auteczka.net- Logo - Opinie

auteczka.net

Opinie (210) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (210)

Jakość produktu - rewelacja. Czas realizacji zamówienia - ekspresowy. Profesjonalizm na najwyższym poziome !

Dokonałem zakupu Keyboarda. 1) kupionego instrumentu nie było na stanie, otrzymałem inny (za moja zgodą), 2) musiałem prosić powtórnie o Fakturę VAT, 3) prosiłem i nie otrzymałem żadnej instrukcji obsługi, ani gwarancji, 4) przed zakupem był b.dobry kontakt, a po zakupie pomimo moich próśb i pytań nie otrzymałem żadnej odpowiedzi

Opinie nt. sklepu auteczka.net

JEEP WILLYS Retro Wojskowy 4x4

Generalnie Jeep jest super, mnóstwo frajdy dla dziecka, jedyna delikatna wada, że czasem traci styk w prawym reflektorze i nie otrzymaliśmy tablic oraz prawa jazdy do samochodu, szczerze to kompletnie zapomniałem, że miały być i za późno się zorientowałem, poza tymi szczegółami, towar zgodny z opisem a kontakt ze sprzedawcą jest dobry i bezproblemowy. Polecam i pozdrawiam.
Autko zgodne z opisem tylko na tablicach zostało napisane nie to imię co zamawiałam
Odpowiedź ze sklepu auteczka.net
Pani Paulino - Tablice zgodnie z informacją w formularzu dotrą do Pani listem pocztowym do skrzynki na listy (już zostały wysłane). Te ze zdjęcia to domyślne - fabryczne naklejki :)
7 kwi 2024
Tak trzymać
Zabieram 1gwiazdke za brak kontaktu i odpowiedzi na moje meile z waszej strony.I brak możliwości wyboru kuriera (bez dodatkowej opłaty )
Wszystko jest w miarę ok. Ale nie dostaliśmy rejestracji z imieniem dziecka. I lakier na samochodzie był lekko zdarty w jednym miejscu. Dobrze, że mało widocznie ale na masce więc w miejscu dość widocznym. Cena do jakości dość dobra.
27 paź 2023

Fajne autka w dobrej cenie

Szeroki wybór produktów i szybki czas realizacji przy konkurencyjnej cenie. Do maksymalnej ilości gwiazdek brakło informacji o przesyłce lub lepszej możliwości śledzenia przesyłek.
tablice dedykowane jeszcze nie dotarły i faktura
Odpowiedź ze sklepu auteczka.net
14 lis 2023
Pani Moniko, fv została właśnie wystawiona i wysłana na wskazany adres. Odnośnie tablic dopilnujemy aby zostały jak najszybciej do Państwa dostarczone. Dziękujemy za wybór naszego sklepu :) Pozdrawiam
10 gru 2023
szybka dostawa jakość