auteczka.net- Logo - Opinie

auteczka.net

Opinie (210) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (210)

Jakość produktu - rewelacja. Czas realizacji zamówienia - ekspresowy. Profesjonalizm na najwyższym poziome !

Dokonałem zakupu Keyboarda. 1) kupionego instrumentu nie było na stanie, otrzymałem inny (za moja zgodą), 2) musiałem prosić powtórnie o Fakturę VAT, 3) prosiłem i nie otrzymałem żadnej instrukcji obsługi, ani gwarancji, 4) przed zakupem był b.dobry kontakt, a po zakupie pomimo moich próśb i pytań nie otrzymałem żadnej odpowiedzi

Opinie nt. sklepu auteczka.net

Zamówiony przedmiot przyszedł uszkodzony

Zamówiony przedmiot przyszedł uszkodzony. Zgłoszeniu reklamacji zero odzewu. Nie polecam
Niestety wysyłanie paczki za pośrednictwem poczty polskiej to totalna porażka. Paczka leży w jakim pocztowym magazynie od 4 dni i nikt nic nie zrobić.
Paczka wciąż nie dotarła, czekam już tydzień i nawet nie została wysłana więc to jakieś żarty
AR
Artur R.
Tarnów
Wystarczy dostarczyć zakupiony towar.....
Odpowiedź ze sklepu auteczka.net
W statusie zamówienia może Pan zobaczyć że Paczka została wysłana w ciągu 24h od zamówienia. Na weekendzie firmy kurierskie nie pracują a jest to gabaryt którego dostawa trwa nieco dłużej.
23 mar 2024
Zamówienie złożone kilka dni temu i cisza.
17 mar 2024
Wysyłać to co się zamawia a nie tylko jedną część na drugą czekam do dziś
Odpowiedź ze sklepu auteczka.net
Minęły 72h robocze od zamówienia a Pan panikuje. Na aukcji widnieje informacja że wysyłamy pojazdy w ciągu 48h!
Czekam za paczką już tydzień a ile jeszcze , nie wiem 👎
21 sty 2024

Nabity w butelkę

Wysyłka ekspres i tylko tyle albo aż. Nie otrzymałem tablicy z imieniem dziecka, mimo iż przypominałem o tym w uwagach. Nie dostałem "prawo jazdy" dla dziecka. Znaczki mercedesa na felgach odpadają i jednego w ogóle brakuje. Tandeta za dużą kasę. Nie lubię się kłócić o to za co zapłaciłem, więc wyrażam to w opinii, a sklepu nie polecam.
Odpowiedź ze sklepu auteczka.net
Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią na temat naszego produktu. "Nabity w butelkę" brzmi jak wstęp do horroru. Życzymy Panu aby w 2024 nie spotkało Pana już nic straszniejszego niż brak prawka jazdy i tablic rejestracyjnych które notabene zostały wysłane listem pocztowym zgodnie z zapisem w formularzu zamówienia i na mailu.
8 lut 2024
Brak śrub mocujących koła do przyczepy
MR
Marta R.
Lublin
20 sty 2024
Brak tablicy rejestracyjnej
8 lut 2024
Pani Marto, Tablice są wysyłane listami pocztowymi zgodnie z informacją w formularzu. Pozdrawiam