mefemi.pl- Logo - Opinie

mefemi.pl

Opinie (450) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (551)

Najistotniejsza pozytywna opinia

8 mar 2024
Szybka realizacja zamówienia,produkt najwyższej jakości- za każdym razem jestem w 100% zadowolona. W bieliźnie tej firmy chodzę od lat. Do każdej przesyłki dorzucacie słodki upominek- to miłe:)

Najistotniejsza negatywna opinia

25 mar 2024
Nie miałam możliwości złożenia zwrotu przez stronę, musiałam dokonać wysyłki na własny koszt. Nie mam możliwości podglądu zwrotu na swoim profilu, co jest kłopotliwe bo nie wiem na jakim jest etapie. Jeśli dokonujecie jakiś zmian które mają wpływ na obsługę klienta na stronie głównej powinna pojawić się o tym informacja. Zrobiłam u was dwa zakupy, bielizna jest super ale ta zmiana z nipplex na mefemi i problemy na stronie.... nagrałam ostrożności.

Opinie nt. sklepu mefemi.pl

Doskonały kontakt

Panie z mefemi zawsze odpowiadają na wiadomości prywatne, doradzają. Zamówienia są realizowane szybko, bez problemów, dobrze zapakowane.

Dla mnie to najlepsze biustonosze....a…

Dla mnie to najlepsze biustonosze....a testowałam można powiedzieć wszystkie polskie marki.Niplex jest naj.
Bardzo dobry produkt uwielbiam te biustonosze mogłoby ich być więcej chodzi mi o kolory.Gorąco polecam
25 cze 2024
"+" wasze wzornictwo i rozmiarówka; "-" no cóż to co na stronie nie zawsze pokrywa się z produktem
26 cze 2024
Dziękujemy z całego serca za zakupy w Mefemi i za czas poświęcony na podzielenie się swoją opinią. Wsparcie naszej marki przez naszych klientów jest niesamowicie motywujące. Doceniamy zaufanie i zapraszamy ponownie!
Super koordynacja Bardzo dobry kontakt z sprzedajacym Produkty oczywiscie extra jakosc
Odpowiedź ze sklepu mefemi.pl
Serdecznie dziękujemy za Twoją opinię. Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości obsługi, dlatego bardzo zależy nam na Twojej satysfakcji. Dziękujemy i liczymy na dalszą współpracę! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Obsługi Klienta
Polecam . Błyskawiczna wysyłka a towar świetnej jakości .
Zakup zgodny z opisem. Bardzo dobra jakość
Szybka wysyłka i produkt jak w opisie.
18 cze 2024
Świetna bielizna i szybka wysyłka
26 cze 2024
Cieszymy się, że mogliśmy spełnić oczekiwania i dostarczyć pozytywne doświadczenia zakupowe. Entuzjazm i wsparcie są dla nas inspiracją do dalszej doskonalenia naszych usług. Każda pozytywna opinia jest dla nas jak kropla motywacji, która napędza nas do pracy nad tym, aby nasz sklep był jeszcze lepszy. Dziękujemy za zaufanie, i za to, że jesteś częścią naszej sklepowej społeczności. Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność obsługiwać Cię ponownie i dostarczać równie pozytywne doświadczenia w przyszłości.
18 cze 2024
Szybka dostawa, ładne zapakowane.
Pięknie zbiera duży biust
Duży wybór,dobra jakość