zielinskibags.com

Opinie (507) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (716)

Ważny od: 27 wrz 2022
zielinskibags.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Torebka jest cudna, inna niż wszystkie, bardzo starannie wykonana. To raczej nie jest ostatni mój zakup :-)

10 sie 2023
Jak mogę pozytywnie ocenić, skoro.mija 15 dni roboczych, a ja dalej nie otrzymałam zamówienia

Opinie nt. sklepu zielinskibags.com

7 kwi 2024
7 kwi 2024
6 kwi 2024
Brakuje realnych zdjęć torebki. Samej torebki. Na modelce zdjęcia są super, ale nie widać faktycznego wyglądu torebki. Te prezentowane zdjęcia mnie wprowadziły w mylną wizję.
10 mar 2024
Torba bardzo pojemna i bardzo dobrze wykonana. Pojemna kieszeń boczna, dwa paski np na klucze. Dzięki temu już nie grzebie po torbie. Pięknie obszyta w środku różowym materiałem. Posiada dodatkowe kieszonki na telefon bądź inne ważne drobiazgi. Pięknie się układa do ciała. Polecam. Ja jestem zachwycona.
9 mar 2024
Polecam serdecznie, jestem bardzo zadowolona. Torebka jest przepiękna, wykonana z ogromną precyzją. Każdy szczegół jest dopracowany, widać, że włożyliście w nią serce. Jest do mnie dopasowana, noszę ja na lewym ramieniu i wiem, że specjalnie do mnie ją tak uszyliście. Pierwszy raz mam tak piękną torebkę :)))

BAGPACK TURQUOISE TREE

Ma torebkę okrągła z czaszkami już 4 lata. Kocham miłością odwzajemniona. Spełnia wszystkie moje oczekiwania. Jest ze mną wszędzie. Wygląda niepozornie a wszystko się w niej mieści 🤩 A teraz zakupiłam BAGPACK TURQUOISE TREE! OMG jaka to była dobra decyzja! Dziękuję 😘😁

Rewelacyjna torba

Od dawna "zbierałam się" do zakupu torby z kolekcji ZielińskiBag i szkoda, że tak długo zwlekałam. Jest rewelacyjna, świetnie wykonana, w najdrobniejszych szczegółach doskonała. Nietypowa i piękna. Mam na oku dwie kolejne ;-) zatem do zobaczenia :-)
9 mar 2024
Torebka bardzo dobra jakościowo, zamówienie całkowicie zgodne z opisem. Jestem bardzo zadowolona! PS. Przy torebko-plecakach fajnie jakbyście proponowali dodatek w postaci 3-ciego paska - wtedy nie trzeba żadnego przepinać ;)
Wspaniały produkt, przemiły kontakt ze Sprzedawcą i wykonawcą, naprawdę indywidualne podejście, szybka produkcja :) i dostawa, pięknie zapakowane - polecam szczerze i pięknie dziękuję! To na pewno nie ostatni zakup.
3 mar 2024

Polecam!

To moje kolejne zamówienie i jak zawsze wszystko było na najwyższym poziomie. Od obsługi klienta przy składaniu zamówienia do szybkiej dostawy. I oczywiście wspaniałej torby, dopracowanej w każdym szczególe.