kidhero.pl

Opinie (75) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (75)

Ważny od: 22 sty 2024
kidhero.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu kidhero.pl

Bujak - zestaw leniuszka

Cenię indywidualne podejście do klienta oraz chęć współpracy. Bezpośredni kontakt czyni cuda. Brawo ;). Polecam serdecznie sprzedającego.
Odpowiedź ze sklepu kidhero.pl
Dziękuje ślicznie Pani Renato. Współpraca z takimi klientami jak Pani to ogromna przyjemność. Pozdrawiam serdecznie
7 kwi 2024
Najlepsze produkty na rynku
17 mar 2024

Bujaczek i dzieciaczek

Bujak jest cudny. Nawet ja się na nim mieszczę. Nowy kolor poduszki przepiękny. Moja Zosia szczęśliwa od pierwszego spojrzenia na ten Bujaczek. Od razu zaczęła go "ujeżdżać" , chodzić po nim, próbować stawać ( dopiero się uczy chodzić). Super prezent na pierwsze urodziny. Pozdrawiam 🙂

Super wykonanie, wielofunkcyjność

Bardzo dobre wykonanie - gładkie, wyszlifowane powierzchnie bezpieczne dla dziecka. Kitchen Helper bardzo spodobał się zarówno mnie jak i dziecku. Dziecko (1,5 roku) wchodzi samo, jest stabilne i nie przewróci się samo (konstrukcja jest dość ciężka). Wycięcia są na tyle małe, że dziecko nie wspina się, ale można zaglądać i jest zabawa. Wielofunkcyjna, świetna rzecz! Jedyne co możnaby zmienić to jakoś zabezpieczyć krawędzie - tam gdzie jest biała powierzchnia łatwo się czyści, a to drewniane niestety wchłania wszystko co dziecko je 😅 Polecamy!

Najlepszy zakup na świecie dla mojego dziecka

Bujak Montessori to absolutna rewelacja! Jest nie tylko zabawnym sposobem na aktywne spędzanie czasu, ale także doskonałym narzędziem do rozwijania umiejętności motorycznych i równowagi u dzieci. Jego ergonomiczny design i naturalne materiały sprawiają, że nie tylko wygląda pięknie, ale także jest bezpieczny i przyjazny dla środowiska. Dzieci uwielbiają radosne doznania, jakie daje im ten bujak, a rodzice mogą cieszyć się spokojem, wiedząc, że ich maluchy mają świetną zabawę w bezpiecznym otoczeniu!
11 lut 2024

Bardzo polecam

Długo przeglądałam strony internetowe w poszukiwaniu fajnego bujaka ze zjeżdżalnią w dobrej cenie aż trafiłam na kidHERO. Jeśli ktoś tak jak ja zastanawia się nad zakupem to naprawdę nie ma nad czym! Moje dzieci praktycznie z niego nie schodzą, na chwilę obecną jest najlepszą zabawka bo wszystkie inne poszły w odstawkę! Wszystko perfekcyjnie wykonane a co też istotne kontakt ze sprzedawcą świetny! Polecam, Polecam, Polecam
6 lut 2024
Jestem bardzo zadowolona z zakupów w KidHERO, towar dokładnie zabezpieczony przed podróżą, szybka wysyłka, bardzo dobry kontakt z obsługą sklepu. Zestaw Taternika 3w1 jest wykonany z należytą starannością, zapewniając bezpieczną zabawę naszych pociech. Przymierzamy się do kolejnych zakupów ;)
17 lut 2024
Bardzo polecam drewniany bujak. Idealne wykonanie i dbałość o każdy detal. Dziecko w wieku 1,5 roku bardzo chętnie z niego korzysta. Jest bardzo wszechstronny. Chętnie się zarówno wspina i zjeżdża jak i buja. Robienie bazy z koca to teraz obowiązkowy plan dnia. Polecam :)

Kitchen Helper „Super Safe” z zabezpieczeniem i modułem do karmienia/huśtawką

Jestem bardzo zadowolona z zamówienia, dobra jakość)Pomocnik ciężkі,dziecko się nie przewróci, idealnie pasuje do mojej kuchni. Teraz syn nie płacze u moich stóp, а tylko gotuje ze mną.Szczęśliwe dziecko - szczęśliwa mama)Polecam)
24 lut 2024
Doskonała jakość produktu. Kitchen Helper niesamowicie solidny, z wysokiej jakości materiałów, dopracowany pod każdym względem. Dzieciaki od pierwszego gotowania są zachwycone! A ja dzięki temu mam dwie wolne ręce 🙂

Paczka dotarła bardzo szybko.

Towar zgodny z opisem,brak dwóch śrubek. Leżak-bujak super,starsza córka w wieku 12 lat chętnie z niego korzysta. Wiele zastosowań-stolik,drabinka,itd. Kontakt ze sprzedającym fantastyczne. Gorąco polecam
Solidny mebelek, świetna jakość i estetyka idącą w parze z funkcjonalnością, synek zachwycony:D
Szybka realizacja i bardzo solidny materiał. Polecam
8 lut 2024
Solidny produkt. Dziecko lubi się bawic na tym
24 lut 2024
Świetny stosunek ceny do jakości, polecam

Piekny bujak, córka bardzo zadowolona
Super towar, dobry kontakt. Polecam
Produkt bardzo dobrze wykonany.