mefemi.pl

Opinie (387) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (446)

Ważny od: 15 lut 2023
mefemi.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Szybka realizacja zamówienia,produkt najwyższej jakości- za każdym razem jestem w 100% zadowolona. W bieliźnie tej firmy chodzę od lat. Do każdej przesyłki dorzucacie słodki upominek- to miłe:)

Nie miałam możliwości złożenia zwrotu przez stronę, musiałam dokonać wysyłki na własny koszt. Nie mam możliwości podglądu zwrotu na swoim profilu, co jest kłopotliwe bo nie wiem na jakim jest etapie. Jeśli dokonujecie jakiś zmian które mają wpływ na obsługę klienta na stronie głównej powinna pojawić się o tym informacja. Zrobiłam u was dwa zakupy, bielizna jest super ale ta zmiana z nipplex na mefemi i problemy na stronie.... nagrałam ostrożności.

Opinie nt. sklepu mefemi.pl

Odpowiedź ze sklepu mefemi.pl
Dziękujemy za pozostawienie opinii! Wasze zdanie jest dla nas niezwykle ważne i pomaga w ciągłym doskonaleniu naszych usług. Czy czegoś zabrakło na piątą gwiazdkę? ;-) Z poważaniem, Zespół Mefemi
BIELIZNA PIĘKNA ALE CO Z TEGO JAK CIĘŻKO JEST SIE WSTRZELIĆ W ZAKUP BIUSTONOSZA SKORO CIĄGLE BRAK JEST ROZMIARÓWKI ! CIĄGLE TRAFIAM NA OBNIŻKI A NIE MOGĘ KUPIC PO NORMALNEJ CENIE W WIEKSZYCH ROZMIARACH ! TO MNIE BARDZO ZNIECHĘCA :(
Odpowiedź ze sklepu mefemi.pl
Cieszymy się, że mogliśmy spełnić oczekiwania i dostarczyć pozytywne doświadczenia zakupowe. Entuzjazm i wsparcie są dla nas inspiracją do dalszej doskonalenia naszych usług. Rozmiarówka na wyprzedażach znika jak świeże bułeczki ale zachęcamy do zapisania się do naszego newslettera, wówczas w pierwszej kolejności wysyłamy informacje w promocjami i być może wtedy uda się Pani coś wybrać. Jeśli jest Pani zdecydowana na zapis do newslettera to proszę o maila na sklep@nipplex.pl ewentualnie przez e-sklep może Pani dokonać zapisu. Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność obsługiwać Cię ponownie i dostarczać równie pozytywne doświadczenia w przyszłości.
10 lut 2024
Ok
Odpowiedź ze sklepu mefemi.pl
Cieszymy się, że mogliśmy spełnić oczekiwania i dostarczyć pozytywne doświadczenia zakupowe. Entuzjazm i wsparcie są dla nas inspiracją do dalszej doskonalenia naszych usług. Każda pozytywna opinia jest dla nas jak kropla motywacji, która napędza nas do pracy nad tym, aby nasz sklep był jeszcze lepszy. Dziękujemy za zaufanie, i za to, że jesteś częścią naszej sklepowej społeczności. Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność obsługiwać Cię ponownie i dostarczać równie pozytywne doświadczenia w przyszłości.
14 sty 2024
Za te pieniążki powinien być dłuższy. Ale jest ładny
Odpowiedź ze sklepu mefemi.pl
Z głębi serca dziękujemy Ci za Twoją pozytywną opinię w naszym sklepie! Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za Twój czas i zaufanie, które nam udzieliłeś. Twoje słowa są dla nas nie tylko źródłem dumy, ale także inspiracją do dalszej doskonałości w obsłudze naszych Klientów. Cieszymy się, że byłaś zadowolona z naszych produktów/usług i że mogliśmy spełnić Twoje oczekiwani
5 sty 2024
Odpowiedź ze sklepu mefemi.pl
Z głębi serca dziękujemy Ci za Twoją pozytywną opinię w naszym sklepie! Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za Twój czas i zaufanie, którego nam udzieliłeś. Twoje słowa są dla nas nie tylko źródłem dumy, ale także inspiracją do dalszej doskonałości w obsłudze naszych Klientów. Cieszymy się, że jesteś zadowolona z naszych produktów i że mogliśmy spełnić Twoje oczekiwania.
23 cze 2023
Jest OK ale mały wybór fig z podwyższonym stanem w większym rozmiarze
Odpowiedź ze sklepu mefemi.pl
Bardzo dziękujemy za wyrażenie swojej opinii, to dla nas ogromna radość i motywacja do dalszej pracy, gdy widzimy, że nasze wysiłki przynoszą zadowolenie naszym klientom. Doceniamy Pani czas i zaangażowanie w podzielenie się pozytywnymi doświadczeniami z zakupów. Takie opinie są dla nas niezwykle cenne i stanowią potwierdzenie, że nasze starania w kierunku świadczenia wysokiej jakości usług są zauważane i doceniane przez naszych klientów. Słuchamy głosu klientek datego też kolekcja jesień/zima 2023 opiewa w wysokie figi ;-) Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mieli przyjemność obsługiwać Panią ponownie.
4 cze 2023
Strona internetowa słabo działa na telefonie
Odpowiedź ze sklepu mefemi.pl
Serdecznie dziękujemy za poświęcenie swojego czasu na podzielenie się z nami opiniami na temat sklepu Mefemi. Każdy komentarz, zarówno pozytywny, jak i konstruktywna krytyka, jest dla nas niezmiernie ważny i stanowi kluczowy element w dążeniu do doskonałości.
23 paź 2023

Wysokie koszty przesylki

Wysokie koszty przesyłki
Odpowiedź ze sklepu mefemi.pl
Dziękujemy bardzo za wyrażenie opinii. Chcielibyśmy podkreślić, że staramy się oferować najbardziej uczciwe i transparentne ceny. Koszty związane z wysyłką obejmują nie tylko samą przesyłkę, ale również opakowanie, obsługę logistyczną, ubezpieczenie i inne elementy, które zapewniają bezpieczne i sprawnie zrealizowane dostawy. Naszym celem jest zagwarantowanie, że produkty dotrą do Pani w idealnym stanie, a proces wysyłki będzie możliwie jak najbardziej efektywny. Informujemy również, że dla zakupów powyżej 200 złotych oferujemy bezpłatną wysyłkę.
19 wrz 2023