malumag.pl- Logo - Opinie

malumag.pl

Opinie (63) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (63)

Jak tylko zobaczyłam reklamę na instagramie, o limitowanej nowości, w postaci multichromowych multipastele, momentalnie zaświeciły mi się oczy. Zamówiłam całą kolekcję i nie żałuję, ani jednej, wydanej złotówki. Po pierwsze kocham pastele, po drugie uwielbiam pigmenty, a jedno i drugie razem, w dodatku w wydaniu multichromowych, to jest jakaś magia🔮. Każdy pigment ma w sobie, różne kolory drobinki, które powodują, że pod różnymi kątami, padania światła, widzimy inny kolor🌈. Do tego przepięknie błyszczą i to, że są widziane z kosmosu "jest pewne, jak techno w Trendzie" 😋🎇🌌🌠 Co tu dużo mówić? Polecam z całego serca ❤️

11 lip 2024
Wybrałam opcje dostawy InPost a paczka została wysłana przez DPD.Paczka była w kiepskim stanie i trochę otwarta,na szczęście wszystkie produkty były.Cienie są super ale niestety jednego jest dużo mniej w opakowaniu niż drugiego.

Opinie nt. sklepu malumag.pl

24 sty 2024

Anulowane zamówienie

Zamówienie zostało anulowane bez podania przyczyny; ba! Nie dostałam nawet wiadomości, że powinnam coś zrobić. Naprawdę kiepska obsługa klienta.