dedicante.pl

Opinie (1048) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2038)

Ważny od: 12 lip 2022
dedicante.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

18 lip 2023
Podobała mi się dbałość o szczegóły, opakowanie było przepiękne jakby zrobione z miłością do bizuterii :) pierwszy raz się z tym spotkałam. Do tego sama biżuteria na żywo prezentuje się na prawdę cudownie. Jedyne co to nie zauważyłam nigdzie informacji, że dołączają państwo te ,, stopery" z gumeczkami dlatego zamówiłam o dwa więcej koraliki bo nie wiedzałam, że je dostanę :) oczywiście że stoperów jestem bardzo zadowolona, zaskoczona ale w pozytywnym sensie

23 maj 2023
Moja niewiedza doprowadziła do tego, ze otrzymałam bransoletkę stopki z grawerem z przodu i z tyłu a nie na dwóch stopkach po jednej stronie. I listopadzie otrzymałam po jednej stronie.. teraz po dwóch różnych. Oczywiście jest to mój błąd.. ale do każdego zamówienia jest podany numer telefonu, i niewiele czasu zajęło by jego wykonanie i dopytanie o szczegóły.. człowiek uczy się na błędach. Szkoda, ze poprzednie zamówienie zostało zrealizowane poprawnie a to mam wrażenie ze zależało od interpretacji pracownika.

Opinie nt. sklepu dedicante.pl

wykonanie,personalizacja,szybka dostawa
1 cze 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię :)
Super! Cudowne
1 cze 2023
Bardzo dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że podobały Ci się nasze usługi i staramy się, aby wszyscy nasi klienci mieli jak najlepsze doświadczenia. Polecamy się na przyszłość :)
Opakowanie i produkt ♥
1 cze 2023
Dziękujemy za pozytywną recenzję opakowania i samego produktu. Cenimy opinie naszych klientów i doceniamy Twoje wsparcie.

Mega firma

Świetne produkty, jak ich zapakowanie <3 Szybka wysyłka - no cóż mam powiedzieć, mega polecam!
31 maj 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją opinię i docenienie naszych produktów oraz opakowań! Cieszymy się, że podobała Ci się nasza szybka wysyłka i cieszymy się, że nas polecasz.
29 maj 2023
Sklep jest zaprojektowany bardzo intuicyjnie, wybór produktów, czy kreator, wszystko udało się znaleźć bez żadnych problemów. Produkty na pierwszy rzut oka wyglądają na dobre jakościowo, mam nadzieję, że będą trwałe, jak obiecuje producent!
1 cze 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na przekazanie nam opinii na temat Sklepu. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie nasze produkty były dobrej jakości. Twoja opinia jest dla nas bardzo cenna. Polecamy się na przyszłość :)
29 maj 2023
Bardzo ładna biżuteria, spełniła moje oczekiwania, ładnie zapakowana. Szybka dostawa.
31 maj 2023
Dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że jesteś zadowolona z biżuterii , a także z szybkości dostawy. Zadowolenie klienta jest naszym najwyższym priorytetem i staramy się zapewnić doskonałe doświadczenie w każdym obszarze naszej działalności. Dziękujemy, że nas wybrałaś!
Szybka transakcja. Bransoletka zgodna z zamówieniem. Polecam z całym ❤️❤️❤️
1 cze 2023
Dziękujemy za miłe słowa i recenzję! Cieszymy się, że bransoletka spełniła Twoje oczekiwania. Cenimy zadowolenie naszych klientów i staramy się, aby nasze produkty spełniały ich oczekiwania. Naszą filozofią jest zapewnienie najlepszej jakości produktu w rozsądnej cenie. Jeszcze raz dziękujemy, że nas wybrałeś!
29 maj 2023
Sprawna realizacja zamówienia, szybka wysyłka. Produkty (w moim przypadku bransoletki) bardzo ładne i dobrze wykonane :)
Pięknie wykonany brelok.
28 maj 2023
Bardzo szybka realizacja i krótki czas dostawy. Polecam
1 cze 2023
Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że jesteś pod wrażeniem naszej szybkiej dostawy i krótkiego czasu wysyłki. Doceniamy twoją rekomendację. Dziękujemy za wybranie naszych usług!
28 maj 2023
Firma sprzedaje istne dzieła sztuki! Jestem zakochana w całej kolekcji. Zakupy w tej firmie to czysta przyjemność.Oby tak dalej:)!!
1 cze 2023
Bardzo dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że uważasz naszą kolekcję za tak piękną. W Firmie staramy się dostarczać naszym klientom piękne produkty i cieszymy się, że Twoje zakupy były przyjemne. Naprawdę doceniamy Twoje wsparcie.
28 maj 2023
Szybka realizacja , wykonanie bardzo ładne i przepięknie zapakowane . Polecam z całego serca
1 cze 2023
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie pozytywnej opinii . Cieszymy się, że masz wspaniałe doświadczenia z naszą dostawą i procesem pakowania. Zawsze wspaniale jest otrzymywać takie komplementy i jesteśmy wdzięczni za Twoje miłe słowa. Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Polecam! :)

Pomimo moich obaw dotyczących czasu dostawy, przesyłka dotarła na czas. Do tego bardzo miła obsługa. Bransoletka szczerze mówiąc na żywo wygląda znacznie lepiej niż na zdjęciach. To mój pierwszy, jednak myślę, że nie ostatni zakup na tej stronie.
7 cze 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie recenzji. Cieszymy się, że Twoje obawy dotyczące czasu dostawy były bezpodstawne i że jesteś zadowolona z obsługi klienta. Dążymy do doskonałości, jeśli chodzi o dobór i dostarczanie naszych produktów, więc cieszymy się, że znalazło to odzwierciedlenie w Twoim doświadczeniu z nami. Dziękujemy za rozważenie nas również przy następnym zakupie!