sklep.amberplanet.pl

Opinie (146) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (757)

Ważny od: 6 paź 2014
sklep.amberplanet.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu sklep.amberplanet.pl

14 sty 2024
14 sty 2024
13 sty 2024
16 gru 2023
Przesyłka zapakowana świetnie jedyny sklep w którym dostałam zakupy w pudełku. Realizacja zamówienia błyskawicznie, jedynie muszę poszukać czy jest możliwość założenia konta klienta żeby w każdej chwili móc zobaczyć co u was kupiłam. Pozdrawiam
23 lip 2023
Jestem stałą klientką Amber Plant i jestem zawsze ogromnie zadowolona z zakupów. Oprócz tego, że każdy produkt jest dokładnie taki, jaki zamawiam, to dodatkowo wiem też, że w razie potrzeby mogę liczyć na pomoc. Polecam.
22 paź 2023

Szybka dostawa i dobre ceny

Bardzo szybka dostawa, produkty jak zawsze na wysokim poziomie. Bardzo lubię ten sklep, mają konkurencyjne ceny w przypadku półfabrykatów i kamieni. Polecam

Super szybka wysyłka

Zamówienie zrealizowane błyskawicznie!!! :) Zakupy zrobiłam w piątek przed południem, a w sobotę odbierałam z paczkomatu. Po prostu rewelacja.
7 paź 2023
Rewelacyjny kontakt, mega elastyczne podejście do Klienta, wspaniała obsługa oraz super produkty !!! Serdecznie polecam :)
11 maj 2023
Jestem zadowolona. Jak zawsze szybka wysyłka, świetny kontakt i super produkty. Pełen profesjonalizm.
13 gru 2023
Bardzo szybka realizacja zamówienia, świetnie zapakowane, wszystko zgodne z zamówieniem. Dziękuję.
15 wrz 2023
Piękne kamienie. Błyskawiczna przesyłka i dobrze zapakowane. Bardzo dziękuję. Polecam Sprzedawcę.
Towar bardzo dobrej jakości, świetny poziom obsługi klienta (bardzo szybka realizacja zamowienia)
25 sie 2023

To było moje kolejne już zamówienie. Bardzo szybka realizacja. Dobrej jakości produkty. Polecam.
20 lis 2023
towar w rzeczywistości wygląda dużo lepiej niż na zdjęciach bardzo szybka i sprawna dostawa
13 maj 2023
Szybka obsługa, korzystam z usług tego punktu już od dłuższego czasu i.jestem zadowolona.
Bardzo szybka realizacja zamówienia dostawa jeden dzień jestem zachwycona produktami
20 paź 2023
Ekspresowa wysyłka, produkty zgodne z zamówieniem, dobry kontakt z klientem.
21 sie 2023
Solidna firma. Prosiłam o przedłużkę do bransoletki bez problemu otrzymałam
29 sie 2023
Zachwycona jestem jakością produktów, sprawna realizacja zamówienia
24 lip 2023
Szybka wysylka, zawsze wszystko świetnie zapakowane i skompletowane