ewa bien - luksusowa bielizna damska- Logo - Opinie

ewa bien - luksusowa bielizna damska

Opinie (227) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (227)

Ważny od: 28 lut 2023
ewa bien - luksusowa bielizna damska spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

9 cze 2023
Najlepsza bielizna na polskim rynku! Jestem stałą klientką i z przyjemnością dokonuję zakupów przez stronę internetową. Doskonała jakość, piękne hafty, idealnie dobrane detale i co najważniejsze wygoda!! Bielizna jest ładnie zapakowana a obsługa szybka, chociaż zdarza się czasem brak odpowiedzi na zapytania. Polecam każdej kobiecie, która ceni sobie komfort i estetykę!

Ładny wzór majtek. Niestety kolor zupełnie inny niż na zdjęciu w ofercie.

Opinie nt. sklepu ewa bien - luksusowa bielizna damska

7 cze 2023
Dobry kontakt ze sklepem, dobre wykonanie zakupionego towaru.
18 cze 2023
Najwygodniejsze staniki jakie kiedykolwiek miałam ❤️
19 cze 2023

Bielizna

Piękne wzory, leży idealnie. Jestem zachwycona
18 cze 2023

Polecam!!!

Bielizna piękna, obsługa znakomita! Polecam!!!
22 cze 2023
Szybka wysyłka, ładnie zapakowane.
14 cze 2023
Wygląd i jakość oferowanego towaru
16 cze 2023
23 maj 2023
21 maj 2023
8 lis 2023

Cudo!

Bielizna (zakupiłam komplet Nadeen laurowy) , która dotarła to nie bielizna, to po prostu cudo, na zdjęciach wyglądała ładnie, ale te misterne haftu z delikatnym błyskiem są niesamowite i szczę ka mi opadła po opakowaniu. Z całego serca polecam!!! Jedynym problemem jest, mimo wszystkich instrukcji, dobranie właściwego rozmiaru, ja niestety mam możliwość tylko zakupu w internecie.
3 lip 2023
Byłam zawiedziona jak przyszła paczka, ponieważ szary karton był zgnieciony i nie wyglądało ekskluzywnie. Mimo wszystko w środku elegancko zapakowane i bielizna jest faktycznie ekskluzywna i nietuzinkowa. Biust wygląda pięknie.
Odpowiedź ze sklepu ewa bien - luksusowa bielizna damska
9 sie 2023
bardzo nam przykro, że opakowanie do Pani dotarło w takim stanie :( niestety nie mamy wpływu w jaki sposób paczka jest traktowana przez kurierów po opuszczeniu naszej firmy. Cieszymy się, że zawartość nie została uszkodzona i bielizna spełniła Pani oczekiwania :)
26 lip 2023

Zmiana

Kupowałam wielokrotnie Państwa produkty na przestrzeni lat i widzę że przy dużych rozmiarach zmieniliście parametry miseczek. Niestety bardzo mylące.zwłaszcza dla wieloletnich klientów. Ale jakość nadal bardzo dobra.
Jestem wierna od lat waszej firmie że względu na dobrą jakość produktu, dodawania nowych ciekawych kolekcji a także świetnego dopasowania bielizny.
22 sie 2023
Piękna koronka cudownie się układa na biuście i jest bardzo wygodny. To już moje drugie zakupy w tej firmie i na pewno nie ostatnie. Pozdrawiam.