auteczka.net- Logo - Opinie

auteczka.net

Opinie (210) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (210)

Jakość produktu - rewelacja. Czas realizacji zamówienia - ekspresowy. Profesjonalizm na najwyższym poziome !

Dokonałem zakupu Keyboarda. 1) kupionego instrumentu nie było na stanie, otrzymałem inny (za moja zgodą), 2) musiałem prosić powtórnie o Fakturę VAT, 3) prosiłem i nie otrzymałem żadnej instrukcji obsługi, ani gwarancji, 4) przed zakupem był b.dobry kontakt, a po zakupie pomimo moich próśb i pytań nie otrzymałem żadnej odpowiedzi

Opinie nt. sklepu auteczka.net

Wszystko spodobało się. 🤩Super.😍Polecam.
Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym. Nawet po zakupie po gwarancji doradzi co się popsuło i pomoże.
Niezgodny z opisem RETRO WOJSKOWY. Autko uszkodzone. Brak konkretniej odpowiedzi na zgłoszony problem. Tłumaczenie błędem w opisie wg mnie poniżej poziomu średniego sprzedawcy (tydzień po zgłoszeniu opis nie zmieniony...) Dopłaciłem za większy prześwit tj 22 cm otrzymałem z 14 cm (tańszy model o około 150zl). Prośba o zwrot nadpłaconych pieniędzy nie rozpatrzona (5dni).Karoseria pęknięta. Rejestracja to ścieralny (palcem) nadruk na foliowej naklejce. Wiszące przewody pod autem.
AR
Artur R.
Tarnów
Wystarczy dostarczyć zakupiony towar.....
Odpowiedź ze sklepu auteczka.net
W statusie zamówienia może Pan zobaczyć że Paczka została wysłana w ciągu 24h od zamówienia. Na weekendzie firmy kurierskie nie pracują a jest to gabaryt którego dostawa trwa nieco dłużej.
Paczka wciąż nie dotarła, czekam już tydzień i nawet nie została wysłana więc to jakieś żarty

SX-2028-BIAŁY

Sprzedawcę oceniam bardzo dobrze szybka dostawa informacje mailowe na bieżąco o etapach dostawy. Kupiłem samochodzik Lamborghini SX-2028-BIAŁY uczciwie mówiąc jest wiele niedociągnięć. Pilot po wsadzeniu baterii jest nie do wyłączenia co jest problem przy przypadkowym wciśnięciu przycisków. Dodatkowo działa z mocnym opóźnieniem i nie do końca reaguje na przyciski tak jakby się tego chciało (to nie wina bateri) zasięg pilota do 10m potem to już przypadkowa reakcja na przyciski. Samochodzik sam w sobie szybki silniczki robią robotę, autko ma moc. Niestety w głośniczku niesamowity hałas przy włączeniu którego nie da się ściszyć. Chiński lektor mówiący po angielsku głośno informuje że auto się włączyło. Plastikowe koła z tyłu mało stabilne ciężko się tym manewruje uszkadzają podłogę więc nie jeździć w domu czy na powierzchni na której nam zależy. Funkcja wolnego startu chyba tutaj nie działa przynajmniej mój stary diesel mniej szarpie niż to autko podczas ruszania.

Autko Buggy

Bardzo dobry kontakt ze sprzedawcą, szybka wysyłka, świetny towar😁 i zadowolony mały klient. Polecam

JEEP WILLYS Retro Wojskowy 4x4

Generalnie Jeep jest super, mnóstwo frajdy dla dziecka, jedyna delikatna wada, że czasem traci styk w prawym reflektorze i nie otrzymaliśmy tablic oraz prawa jazdy do samochodu, szczerze to kompletnie zapomniałem, że miały być i za późno się zorientowałem, poza tymi szczegółami, towar zgodny z opisem a kontakt ze sprzedawcą jest dobry i bezproblemowy. Polecam i pozdrawiam.
Dobrze doradzili w sprawie wyboru samochodu dla syna
Niestety wysyłanie paczki za pośrednictwem poczty polskiej to totalna porażka. Paczka leży w jakim pocztowym magazynie od 4 dni i nikt nic nie zrobić.
Wszystko zgodne z opisem.

Zamówiony przedmiot przyszedł uszkodzony

Zamówiony przedmiot przyszedł uszkodzony. Zgłoszeniu reklamacji zero odzewu. Nie polecam
Przesyłka zrealizowana błyskawicznie. Dobrze zabezpieczona do transportu. Intuicyjny montaż. Pojazd częściowo poskładany.