rebelskin.pl- Logo - Opinie

rebelskin.pl

Opinie (179) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (416)

Ważny od: 15 lis 2022
rebelskin.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

7 lut 2024
Tak naprawdę zamówiłam komplet Szepty Lasu, bo w momencie zakupu w moim rozmiarze dostępne były zarówno legginsy jak i koszulka. I nie żałuję! Nadruk jest przepiękny, kolory żywe, a baśniowa grafika sprawia, że na ustach pojawia się uśmiech :) Rozmiar S to rzeczywiście S. W legginsach jest miejsce na pupę, uda i łydki. Przy moich 164 cm nogawki delikatnie marszczą się na dole, co jednak nie psuje estetyki. Koszulka przylega do ciała, ale nie jest opięta. Na koniec otwór na kciuk w rękawie: uszyty w taki sposób, że nie trzeba się "mordować" z oswobodzeniem dłoni z rękawa. Mam niedowład jednej strony ciała i dla mnie to ogromne udogodnienie. To mój pierwszy komplet i na pewno nie ostatni.

6 sty 2024
fajny print ale tkanina nie spełniła moich oczekiwań. jest mało elastyczna, legginsy marszczą się, nie "pracują", w talii zwijają się w rulon

Opinie nt. sklepu rebelskin.pl

AZ
Aga Z.
Pionki
Ubrania bardzo ładne, bluza jest z ładnej bawełny ciepła i przyjemna w dotyku piękny print na plecach. Legginsy bardzo wygodne rozmiar super, piękny print.Polecam.
Jak zawsze świetna jakość, szybka wysyłka. Bardzo polecam każdej kobiecie, która chce się poczuć wyjątkowo :)

Fantastyczny

Fantastyczna jakość, ubrania miłe, miękkie, aż nie chce się zdejmować. Szybka przesyłka :)
Legginsy są przepiekne 😊
13 kwi 2024
Przepiękne 🤩
Prezent dla żony - bardzo zadowolona :-) Nic dodać, nic ująć :-) Mnie osobiście ujął sposób zapakowania. Otwieranie niemal celebrowane :-)
Uwielbiam Rebel Skin pod każdym względem! Genialne projekty, świetny kontakt sprawiają, że zawsze czuję się wyjątkowo!!
2 mar 2024
Szybka wysyłka , rewelacyjne leginsy i longsleeve . Nie wiem czy można zrobić coś lepiej, skoro już jest idealnie .
szybka i sprawna dostawa, leginsy prześliczne, dobrze leżą, świetnie się sprawdzają. Bluza cieplutka

Cudne

Szybko, zgodnie z opisem. Wzór zachwyca kolorami, wyraźnym rysunkiem, jakość szycia bez zarzutu 😍
Piękne wzory, gatunek bardzo dobry, rozmiar idealny! Na pewno jeszcze tutaj sobie coś kupię

Wspaniale 🩷

Cudowne wzory i kolory a do tego super wygodne i idealnie pasujące . Zdecydowanie polecam 💚