malumag.pl- Logo - Opinie

malumag.pl

Opinie (37) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (37)

Ważny od: 23 paź 2023
malumag.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Pigment diva ogólnie śliczny. Pięknie błyszczy. Natomiast Swatch na zdjęciu (palce) różni się od rzeczywistości. Opisany jest jako chłodne złoto a dla mnie wchodzi w różowe tony. Nie mogłam sie też doszukać różnicy divy z dalią Przesyłka błyskawiczna

24 sty 2024
Zamówienie zostało anulowane bez podania przyczyny; ba! Nie dostałam nawet wiadomości, że powinnam coś zrobić. Naprawdę kiepska obsługa klienta.

Opinie nt. sklepu malumag.pl

Pięknie zapakowane w tak ślicznym pachnącym pudełeczku. A same produkty boskieee świecidełka!
Wspaniale opalizujace cienie. Nie da się obok nich przejść obojętnie.
Przepiękne pigmenty!

Pigment diva śliczny

17 mar 2024
To są świetne pigmenty . Odcienie są fantastyczne. Polecam każdemu zakupy tych pigmentów kolory są OMG 😍i jeszcze jak pięknie zapakowane obłęd 🥰 i ten zapach 😍 wszystko przyszło nienaruszone 🥰 na pewno to nie są moje ostatnie zakupy w tym miejscu 😍
Jak pigmenty kocham tak eyelinery wodne mnie zawiodły ...kolor nie jest jak w opakowaniu a mowa o różowym kolor mega blady wychodzi ...bo żółtego jeszcze nie testowałam ...
9 mar 2024
Cienie są przepiękne, takiego cudownego błysku na oku nie miałam jeszcze nigdy. Przy odpowiedniej pracy z nimi można uzyskać na prawdę spektakularne efekty. Polecam
Przepiękny cień, ten błysk zachwyci każdą sroczke, w dodatku wszystko zapakowane przeuroczo, dostawa szybciutka.. jeśli jeszcze się zastanawiasz to NAPRAWDE WARTO
Jakoś produktu fantastyczna! Paczka dotarła do mnie ekspresowo i przepięknie pachnie 😊 Widać, że firma dba o klienta :)
Jakość produktu wspaniała. Wysyłka expresowa. Pakowanie towaru przepiękne. Będę polecać i kupować więcej ❤️😀
Świetne pigmenty, przesyłka jak zwykle szybka, bezpiecznie, pięknie i pachnąco zapakowana
Wszystko przyszlo ladnie i bezpiecznie zapakowane, pigmenty cudowne, polecam
Bardzo dobry kontakt ze sklepem, szybka wysyłka.
Przepiękne pigmenty w rozsądnej cenie
18 lut 2024
Pigmenty są rewelacyjne, wyglądają na oczach oblednie, więc polecam każdemu. Przesyłka szybka, wszystkio ładne i zapakowane. Otrzymacir urocza, pięknie pachnąca paczkę :)
Uwielbiam pigmenty od malumag🤍 Kolekcja ślubna to zdcydowanie mój faworyt. Szybka wysyłka i pięknie zapakowane 🎀