mefemi.pl

Opinie (372) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (428)

Ważny od: 15 lut 2023
mefemi.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Szybka realizacja zamówienia,produkt najwyższej jakości- za każdym razem jestem w 100% zadowolona. W bieliźnie tej firmy chodzę od lat. Do każdej przesyłki dorzucacie słodki upominek- to miłe:)

Nie miałam możliwości złożenia zwrotu przez stronę, musiałam dokonać wysyłki na własny koszt. Nie mam możliwości podglądu zwrotu na swoim profilu, co jest kłopotliwe bo nie wiem na jakim jest etapie. Jeśli dokonujecie jakiś zmian które mają wpływ na obsługę klienta na stronie głównej powinna pojawić się o tym informacja. Zrobiłam u was dwa zakupy, bielizna jest super ale ta zmiana z nipplex na mefemi i problemy na stronie.... nagrałam ostrożności.

Opinie nt. sklepu mefemi.pl

Od jakiegoś czasu bielizna marki Nipplex jest moją ulubioną. Jestem zachwycona biustonoszami push up w wersji bez fiszbin, które dobrze trzymają biust, sprawiają że prezentuje się ślicznie i są mega wygodne.
Cudowny model biustonosza. Pięknie się układa, doskonale prezentuje. Porządnie uszyty. Wygląda zupełnie jak na modelce ze zdjęcia. Ekspresowa transakcja i wysyłka.
23 godziny temu
Witam.Jestem bardzo zadowolona z zakupu stanik idealnie pasuje. Bardzo jestem zadowolona że mogłam złożyć zamówienie na sklep .
Bardzo fachowa i sprawna realizacja zamówienia.paczka do niemiec była u odbiorcy w ciągu 4 dni.

Zawartość

Oczywiście uwielbiam zawartość, ale opakowanie można wykorzystać jest świetne do przechowywania
Odpowiedź ze sklepu mefemi.pl
Dziękujemy serdecznie za poświęcenie czasu i podzielenie się swoimi przemyśleniami. Zapewniamy, że każda opinia jest dokładnie analizowana przez nasz zespół w celu ciągłego ulepszania naszych produktów i usług.
Bielizna jak zawsze piękna i bardzo wygodna polecam.
Odpowiedź ze sklepu mefemi.pl
Cieszymy się bardzo, każde miłe słowo jest dla nas budujące.
Biustonosz super się układa sama wygoda w noszeniu
1 dzień temu

Szybka wysyłka. Polecam niezdecydowanym.
Cudowne, mięciutkie i świetnej jakości
❤️
Towar zgodny z opisem polecam.
Odpowiedź ze sklepu mefemi.pl
Serdecznie dziękujemy za poświęcenie swojego czasu na podzielenie się z nami opiniami na temat produktów Mefemi. Każdy komentarz, zarówno pozytywny, jak i konstruktywna krytyka, jest dla nas niezmiernie ważny i stanowi kluczowy element w dążeniu do doskonałości.
31 mar 2024

Towar zgodny z opisem.
Odpowiedź ze sklepu mefemi.pl
Dziękujemy z całego serca za zakupy w Mefemi i za czas poświęcony na podzielenie się swoją opinią. Wsparcie naszej marki przez naszych klientów jest niesamowicie motywujące. Doceniamy zaufanie i zapraszamy ponownie!
Rewelacja
❤️