sklepztv.pl- Logo - Opinie

sklepztv.pl

Opinie (171) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (171)

14 lut 2024
Szybka realizacjia zamówienia. Dostawa telewizora w bezpieczny sposób własnym transportem sprrzedawcy. Na moją prośbę kurier beż wąchania wniósł telewizor do domu i sprawdził czy nie towar nie został uszkodzony w transporcie. Gorąco polecam ten sklep.

20 kwi 2024
Zakupiony telewizor (Philips 50 PUS88180) dotarł do mnie z 3-dniowym opóźnieniem, powód opóźnienia był wyjaśniony przez sprzedającego. Sprzęt po podłączeniu sprawuje się na razie bez większych zarzutów. Kontakt e-mailowy na poziomie dostatecznym. Minus - za długi okres oczekiwania na fakturę - dowód zakupu, który w końcu został wysłany na mój adres e-mail. Ogólnie (na podstawie moich z tym sprzedającym doświadczeń) mogę nieśmiało polecić SKLEPZTV.PL.

Opinie nt. sklepu sklepztv.pl

Jedyny plus tego sklepu to niska cena, kontakt praktycznie żaden można sobie dzwonić i dzwonić i tak nikt nie odbierze.TV wysłany po pięciu dniach od złożenia zamówienia a faktura przyszła po tygodniu od dostarczenia TV
14 lut 2024

Niby fajnie a jednak nie do końca.

Cena ok, towar ok, natomiast błędnie wystawiony dowód zakupu, na prośbę o poprawienie... cisza!!!
Odpowiedź ze sklepu sklepztv.pl
Dzień dobry, bardzo nam przykro z zaistniałej sytuacji. Prosimy o kontakt w tej sprawie z działem obsługi klienta.