kidhero.pl

Opinie (76) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (76)

Ważny od: 22 sty 2024
kidhero.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu kidhero.pl

Kitchen Helper „Super Safe” z zabezpieczeniem i modułem do karmienia i huśtawką jest super rozwiązaniem dla dziecka i rodzicow. Wielofunkcyjny i bezpieczny, dobrze wykonany, estetyczny. Polecam serdecznie. Ps. Kontakt z producentem rewelacyjny.
Bujak jest świetny, bardzo dobrze wykonany i solidny. Dzieci bardzo zadowolone a ja mogę go polecić każdemu 🤩

Super zakup

Każdy element wykonany z dokładnością i starannością. Całość jest bardzo masywna i stabilna, użytkowany już kilka tygodni wyglada jak nowy. Drewno idealnie wyszlifowane. Bujak to jedyna zabawka która jest użytkowana codziennie przez naszego 2latka jak i 6latka. Dzieci uwielbiają się na niego wspinać, jak również zjeżdżać ze zjeżdżalni, po zarzuceniu na niego koca służy dzieciom jako baza 😁. Po już dość długim użytkowaniu mogę stwierdzić że jest jedyną zabawka która sie nie nudzi. Idealny dla dzieci które mają dużo energii do spożytkowania. Służy dzieciom nie tylko do dobrej zabawy, ale również uwielbiają w nim odpoczywać. Młodszy często z nim zasypia. W rozmiarze XL spokojnie mieszczą się we 2. Szybka dostawa, bardzo dobry kontakt ze sklepem. Super zakup, polecam.
Bujak w zestawie 3w1 ze zjeżdżalniami i przepiękna poducha okazał się najlepszym prezentem gwiazdkowym! Synek korzysta z niego codziennie z wielkim uśmiechem na buzi!😊 Uwielbia go zarówno w formie Bujaczka jak i w formie ścianki wspinaczkowej. Posiadamy również Kitchen Helper który świetnie sprawdza się przy codzienniej pomocy w kuchni. Są to produkty najwyższej jakości! Solidne,estetycznie wykonane, wytrzymałe oraz sprawiające wiele radości u dzieci! ❤️ Zachwycają zarówno tych młodszych jak i starszych użytkowników! Szybka wysyłka, dobrze zapakowane produkty, super kontakt z właścicielem który służy pomocą to wizytówka Kidhero! 😊 Jesteśmy mega zadowoleni i z czystym sumieniem możemy polecić każdemu! 😊Napewno jeszcze nie raz wrócimy do Państwa na zakupy!
11 lut 2024

Bardzo polecam

Długo przeglądałam strony internetowe w poszukiwaniu fajnego bujaka ze zjeżdżalnią w dobrej cenie aż trafiłam na kidHERO. Jeśli ktoś tak jak ja zastanawia się nad zakupem to naprawdę nie ma nad czym! Moje dzieci praktycznie z niego nie schodzą, na chwilę obecną jest najlepszą zabawka bo wszystkie inne poszły w odstawkę! Wszystko perfekcyjnie wykonane a co też istotne kontakt ze sprzedawcą świetny! Polecam, Polecam, Polecam

Polecamy!

Na święta wybraliśmy na prezent Kitchen Helper – „Safe” Pomocnik kuchenny dla dzieci z zabezpieczeniem w kolorze białym. Jesteśmy ogromnie zadowoleni z jakości produktu i obsługi klienta. Serdecznie polecamy!
Kitchen Helper świetnej jakości, bardzo starannie wykonany, prosty design - polecam, naprawdę bardzo dobry produkt. Dostawa bardzo szybka i sprawna pomimo późnego zamówienia.
24 sty 2024
Polecam . Bujaczek jest wspaniały , dzieci się zakochały . Sprzedający bardzo miły i pomocny , kontakt świetny . Polecam serdecznie napewno to nie koniec naszych zakupów
Polecam !!z całego serducha♥️. Jakość , wykonanie … na 100% , stabilny i ciężki . Córa uwielbia w nim się bawić i być przy mamie podczas wspólnego gotowania :) .

super firma

Indywidualne podejście do klienta. Fachowa porada i życzliwość. Szybka realizacja zamówienia. Dziękujemy - Zespół Szkół w Czchowie
Świetna jakość produktu. Bujak latwy w montażu, nie rysuje podłogi. Super kontakt ze sklepem. Serdecznie polecam !
Deska dobra dla maluchów jak i starszych dzieci. Bez rolki najmłodsze dzieci mogą bez problemu balansować i mieć ogromną frajdę. Trudniejsza opcja z rolką, jest większym wyzwaniem, świetnie rozwija równowagę i balansowanie. Poza tym to dobra opcja na kawominuty dla rodziców. Wykonanie estetyczne i solidne . Polecamy
6 lut 2024
Jestem bardzo zadowolona z zakupów w KidHERO, towar dokładnie zabezpieczony przed podróżą, szybka wysyłka, bardzo dobry kontakt z obsługą sklepu. Zestaw Taternika 3w1 jest wykonany z należytą starannością, zapewniając bezpieczną zabawę naszych pociech. Przymierzamy się do kolejnych zakupów ;)
17 lut 2024
Bardzo polecam drewniany bujak. Idealne wykonanie i dbałość o każdy detal. Dziecko w wieku 1,5 roku bardzo chętnie z niego korzysta. Jest bardzo wszechstronny. Chętnie się zarówno wspina i zjeżdża jak i buja. Robienie bazy z koca to teraz obowiązkowy plan dnia. Polecam :)
3 lut 2024

Produkt warty polecenia

Produkt polecam znajomym - bujak w rozmiarze L jest solidny i wytrzymały, szukaliśmy takiego żeby mąż bez problemu się zmieścił i bujał się razem z synem. Wytrzymuje ciężar osoby dorosłej. Kupiliśmy od razu w pakiecie z innymi akcesoriami. Jesteśmy zadowoleni.
28 sty 2024
Super produkty. Mamy bujak i kitchen helper. Bujak nie rysuje nam parkietu. Polecam każdemu. Obsługa super. Dostawa szybka. Składanie dziecinne proste. Kitchen helper stabilny polecam dla ruchliwego dziecka.
27 sty 2024
Na plus że pomocnik kuchenny jest dość ciężki aby roczne dziecko nie mogło samodzielnie go przesuwać. To bardzo na plus. Posiada 3 regulacji wysokości. Jakość materiału jest ok.
27 sty 2024
Polecam! Otrzymany kitchen helper ładny i porządnie wykonany. Brakowało mi przewidywanej daty dostawy (przy zakupie) i podglądu statusu wysyłki. Dziecko i rodzice zadowoleni
Super jakoś wykonania, bardzo estetycznie. Regał na kółkach super prezentuje się w pokoju córki, córka jest zachwycona. Na pewno wrócę po kolejne produkty! Polecam ❤️