auteczka.net- Logo - Opinie

auteczka.net

Opinie (210) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (210)

Jakość produktu - rewelacja. Czas realizacji zamówienia - ekspresowy. Profesjonalizm na najwyższym poziome !

Dokonałem zakupu Keyboarda. 1) kupionego instrumentu nie było na stanie, otrzymałem inny (za moja zgodą), 2) musiałem prosić powtórnie o Fakturę VAT, 3) prosiłem i nie otrzymałem żadnej instrukcji obsługi, ani gwarancji, 4) przed zakupem był b.dobry kontakt, a po zakupie pomimo moich próśb i pytań nie otrzymałem żadnej odpowiedzi

Opinie nt. sklepu auteczka.net

Przesyłka zrealizowana błyskawicznie. Dobrze zabezpieczona do transportu. Intuicyjny montaż. Pojazd częściowo poskładany.
20 kwi 2024
Autko rewelacja, bardzo duże, super jakość - cena bardzo dobra. Synek bardzo zadowolony (było to jego marzenie) z autkiem się nie rozstaje - ma 5 lat. Wybraliśmy ten model, ponieważ bardzo chciał autko z kluczami. Na pewno w przyszłości jeszcze skorzystamy z innych większych modeli. Autko jeździ po leśnym terenie, radzi sobie bez problemu z górkami, przerosło nasze oczekiwania :)
Odpowiedź ze sklepu auteczka.net
28 kwi 2024
Miło nam czytać tak pochlebne komentarze Pani Ewelino :) Dziękuję za zaufanie i życzę wielu wspaniałych przygód z naszym autkiem. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu i polecamy się na przyszłość ;)
30 kwi 2024

Samochód bardzo ładny, wszystko sprawne, zakup bezproblemowy jedyny minus to czas dostarczenia przez kuriera. Przesyłka wysłana w środę dotarła dopiero w poniedziałek
25 kwi 2024
Auto czeka do czerwca na urodziny córki ale ja już widziałam , robi wrażenie ekran kluczyki biegi wykonanie
Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym. Nawet po zakupie po gwarancji doradzi co się popsuło i pomoże.

Autko Buggy

Bardzo dobry kontakt ze sprzedawcą, szybka wysyłka, świetny towar😁 i zadowolony mały klient. Polecam
Dobrze doradzili w sprawie wyboru samochodu dla syna
Wszystko zgodne z opisem.
Auto mega,,,i przede wszystkim szybkie . Zobaczymy jak bedzie w dalszej eksploatacji. Polecam.
20 kwi 2024
Super kontakt ze sprzedającym bardzo szybka dostawa 👍
Wszystko spodobało się. 🤩Super.😍Polecam.
DS
Daniel S.
Włocławek
30 kwi 2024
Podejście i szybka wysyłka dziękuję
3 maj 2024
Wszystko Ok dzięki i Polecam