dedicante.pl

Opinie (1037) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1993)

Ważny od: 12 lip 2022
dedicante.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

18 lip 2023
Podobała mi się dbałość o szczegóły, opakowanie było przepiękne jakby zrobione z miłością do bizuterii :) pierwszy raz się z tym spotkałam. Do tego sama biżuteria na żywo prezentuje się na prawdę cudownie. Jedyne co to nie zauważyłam nigdzie informacji, że dołączają państwo te ,, stopery" z gumeczkami dlatego zamówiłam o dwa więcej koraliki bo nie wiedzałam, że je dostanę :) oczywiście że stoperów jestem bardzo zadowolona, zaskoczona ale w pozytywnym sensie

23 maj 2023
Moja niewiedza doprowadziła do tego, ze otrzymałam bransoletkę stopki z grawerem z przodu i z tyłu a nie na dwóch stopkach po jednej stronie. I listopadzie otrzymałam po jednej stronie.. teraz po dwóch różnych. Oczywiście jest to mój błąd.. ale do każdego zamówienia jest podany numer telefonu, i niewiele czasu zajęło by jego wykonanie i dopytanie o szczegóły.. człowiek uczy się na błędach. Szkoda, ze poprzednie zamówienie zostało zrealizowane poprawnie a to mam wrażenie ze zależało od interpretacji pracownika.

Opinie nt. sklepu dedicante.pl

Wykonanie łańcuszka
18 maj 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię :)
16 maj 2023
Świetna obsługa i szybka realizacja. Transakcja przebiegła w bardzo miłej atmosferze.
18 maj 2023
Dziękujemy za miłe słowa na temat naszej obsługi i szybkiej dostawy. Cieszymy się, że transakcja przebiegła w miłej atmosferze. W naszej firmie staramy się oferować doskonałą obsługę klienta, która zapewnia przyjemne zakupy. Doceniamy Twoją opinię i dziękujemy za wybranie nas.
15 maj 2023

Naszyjnik z czarnymi koralikami i złotym sercem

Naszyjnik został zamówiony na Dzień Matki. Na żywo prezentuje się znacznie lepiej niż na zdjęciach. Polecę waszą firmę każdemu, ponieważ robicie piękne rzeczy w krótkim czasie i z szybką dostawą do klienta. Większość uważa, że tak się nie da, wy udowodniliście, że jednak się da zrobić coś pięknego- szybko- i w dobrej cenie. Jestem zachwycona.
18 maj 2023
Dziękujemy za Twoją wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że naszyjnik, który zamówiłaś na Dzień Matki wyglądał jeszcze lepiej na żywo. Doceniamy Twoje miłe słowa na temat naszej obsługi klienta i zaangażowania w dostarczanie wysokiej jakości produktów w uczciwej cenie. Staramy się, aby nasi klienci byli zadowoleni i wygląda na to, że osiągnęliśmy to z Tobą. Jesteśmy bardzo dumni ze wszystkich naszych produktów i wspaniale jest wiedzieć, że przynoszą one tyle radości! Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa i wsparcie.
15 maj 2023
Wspaniała obsługa. Zamawiałem zawieszkę przez internet. Wybrany tekst grawerunku okazał się zbyt długi. Przemiła Pani sama zatelefonowała i wspólnie uzgodniliśmy korekty. Zawieszka dotarła bardzo szybko. Przy tym była zapakowana, niczym biżuteria najwyższych lotów. Brawo!
18 maj 2023
Dziękujemy za miłe słowa i poświęcenie czasu na napisanie recenzji. Cieszymy się, że byłeś zadowolony z naszych usług i że nasz członek zespołu był w stanie współpracować z Tobą bezpośrednio przy grawerowaniu. W naszej firmie staramy się być uważni i reagować na potrzeby naszych klientów, więc cieszymy się, że mogliśmy spełnić Twoje oczekiwania. Doceniamy Twoją opinię i dziękujemy za bycie cennym klientem!
14 maj 2023
Bardzo dobra jakość wykonania ładne opakowanie polecam
18 maj 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię na temat naszych produktów . Polecamy się na przyszłość .

Cudowne!!!

Bransoletki zamówione w środę przed południem, następnego dnia o 15 już w paczkomacie. Bardzo duży wybór wzorów, kolorów i dodatków - aż ciężko się zdecydować. Jakość wykonania powalająca, jeszcze ładniejsze niż na zdjęciach, cena bardzo proporcjonalna do jakości, prezent na pewno spodoba się mamie. Szczerze polecam! :))
18 maj 2023
Bardzo dziękujemy za miłe słowa i pozytywną recenzję! Cieszymy się, że jesteś zadowolona z jakości i wyboru naszych bransoletek. Zawsze staramy się dostarczać naszym klientom produkty wysokiej jakości w rozsądnych cenach, więc miło nam słyszeć, że Twoje doświadczenie było pozytywne. Doceniamy, że poświęciłaś czas, aby podzielić się swoimi przemyśleniami. Dziękujemy, że wybrałaś naszą firmę!
14 maj 2023
Jestem zadowolona, wyszysyko wyszło tak jak chciałam, bryloczki są piękne, wspaniałe wykonane i grawer też jest świetny, bardzo szybko były już u mnie. Bardzo polecam
18 maj 2023
Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że jesteś zadowolona z zamówionych produktów ,doceniamy Twoją pozytywną opinie. Twoja rekomendacja jest bardzo cenna i dziękujemy za nią.
13 maj 2023
12 maj 2023
Bardzo ładna i dobrze wykonana bransoletka i zawieszki story charms,polecam
Piękna biżuteria. Mama byla zachwycona
11 maj 2023
Bransoletki przepiękne, grawer wykonany precyzyjnie. Całość pięknie zapakowana. Polecam.
10 maj 2023
10 maj 2023
Bransoletki są piękne, napewno spodobają się osobie którą chce obdarować.
11 maj 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że uważasz nasze bransoletki za piękne i że będą one idealnym prezentem. W Bransoletkach staramy się dostarczać wysokiej jakości produkty w przystępnej cenie. Polecamy się na przyszłość .