oracdecor.sklep.pl- Logo - Opinie

oracdecor.sklep.pl

Opinie (16) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (24)

Ważny od: 15 wrz 2022
oracdecor.sklep.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu oracdecor.sklep.pl

Świetne ceny i oferta. Bardzo dobry kontakt. Polecam!!!
Odpowiedź ze sklepu oracdecor.sklep.pl
Drogi Kliencie, Serdecznie dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie opinii o naszym sklepie Oracdecor.sklep.pl. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za każde słowo, które pomaga nam doskonalić nasze usługi i asortyment. Cieszymy się, że nasze produkty i obsługa klienta spełniły Pana oczekiwania. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie klientów, a Pana pozytywny komentarz to dla nas duża motywacja do dalszej pracy i ciągłego rozwijania oferty. Jeśli miałby Pan jakiekolwiek pytania lub potrzebował(a) dodatkowych informacji, prosimy o kontakt. Z niecierpliwością oczekujemy na kolejną okazję, aby móc służyć naszą pomocą. Z poważaniem, Zespół Oracdecor.sklep.pl
Listwy dobrze zapakowane. Szybka dostawa.
Odpowiedź ze sklepu oracdecor.sklep.pl
Drogi Kliencie, Chcielibyśmy serdecznie podziękować za poświęcenie czasu na podzielenie się swoją opinią na temat naszego sklepu Oracdecor.sklep.pl. Każdy komentarz naszych klientów jest dla nas niezmiernie ważny, ponieważ pomaga nam nie tylko podnosić standard naszych usług, ale także dostosowywać ofertę do Państwa potrzeb. Jesteśmy wdzięczni za każde słowo i zapewniamy, że będziemy kontynuować starania, aby zakupy w naszym sklepie były zawsze satysfakcjonujące. Mamy nadzieję, że będziecie Państwo nadal z nami współpracować i korzystać z naszych produktów. Dziękujemy za zaufanie i do zobaczenia przy kolejnych zakupach! Z poważaniem, Zespół Oracdecor.sklep.pl
Odpowiedź ze sklepu oracdecor.sklep.pl
Szanowny Kliencie, Dziękujemy serdecznie za poświęcenie czasu na napisanie opinii o naszym sklepie Oracdecor.sklep.pl. Cieszymy się, że zdecydowałeś się podzielić swoimi przemyśleniami, co jest dla nas cennym źródłem informacji o tym, jak możemy lepiej służyć naszym klientom. Twoje doświadczenia i sugestie są dla nas niezmiernie ważne i będziemy je wykorzystywać w naszych dalszych działaniach, by jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów. Dziękujemy za Twoją część w ciągłym doskonaleniu naszego sklepu. Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność gościć Cię ponownie w niedalekiej przyszłości. Dziękujemy za Twoje wsparcie i zaufanie. Z wyrazami szacunku, Zespół Oracdecor.sklep.pl
Szybka wysyłka, produkty super jakości. Polecam
Odpowiedź ze sklepu oracdecor.sklep.pl
Dziękujemy serdecznie za poświęcony czas i wystawienie opinii na temat naszego sklepu. Cieszymy się, że mogliśmy spełnić Twoje oczekiwania i zadowolić Cię naszym produktem/usługą. Każda opinia jest dla nas bardzo ważna, ponieważ pomaga nam w doskonaleniu naszych usług i dostosowywaniu się do potrzeb naszych Klientów. Dziękujemy jeszcze raz i serdecznie zapraszamy do ponownego odwiedzenia naszego sklepu. Z poważaniem, Obsługa sklepu
SUPER OBSŁUGA, szybka wysyłka.
Odpowiedź ze sklepu oracdecor.sklep.pl
Chcielibyśmy serdecznie podziękować za wystawienie pozytywnej opinii o naszym sklepie. Wasze miłe słowa są dla nas niezmiernie ważne i dodają nam motywacji do dalszego doskonalenia naszych usług. Doceniamy czas, który poświęciliście na podzielenie się swoimi pozytywnymi doświadczeniami z innymi użytkownikami. Jesteśmy dumni, że możemy obsługiwać takich wspaniałych klientów jak Wy i zapewniamy, że będziemy kontynuować nasze wysiłki, aby spełniać Wasze oczekiwania i zapewnić najlepsze możliwe doświadczenie zakupowe. Dziękujemy raz jeszcze za Wasze wsparcie i zaufanie. Liczymy na dalszą owocną współpracę i serdecznie zapraszamy do ponownego odwiedzenia naszego sklepu. Z wyrazami szacunku, Zespół Oracdecor.sklep.pl
Super jakość produktów
Odpowiedź ze sklepu oracdecor.sklep.pl
Dziękujemy za poświęcenie swojego czasu na wystawienie opinii na temat naszego sklepu. Cieszymy się, że mogliśmy spełnić Twoje oczekiwania i będziemy bardzo wdzięczni za dalsze wsparcie. W razie jakichkolwiek pytań lub sugestii jesteśmy do dyspozycji. Jeszcze raz dziękujemy!
Odpowiedź ze sklepu oracdecor.sklep.pl
Szanowni Klienci, Chcielibyśmy serdecznie podziękować za czas poświęcony na wystawienie opinii o naszym sklepie. Doceniamy Państwa uwagi oraz sugestie, które pomagają nam nieustannie doskonalić naszą ofertę i usługi. Jesteśmy wdzięczni za zaufanie, jakim nas obdarzyliście oraz za konstruktywną ocenę naszej działalności. Wasze opinie są dla nas niezwykle cenne i motywują nas do dalszego rozwoju. Dziękujemy raz jeszcze i zapraszamy do ponownego odwiedzenia naszego sklepu. Z poważaniem, BOK
9 mar 2024
Odpowiedź ze sklepu oracdecor.sklep.pl
Szanowni Klienci, Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy poświęcili swój czas na napisanie opinii na temat naszego sklepu. Państwa opinie są dla nas niezmiernie ważne i pomagają nam stale doskonalić naszą ofertę oraz obsługę. Cieszymy się, że nasze produkty spełniają Państwa oczekiwania oraz że mogliśmy zapewnić Państwu miłą i profesjonalną obsługę. Dzięki Państwa opinii możemy lepiej zrozumieć potrzeby naszych klientów i dostosować nasze działania do Państwa oczekiwań. Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie i wsparcie oraz zapraszamy do ponownych odwiedzin naszego sklepu. Z poważaniem, Zespół Sklepu
10 lut 2024
Odpowiedź ze sklepu oracdecor.sklep.pl
Dziękujemy serdecznie za wystawienie opinii o naszym sklepie. Cieszymy się, że byliśmy w stanie sprostać Twoim oczekiwaniom i zadowolić Cię naszymi produktami oraz obsługą. Opinie naszych Klientów są dla nas niezmiernie ważne, ponieważ pozwalają nam się rozwijać i doskonalić nasze usługi. Dzięki Twojemu głosowi możemy również lepiej zrozumieć potrzeby naszych Klientów i dostosować naszą ofertę do Waszych oczekiwań. Mamy nadzieję, że będziesz kontynuował korzystanie z naszych usług i z przyjemnością będziemy Ci służyć także w przyszłości. Dziękujemy jeszcze raz za Twoją opinię i życzymy udanych zakupów w naszym sklepie. Z poważaniem, Obsługa sklepu
GO
Grzegorz O.
Bielsko-Biała
7 cze 2023
Świetny kontakt z Firmą.
Odpowiedź ze sklepu oracdecor.sklep.pl
Dziękujemy serdecznie za poświęcenie czasu i wystawienie opinii na nasz sklep. Cieszymy się, że mogliśmy spełnić Państwa oczekiwania i zasugerować się ich satysfakcją. Opinie naszych Klientów są dla nas niezwykle ważne, ponieważ pomagają nam doskonalić nasze usługi i lepiej dostosować się do Państwa potrzeb. Dziękujemy za zaufanie, jakim obdarzyli nas Państwo poprzez dokonanie zakupu w naszym sklepie. Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję obsłużyć Państwa ponownie i zapewnić równie wysoką jakość obsługi. Z poważaniem, Obsługa sklepu
28 gru 2023
Super sklep !!! Wszystko z najwyższej półki i expresowo doręczone . POLECAM!!!
Odpowiedź ze sklepu oracdecor.sklep.pl
Dziękujemy serdecznie za poświęcenie swojego czasu i wystawienie opinii na temat naszego sklepu. Cieszymy się, że mogliśmy spełnić Twoje oczekiwania i zapewnić Ci satysfakcję z zakupów u nas. Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna, ponieważ pomaga nam doskonalić nasze usługi i dostosowywać ofertę do potrzeb naszych Klientów. Dziękujemy za oddanie głosu i zaufanie, które nam okazałeś. Zapraszamy ponownie do naszego sklepu i mamy nadzieję, że będziemy mogli Cię obsłużyć równie dobrze jak poprzednio. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Obsługi Sklepu
20 paź 2023
Polecam serdecznie, bardzo dobra obsługa, szybka wysyłka.
Odpowiedź ze sklepu oracdecor.sklep.pl
Z całego serca dziękujemy za poświęcony czas i wystawienie opinii na nasz sklep. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za wyrażone słowa uznania oraz konstruktywną krytykę, która pomoże nam doskonalić naszą obsługę. Jesteśmy dumni, że udało nam się sprostać Państwa oczekiwaniom i sprawić, że zakupy w naszym sklepie były udane. Naszym celem jest zapewnienie Państwu jak najlepszych doświadczeń zakupowych, dlatego każda opinia jest dla nas niezwykle cenna. Dziękujemy raz jeszcze i serdecznie zapraszamy ponownie do naszego sklepu. Z poważaniem, Obsługa sklepu.
8 gru 2023
Ekspresowa dostawa !!!! Korzystne rabaty . Polecam 👍
17 paź 2023
Nic specjalnego
11 lis 2023
Odpowiedź ze sklepu oracdecor.sklep.pl
Dziękujemy serdecznie za poświęcenie czasu na napisanie opinii o naszym sklepie. Cieszymy się, że mogliśmy spełnić Pani oczekiwania i sprawić, że zakupy były udane. Opinie naszych Klientów są dla nas niezmiernie ważne, ponieważ pomagają nam doskonalić nasze usługi i ofertę. Dzięki Państwa uwagom i sugestiom możemy stale się rozwijać i zapewniać coraz lepsze doświadczenia zakupowe. Serdecznie dziękujemy za zaufanie, jakim obdarzyła nas Pani oraz za miłe słowa. Mamy nadzieję, że będziemy miały przyjemność obsłużyć Panią ponownie i zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu w przyszłości. Z poważaniem, Obsługa sklepu
3 cze 2023
Odpowiedź ze sklepu oracdecor.sklep.pl
Dziękujemy za poświęcenie czasu na wystawienie opinii o naszym sklepie. Cieszymy się, że mogliśmy spełnić Pani oczekiwania i zapewnić satysfakcjonujące zakupy. Państwa opinie są dla nas niezmiernie ważne i motywują nas do dalszego doskonalenia naszych usług. Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję ponownie obsłużyć Panią w naszym sklepie i zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu ponownie. Z poważaniem, Obsługa sklepu