rebelskin.pl- Logo - Opinie

rebelskin.pl

Opinie (182) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (421)

Ważny od: 15 lis 2022
rebelskin.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

7 lut 2024
Tak naprawdę zamówiłam komplet Szepty Lasu, bo w momencie zakupu w moim rozmiarze dostępne były zarówno legginsy jak i koszulka. I nie żałuję! Nadruk jest przepiękny, kolory żywe, a baśniowa grafika sprawia, że na ustach pojawia się uśmiech :) Rozmiar S to rzeczywiście S. W legginsach jest miejsce na pupę, uda i łydki. Przy moich 164 cm nogawki delikatnie marszczą się na dole, co jednak nie psuje estetyki. Koszulka przylega do ciała, ale nie jest opięta. Na koniec otwór na kciuk w rękawie: uszyty w taki sposób, że nie trzeba się "mordować" z oswobodzeniem dłoni z rękawa. Mam niedowład jednej strony ciała i dla mnie to ogromne udogodnienie. To mój pierwszy komplet i na pewno nie ostatni.

6 sty 2024
fajny print ale tkanina nie spełniła moich oczekiwań. jest mało elastyczna, legginsy marszczą się, nie "pracują", w talii zwijają się w rulon

Opinie nt. sklepu rebelskin.pl

6 sty 2024