paxit.pl- Logo - Opinie

paxit.pl

Opinie (520) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1185)

Ważny od: 16 lut 2022
paxit.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Brak ceny brutto za produkt. Podana cena za artykuł jest ceną do produktu przy zakupie całej palety. Szkoda, bo wchodząc do sklepu i chcąc kupić niewielką ilość opakowań łatwo się zasugerować podaną ceną. Dlaczego nie jest podana realna cena produktu, cena brutto, albo widełki cenowe. Takie podawanie ceny wprowadza w błąd, bo myślisz, że płacisz za produkt cenę brutt a po raz drugi jesteś wprowadzony w błąd, bo myślisz, że kupujesz taniej a tu podana jest cena hurtowa. To nie jest w porządku wobec kupującego. nie zainteresowanego kupnem całej palety.

12 sie 2023
Jak niemal ZAWSZE problem z dostawą. Trzy maile wzajemnie się wykluczające. "Przesyłka została wysłana", "przesyłka zostanie wysłana", "przesyłka zostanie dostarczona przez inną firmę kurierską", kolejne kilka dni i ZERO dostawy pudeł. Brak terminowości, lekceważenie klienta to po prostu norma...:(

Opinie nt. sklepu paxit.pl

Otrzymałem zamówienie od Państwa, dziękuję za szybką realizację, ale niestety w moim zamówieniu brakuje 3 pudełek (87 z 90), przeliczono 3 razy. To nie jest sytuacja krytyczna,ale niestety zapłaciłem za 90 sztuk, a otrzymałem mniej. To mój pierwszy zakup i doświadczenie jest nieco nieprzyjemne.
Odpowiedź ze sklepu paxit.pl
Dziękujemy za opinię. Nawiązując do naszej korespondencji mailowej chciałbym wyjaśnić, iż kartony pakowane są przez maszyny na podstawie wagi w pakiety po 30 sztuk i czasem wkrada się pomyłka w takim procesie. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację i zgodnie z naszymi ustaleniami na wskazany w zamówieniu adres mailowy przesłaliśmy kod rabatowy w ramach rekompensaty. Pozdrawiamy zespół paxit.pl
Strona internetowa jest do poprawy, pomimo wielokrotnych prób logowania przez Google, próby założenia konta ręcznie nie udało mi się wejść w moje zamówienia i złożyć kolejnego na to samo konto.
Odpowiedź ze sklepu paxit.pl
Dziękujemy za opinię. logowanie przez google jest możliwe, dokonaliśmy testów i funkcjonalność działa. Jeśli chodzi o odzyskiwanie hasła to również przychodzi mail z opcją resetuj hasło, proszę sprawdzić folder spam, być może z jakiegoś powodu maile właśnie tam trafiły. Pozdrawiamy Paxit.pl
Kartony równiez i tym razem dotarły wilgotne, niestety ich jakość jest duża gorsza niż kiedyś
15 lis 2023
Dziękujemy za opinię - proszę o szczegóły na adres marketing@paxit.pl - być może przesyłka zamokła podczas transportu - oczywiście w takiej sytuacji wymienimy kartony. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację.