
Wysłałam zdjęcie do galerii w której okazało się że popsuty jest automat i nie wiadomo kiedy go naprawią. Nie można przekierować więc znowu musiałam wrócić do domu i ustawić do innego automatu. Tu było ok
Kubek jest ok, bez rewelacji. Trzeba popracować nad tym by czcionka widoczna na stronie na podglądzie miała przynajmniej minimum wspólnego z tym, jak wygląda w rzeczywistosci.
29 lis 2023
Nasze Biuro Obsługi Klienta dokłada wszelkich starań, aby rozwiązać każdy powierzony problem. Zapraszamy do kontaktu i złożenia reklamacji. Chętnie wyjaśnimy poruszoną w komentarzu kwestię.

Średnia jakość zdjęć

Super opcją wywoływania zdjęć w rossmannie jednak każde zdjęcie ma "różowy" pasek u dołu, wygląda jakby przy drukowaniu drukował się jedynie jeden kolor w dolnym obrębie.
15 lis 2023
Zawsze byłam zadowolona z jakości zdjęć. Tym razem przyszły... żółte. Nie wiem kto i po co ustawial lub poprawiał ale odbitki zdecydowienie odbiegają od oryginału.
29 lis 2023
Szanowna Pani, dziękujemy za opinię dotyczącą zamówienia. Bardzo nam przykro, że nie była Pani zadowolona z jakości wykonanych zdjęć. Każdego dnia pracujemy nad tym, żeby zdobywać uznanie w oczach Klientów. W kwestiach reklamacji zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta. Konsultanci wyjaśnią wszelkie kwestie.
26 gru 2023
Pomimo wybrania odpowiedniego formatu zdjęć podczas składania zamówienia, część fotografii została wydrukowana w dziwnym formacie, raz malutkim, raz ogromnym...
Odpowiedź ze sklepu fotouslugi.pl
Uprzejmie informujemy, że podczas wybierania zdjęć istnieje możliwość określenia, czy fotografie mają być wykonane w formacie klasycznym, czy zgodnie z oryginalną proporcją obrazu, którą stworzył aparat. Biuro Obsługi Klienta jest do Pana dyspozycji codziennie. Konsultanci chętnie wyjaśnią wszystkie kwestie.
9 paź 2023

Średnio, nie wiem czy następnym razem wywołam tutaj

Fajna jakoś na tel i laptopie a po wywołaniu jedno zdjęcie niewidoczne. Widać na niektórych nawet jak było robione przez fotografa zdjęcie piksele.
10 paź 2023
Uprzejmie informujemy, że fotografowie często udostępniają pliki o okrojonej rozdzielczości, przeznaczone tylko do przeglądania na monitorach. Plik z wyjściową rozdzielczością jest zachowywany u autora zdjęcia, celem późniejszej realizacji pełnej usługi. W kwestii jakości pozostałych zdjęć zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Kontakt jest możliwy codziennie.
18 paź 2023
Zdjecia wyszły za ciemne. Wykonywałam w cewe zdjecia kolejny raz, nigdy nie wychodziły tak ciemne.
Odpowiedź ze sklepu fotouslugi.pl
Dziękujemy za podzielenie się opinią. Wszystkie sugestie i uwagi pozwalają podnosić jakość naszych usług. Jest nam niezmiernie przykro, że wykonane zdjęcia nie spełniły Pani oczekiwań. Zapraszamy do złożenia reklamacji, zapewne będziemy mogli pozytywnie rozwiązać Pani zgłoszenie.
7 lip 2023
Jedno, najważniejsze że zdjęć miało białą smugę -zarydsowanie przez środek zdjęcia.
12 lip 2023
Bardzo nam przykro z powodu powstałych niedogodności. Prosimy o złożenie reklamacji. Na pewno uda nam się pozytywnie rozwiązać Pani zgłoszenie.
Jakość zdjęć mimo opcji premium jest słaba. Plus za szybką realizację
Odpowiedź ze sklepu fotouslugi.pl
Bardzo dziękujemy za przesłaną opinię. Każda uwaga jest dla nas cenna, ponieważ pozwala podnieść jakość świadczonych przez nas usług. Nasze Biuro Obsługi Klienta dokłada wszelkich starań, aby rozwiązać każdy powierzony problem. Konsultanci służą pomocą. Mamy nadzieję, że kolejne zakupy będą satysfakcjonujące.
23 cze 2023
długi czas oczekiwania na przesyłkę i realizację zamówienia
26 cze 2023
Dziękujemy za opinię dotyczącą zamówienia. Bardzo nam przykro, że nie był Pan zadowolony z terminu realizacji. Każdego dnia pracujemy nad tym, żeby wykonywane przez nas usługi były dostarczane w terminie. Mamy nadzieję, że następne zakupy będą satysfakcjonujące. Serdecznie pozdrawiamy!
17 gru 2023
Źle podocinane, za duże że nie mieszczą się do ramek

Złe kadrowanie

Zdjęcia nie wykadrowane tak jak podczas wgrywania
17 lip 2023
Wykonanie okej, ale liczyłam na szybszy odbiór.
3 sie 2023
Dziękujemy za sugestię. Nasi laboranci dokładają wszelkich starań, aby czas oczekiwania na zamówiony produkt był jak najkrótszy. Ze względów technicznych zredukowanie czasu dostawy poniżej sugerowanego na stronie internetowej nie zawsze jest możliwe.
19 cze 2023
komunikację z obsługą w punkcie odbioru
26 cze 2023
Witamy serdecznie, dziękujemy za przekazaną opinię. Bardzo nam przykro, lecz nie otrzymaliśmy wszystkich potrzebnych informacji aby zweryfikować sytuację. Nasze Biuro Obsługi Klienta pozostaje do codziennie do dyspozycji.
4 lip 2023
Trochę długo czekałam za wykonaniem
12 lip 2023
Bardzo dziękujemy za podzielenie się opinią. Wszelkie informacje dotyczące terminów realizacji można znaleźć na naszej stronie internetowej. Termin oczekiwania na usługę jest również dostępny na etapie składania zamówienia.