goldenmark.com- Logo - Opinie

goldenmark.comOpinie

ważny od: 11 sie 2022
data aktualizacji: 29 lis 2022
Sklep goldenmark.com został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie goldenmark.com można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 11 sie 2022
data aktualizacji: 29 lis 2022

Opinie nt. sklepu goldenmark.com

28 lip 2022
Wysylać zamówienia w ciągu 24h od zaksięgowania pieniędzy.Wczorajszy zakup od państwa,ktory opłaciłam Tpay i przesyłke kurierem na 100% mialbyć wysłany dzisiaj.Otrzymalam zawiadomienie,że nastąpi to jutro.Cytuję otrzymaną wiadomość Dzień dobry Planowana data wysyłki zamówienia JPAVMENMR:2022-07-29.Wczoraj kilkakrotnie kontaktowałam się z infolinią i uzgodniona byla wysylka dzisęiaj.W przesylce jest prezent .Wczoraj ponadto byly problemy z księgowaniem z pierwszym zakupem podobnie.Wielokrotne dzwonienie na infolinię firmy to dodatkowe obciążenie.Pozdrawiam i czekam na realizacje,jak bylo uzgodnione.

22 lut 2022
Szanowni Państwo! Jest mi naprawdę przykro, że zmuszony jestem do wystawienia takiej oceny ale zmusiły mnie do tego zaistniałe okoliczności które pokródce pozwolę sobie przedstawić. W pierwszym rzędzie pragnę na Pani ręce złożyć podziękowanie za niezwłoczne ustosunkowanie się do mojej reklamacji złożonej w dniu 16.12.2021 r. a dotyczącej braku jednej monety w otrzymanej dostawie będącej realizacją mojego zamówienia. Niemniej jednak, z prawdziwą przykrością i zażenowaniem zwracam się do Państwa z prośbą o wyjaśnienie przyczyn zaistniałej sytuacji oraz o podjętych działaniach zmierzających do niepowtórzenia się podobnej sytuacji w przyszłości. Możecie sobie Państwo wyobrazić jaki przeżyłem szok i wstyd po otwarciu przesyłki i stwierdzeniu braku 1 szt. zamówionej monety Wstyd mój był wynikiem tego, że świadkiem tego zdarzenia był obecny w moim domu mój przyjaciel Prof. Dr. Bernd Wolfarth, dyrektor medycyny sportowej w Instytucie Nauk o Sporcie na Uniwersytecie Humboldta w Berlinie. Kolega Prof. Dr. Bernd Wolfarth powiedział, że nadaje się to do opisania w dzienniku Frankfurter Allgemeine Zeitung. Uważając, że będzie to niepotrzebna “pseudo” reklama dla naszego kraju oraz naszej gospodarki poprosiłem Go o powstrzymanie się . z nagłośnieniem tej sprawy do czasu jej wyjaśnienia przez Państwa firmę. O ile uznacie Państwo, że moja uwaga zasługuje na uznanie to z prawdziwą przyjemnością przyjmę gadżet z logo Państwa Firmy, lub n.p. upust, rabat przy nowym zamówieniu. Decyzję w tej sprawie pozostawiam do Państwa uznania a sądzę i jestem przekonany, że mając na względzie reputację firmy decyzja Państwa w tym zakresie będzie pozytywna. Jestem głęboko przekonany, że staniecie Państwo na wysokości zadania a Wasze wyjaśnienie nas zadowoli ( w szczególności mojego przyjaciela) a tym samym pozwoli na uniknięcie ukazania się nieprzychylnego artykułu prasowego w niemieckiej prasie. Z poważaniem oraz życzeniem miłego dnia kłania się, dr Leszek M. Macuda ul. Wiejska 15 58-160 Świebodzice tel. 692669117 e-mail: leszekm4@wp.eu Ps. Za niezwłoczne ustosunkowanie się do złożonej reklamacji wystawiam Państwu najwyższą notę.

Opinie nt. sklepu goldenmark.com

Łatwa w obsłudze i przejrzysta strona. Duży wybór przedmiotów. Szybka realizacja zamówienia.
30 paź 2022
Wszystko ok, delikatny poślizg z dostawą ale w sumie było mi to na rękę. Polecam
3 lis 2022
Podobała mi się szybka i profesjonalna reakcja na moją pomyłkę w płatności.
5 lis 2022
profesjonalizm i zaufanie to sa atuty. rozszezyc asortyment
12 lis 2022
Bardzo szybka wysyłka. Niestety braki w asortymencie.
Transakcja odbyła się szybko i sprawnie, polecam.
31 paź 2022
Nieprawdą jest 24 godzinny termin dostawy.
13 lis 2022
11 lis 2022
3 lis 2022
31 paź 2022
10 lis 2022
KOPERTA W KTÓREJ DOSTARCZANY BYŁ ZAKUP Z WIELKIM LOGO , A KOPERTA POCZTY POLSKIEJ WEWNĄTRZ . KAŻDY MOŻE WPISAĆ SOBIE NAZWĘ W INTERNECIE I WIE CO JEST WEWNĄTRZ. ZERO DYSKRECJI
11 lis 2022
monetę 2 oz przysłano zapakowaną tylko w woreczek strunowy bez kapsla
28 paź 2022
Zakupy on-line wykonałem dzięki fantastycznie obsłudze w salonie stacjonarnym: Aleje Racławickie 8, 20-037 Lublin. Zakup internetowy przebiegł poprawnie i nie był trudny do wykonania.