mefemi.pl- Logo - Opinie

mefemi.pl

Opinie (464) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (572)

Szybka realizacja zamówienia,produkt najwyższej jakości- za każdym razem jestem w 100% zadowolona. W bieliźnie tej firmy chodzę od lat. Do każdej przesyłki dorzucacie słodki upominek- to miłe:)

Nie miałam możliwości złożenia zwrotu przez stronę, musiałam dokonać wysyłki na własny koszt. Nie mam możliwości podglądu zwrotu na swoim profilu, co jest kłopotliwe bo nie wiem na jakim jest etapie. Jeśli dokonujecie jakiś zmian które mają wpływ na obsługę klienta na stronie głównej powinna pojawić się o tym informacja. Zrobiłam u was dwa zakupy, bielizna jest super ale ta zmiana z nipplex na mefemi i problemy na stronie.... nagrałam ostrożności.

Opinie nt. sklepu mefemi.pl

Dostawa i obsługa na najwyższym poziomie. Ale kalkulator doboru rozmiaru nie do końca zagrał w moim przypadku. Biustonosz pomimo prawidłowo wprowadzonych danych był dużo za duży w miseczkach.
13 lip 2024
Fajny fason spodni i to że można wybrać długość nogawki, ale okropnie się "kulkują" od wewnątrz. Nawet pranie przed użyciem niewiele pomogło.
9 lip 2024

Doskonały kontakt

Panie z mefemi zawsze odpowiadają na wiadomości prywatne, doradzają. Zamówienia są realizowane szybko, bez problemów, dobrze zapakowane.
12 lip 2024

Dla mnie to najlepsze biustonosze....a…

Dla mnie to najlepsze biustonosze....a testowałam można powiedzieć wszystkie polskie marki.Niplex jest naj.
Bardzo szybka dostawa. W załączniku od razu jest druk na zwrot produktów, co bardzo upraszcza sprawę.
11 lip 2024
Bardzo dobry produkt uwielbiam te biustonosze mogłoby ich być więcej chodzi mi o kolory.Gorąco polecam
30 cze 2024
Super koordynacja Bardzo dobry kontakt z sprzedajacym Produkty oczywiscie extra jakosc
Odpowiedź ze sklepu mefemi.pl
2 lip 2024
Serdecznie dziękujemy za Twoją opinię. Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości obsługi, dlatego bardzo zależy nam na Twojej satysfakcji. Dziękujemy i liczymy na dalszą współpracę! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Obsługi Klienta
Szybkość realizacji zamówienia. Produkt zgodny z opisem, dobrze zapakowany. Polecam
10 lip 2024
Polecam . Błyskawiczna wysyłka a towar świetnej jakości .
3 lip 2024
Zakup zgodny z opisem. Bardzo dobra jakość
10 lip 2024
Szybka wysyłka i produkt jak w opisie.
Jakość towaru i promocyjne ceny
3 lip 2024
Pięknie zbiera duży biust