malumag.pl- Logo - Opinie

malumag.pl

Opinie (63) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (63)

Jak tylko zobaczyłam reklamę na instagramie, o limitowanej nowości, w postaci multichromowych multipastele, momentalnie zaświeciły mi się oczy. Zamówiłam całą kolekcję i nie żałuję, ani jednej, wydanej złotówki. Po pierwsze kocham pastele, po drugie uwielbiam pigmenty, a jedno i drugie razem, w dodatku w wydaniu multichromowych, to jest jakaś magia🔮. Każdy pigment ma w sobie, różne kolory drobinki, które powodują, że pod różnymi kątami, padania światła, widzimy inny kolor🌈. Do tego przepięknie błyszczą i to, że są widziane z kosmosu "jest pewne, jak techno w Trendzie" 😋🎇🌌🌠 Co tu dużo mówić? Polecam z całego serca ❤️

11 lip 2024
Wybrałam opcje dostawy InPost a paczka została wysłana przez DPD.Paczka była w kiepskim stanie i trochę otwarta,na szczęście wszystkie produkty były.Cienie są super ale niestety jednego jest dużo mniej w opakowaniu niż drugiego.

Opinie nt. sklepu malumag.pl

Przepiękne pigmenty

Mood przepiękny

Kolor mood który zamówiłam jest przepiękny. tylko szkoda że nie było odzewu w związku z moim poprzednim zamówieniem w związku z pigmentem Princess w którym było stanowczo mniej produktu niż w innych. Teraz też widać porównanie z nowym cieniem i wyraźnie w Princess jest dużo mniej a nie został jeszcze ani razu użyty ani otwarty
2 lip 2024
Dziękuję za zamówienie, przyszło pięknie zapakowane i ten zapach w środku, widać że wkładacie w to całe serce. To pierwsze cienie jakie u was zamówiłam, ale już wiem że nie ostatnie. Pigment jest świetny, dobrze że takie marki powstają w Polsce.
Paczka pięknie zapakowana i dokładnie zabezpieczona. Prasowane pigmenty cudowne - mięciutkie jak masełko i obłędnie przepiękne. 🖤
11 lip 2024
Dopiero pierwszy dzień testuje, ale bardzo mi się podoba i myślę że nie długo wrócę by kupić następne błyski, czekam na wyprzedaż
11 lip 2024
Cienie są super napewno zamówię resztę kolorów
23 godziny temu
4 lip 2024
1 cze 2024

Piękne cienie i świetna wyrazistość

Strasznie mi się podoba konsystencja i wyrazistość cienia Queen również odcień Nimfa jest strasznie fajny i pięknie widać ci odcienie zieleni świetnie by było gdybyście zrobiły eyelinery wodoodporne i więcej multichromowych cieni🥰 Odcień Margot jest piękny i bardzo fajna jest jego duochromowość Dobrze by było gdybyście dodały na swoją stronę możliwość oceniania cieni i bardzo bym chciała żeby pojawił się czerwony eyeliner Eyelinery bardzo łatwo i bardzo ładnie nakładają się i szybko schną
4 cze 2024

Za mało cienia Princess

Cień do powiek Princess jest stanowczo mniej wypełniony niż inne cienienie jest w nim może 1/4 pojemnika
15 maj 2024
Polecam z całego serca! Wszystko super ❤️ pigmenty i eyelinery przepiękne! Szybka realizacja zamówienia. Produkty estetycznie zapakowane ❤️ Z pewnością będę wracać 😍
25 maj 2024
Zamówienie przepięknie pachnie, zapakowane z ogromną starannością. Widać, że firma wkłada serce w to co robi 🩷
22 maj 2024
Szybko i sprawnie zrealizowane zamówienie, bardzo dobry kontakt. Polecam:)
27 kwi 2024
Wspaniale opalizujace cienie. Nie da się obok nich przejść obojętnie.
8 maj 2024

Przepiękne produkty i bardzo szybka dostawa

Przepiękne produkty i bardzo dziękuję za dodatkowe cienie:)