easytoys.pl

Opinie (159) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (159)

27 sty 2024
To prawdopodobnie jeden z najlepszych zakupow w zyciu, rzecz niemozliwie odprezajaca, wreszcie moge "wyprowadzac pieska na spacer" rownoczesnie czytajac ksiazke lub ogladajac serial, albo po prostu cieszyc sie tymi wspanialymi doznaniami jakie zapewnia ten sprzet.

Zamówienie złożone zostało 12 lutego. 16 lutego pierwszy telefon (z mojej strony) w związku z brakiem zmiany statusu zamówienia (produkt nie został wysłany). Kolejny telefon 22 lutego - status zamówienia wciąż bez zmian. Zaproponowano zwrot środków. Rozumiem absolutnie wszystko, ale w związku z jakimikolwiek trudnościami, uważam że po Państwa stronie jest chociaż poinformowanie, że zamówienie zostanie dostarczone z opóźnieniem (mam na myśli informację OD PAŃSTWA, bez potrzeby telefonowania aby dowiedzieć sie o co właściwie chodzi). Przy potwierdzeniu zamówienia przewidywana data doręczenia była wskazana na 15 grudnia. Do 22 absolutnie żadnego kontaktu z Państwa strony. Zdecydowanie nie zamówię już więcej produktu i z żalem, ale nie poleciałbym nikomu. Aktualnie czekam na zwrot środków i mam nadzieję, że to odbędzie się terminowo. Pozdrawiam

Opinie nt. sklepu easytoys.pl

Lubrykant do zabaw analnych świetnie sprawdza się do zabaw analnych. Rozluźnia i ma fajny ślizg. Fiut dobrze wchodzi w dupe
Wszystko zgodne z opisem, bardzo szybka dostawa.
13 kwi 2024
Szybka i dyskretna realizacja zamówienia .
Sprawnie, szybko, dyskretnie, polecam
13 kwi 2024
Dobra obsługa i szybka dostawa
Szybka dostawa zamowienia
WP