dedicante.pl

Opinie (1036) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1966)

Ważny od: 12 lip 2022
dedicante.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

18 lip 2023
Podobała mi się dbałość o szczegóły, opakowanie było przepiękne jakby zrobione z miłością do bizuterii :) pierwszy raz się z tym spotkałam. Do tego sama biżuteria na żywo prezentuje się na prawdę cudownie. Jedyne co to nie zauważyłam nigdzie informacji, że dołączają państwo te ,, stopery" z gumeczkami dlatego zamówiłam o dwa więcej koraliki bo nie wiedzałam, że je dostanę :) oczywiście że stoperów jestem bardzo zadowolona, zaskoczona ale w pozytywnym sensie

23 maj 2023
Moja niewiedza doprowadziła do tego, ze otrzymałam bransoletkę stopki z grawerem z przodu i z tyłu a nie na dwóch stopkach po jednej stronie. I listopadzie otrzymałam po jednej stronie.. teraz po dwóch różnych. Oczywiście jest to mój błąd.. ale do każdego zamówienia jest podany numer telefonu, i niewiele czasu zajęło by jego wykonanie i dopytanie o szczegóły.. człowiek uczy się na błędach. Szkoda, ze poprzednie zamówienie zostało zrealizowane poprawnie a to mam wrażenie ze zależało od interpretacji pracownika.

Opinie nt. sklepu dedicante.pl

Piękny łańcuszek z imieniem Ola. Cudowny. Córka zachwycona 😍
Polecam z całego ❤️
Bardzo ładne wykonanie i grawer także
Bardzo szybka i sprawna obsługa i szybka wysyłka.Produkty zgodne z opisem wykonane starannie.Z czystym sumieniem mogę polecić ten sklep internetowy moim znajomym.
Jest przepiękny taki jak na zdjęciu!
Bardzo ładnie wykonane i szybka wysyłka
MW
Breloczki spełniły moje oczekiwania. Bardzo ładnie zapakowane. Fajny na prezent.